Profile cover photo
Profile photo
Mirabelka P
41 followers
41 followers
About
Posts

Post has attachment
Może być tylko jedna rzecz, o której lubię pisać i rozmawiać obecnie, a która nie jest moim licencjatem.
Teledyski.

Post has attachment
Niewiele brakuje, a postów z tagiem zdjęcia będzie więcej niż tych z etykietą książki. Ale z drugiej strony to zdjęcia właśnie książek najlepiej mają się na moim instagramie, co w sumie jest dobrym znakiem. Co widać też na poniższym obrazku.

Post has attachment
Bardzo szybko i w dużym skrócie o bardzo słabych polskich napisach w "Nowych szatach króla".

Post has attachment
Gdy ostatnio przeszukiwałam foldery z materiałami ze studiów wpadłam do takiego z pierwszego semestru zarządzania i znalazłam plik podpisany tumblr. Wiedziałam, że kryje się za nim moja praca zaliczeniowa na teorie mediów. I pamiętałam, że miałam ten tekst opublikować na blogu po tym jak otrzymamy oceny.

Post has attachment
Trzeci i