Profile cover photo
Profile photo
özgür mesut gunes
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Aşkını Kaybetmek İstemeyenler İçin En Etkili Çözüm Nedir?
Aşk Büyüsü ,Sevgilisi veya eşi tarafından terk edilenlerin ümitsizliğin kapılmasına gerek yoktur. Çünkü yapılan büyü sonucunda kısa sürede geri dönüşler olmaktadır. Kişinin ailesinin etkisi nedeni ile veya başka bir nedenle soğuma olduğunda terk edişler yaşanmaktadır. Geri döndürme büyüsü sayesinde birliktelikler tekrar eskisi gibi mutlu günlerine kavuşmaktadır. Üzerinden fazla uzun zaman geçmeden yapılan büyüler kısa sürede olumlu etkilerini göstermektedir.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Gün geçmesin yeni bir web sitesi açılmasın ve ülkemizin en kalabalık kenti olan istanbulda yeni bir medyum daha çıkmasın. Aslına bakarsanız bu medyumlar ve medyum denilen kişilere ait birçok site, sayfa, facebook medyumu var. peki bunların ne kadarı gerçek medyum. Her sitesi olan gerçek medyummudur? Sürekli olacak bu konular hakkında yakınan kardeşlerimiz için bu konuda size yardımcı olmak istiyorum.
İSTANBULDA MEDYUM ARIYORUM

Bir kardeşim beni aradı “daha önce kaç tane hocayı aradım” dedi.Tahmin ettim açıkçası internette aradığı bir kaç şarlatan ile karşılaşmış amacı sadece para olan bu kişilerden iki kişiye denk gelmiş değerli bir kardeşim. Ailesi ile sorunları vardı. Kocası başka bir kadın tarafından büyü yapılmış bir bayan arkadaşımdı bu değerli kardeşim. Ne yapacağım hocam dedi. Alınması gereken malzemeleri çıkarttım önce sonrasında malzemelerin tutarı olan ücreti söyledim. Büyü bozma için yazacağım tılsımlarda kullanacağım safran misk gibi malzemeleri, gece kocasının geri dönmesi için yapacağım zikirler esnasında yakacağım tütsülerin adet ve gramlarının ücretini söyledim. “Hocam parasını ben vereyim siz alın” dedi. Bunu bilerek anlattım evet ücret alınacaktır muhakkak ama bunlar alınan malzeme ücreti olacaktır.
KOCAM BAŞKA KADINA GİTTİ

Evet şimdi onu soracaksınuz biliyorum. Kocası Allah’ın izni ile 21 Günde evine döndü ve şimdilerde kardeşim üçüncü çocuğuna hamile. Bizler eğer gerçekten yardımcı olacaksak haram işlemler yapmıyoruz. Karı koca arasını düzeltmek yuvanın yıkılmasını önlemek gibi işlemler için her zaman arayabilirirsiniz. Ama beni arayıp Hocam bir adam var ama evli karısından boşansın bana gelsin demek için sakın aramayın. Hele bazıları eşcinsel ilişkiler için arıyor bunların işlemlerini asla yapmamakytayım.
AŞK VE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Aşk ve Bağlama büyülerinde durumlar farklıdır bu konularda işlem yapmadan önce kişilerin bakımları yapılarak işlem yapmak iki taraf içinde sağlıklı olacaktır. Siz çok istediğiniz için Aşk Büyüsü yaptığımda belki sizi cok sevse bile sorunlar yaşayacaksınız. Yada Etkili bir Bağlama Büyüsü yaptığımda bir yıl sonra büyü Bozma işlemi isteyeceksiniz. Bu yüzden beni arayınız bakım yaptırmak ücretsiz olduğu için çekinmeyin. Aradığınızda Bakım yapıldığında belki hiç bilmediğiniz bir sorun ortaya çıkacak.

İSTANBUL MEDYUM HOCA

Bizim Ruhani alemlerde zaman mekan sorunu olmadığı için siz beni aradığınızda İstanbul’da olmasam bile sizlere telefondan bakım yapabilir uzaktan olsa bile rahatlık ile sizlerin sorunlarına çözüm bulabilirim. İstanbul ‘un Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyim.

Post has attachment
Bursa’da Medyumlar

Bursa çoğumuz tarafından Evliyalar diyarı olarak bilinmektedir. Hatta Çoğu Rivayete Göre Bursa’da bir Ermiş bir zaat türbesi daha olsaydı Kabe’nin Buraya Yapılacağı Rivayet edilir. Maneviyatı Yüksek bir il olan Bursa’da Medyumlar, Medyum gibi kişilerde oldukça fazladır.Tabi her ilimizde olduğu gibi Bu ilimizde de şarlatan insanları kandıran kişilere rastlamaktayız.
BURSA ETKİLİ MEDYUM HOCA

Burada bulduğunuz hoca ilmini kimden almış en önemli konuyu bu teşkil etmektedir. Hızır Hocamız gibi Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü ve Büyü Bozma İşlemlerinde Bursa’da 40 Gün her türlü Dünyavi işlerden uzak kalarak sadece zikir namaz ve dua eden hocalar neredeyse yok denecek kadar azdır. Hocamızın Hocası da büyük Evliyalardan olup kötülük yapmayan yani Rahmani varlıklardan oluşmaktadır. Burada bilmenizi isteriz. Kahve Falı gibi Tarot falı gibi FALCILIK işlemleri Şeytani Varlıklar ile yapılmaktadır. Bu yüzden Doğruluğu yoktur. Fala İnanmak Büyük Günahtır. Unutmayın kardeşlerim Gaybı Sadece ALLAH bilir.

Bizler Hocalarımızdan Öğrendiklerimiz ile siz değerli kardeşlerimize yardımcı olmak isteyen aracı kişileriz. Dinimiz Çizgileri Doğrultusunda Bakım, Ecbed, Yıldızname Gibi işlemler yaparak sorun ne bulup ona göre çözüm üretmekteyiz.
BURSA AŞK BÜYÜSÜ

Büyü Hangi Durumlarda yapılır? Hangi Durumlarda Günahtır? O kadar ayrı bir cizgi var ki. Açıklamak istiyorum kardeşlerim. Şimdi çalışıyorsunuz Çok para kazanıyorsunuz Eviniz Arabanız herşeyinizde var ama paranızın bir türlü bereketini Göremiyor musunuz? Bunun sebebi nedir ? Tabi Bakım yapılmadan söylenemez ama örnek veriyorum Uğrak olmuş olablirsiniz, Nasibiniz kapalı olabilir yada Kısmetinizde engel vardır. Bunlar çözüldükten sonra herşey Düzene Girecektir. Yada Yaşınız geldi Evlenmek için ama yok o güzel değil yok o Şöyle diye sürekli sebep buluyorsunuz. Ya Size aşık olan birisi size Büyü yapmış ve kısmetlerinizi kapatmışsa ?

Evet Bizler yardımcı olmak için buradayız. Karı Koca arasında şiddetli geçimsizlik var? Kadın evde perişan adam her gece başka kadınlar ile Çözümü Allah’ın izni ile 21 günde bizde.

Bir kızı Çok seviyorsun ama babası sana vermiyor o kızı ne olacak? Kızda seni seviyor ama Çaresiz işte o Arada bizler ve rahmani varlıklar Giriyor devreye sorunlar ortadan kalkıyor.

Bursada ve çevre illerde bizler ruhani Boyutlar ile işlem yapabildiğimiz için zaman mekan çok sorun teşkil etmiyor kardeşlerim o yüzden arayınız. Çekinmeden beni arayabilirsiniz. Bursa’da Büyükorhan ,Gemlik , Gürsu , Harmancık,İnegöl ,İznik ,Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa , Nilüfer, Orhaneli ,Orhangazi , Osmangazi , Yenişehir , Yıldırım ilçelerinde En İyi medyum, En Etkili Medyum, En İyi Aşk Büyüsü Yapan Medyum Dediğinizde Medyum Hızır Hocamızı Göstereceklerdir.

Wait while more posts are being loaded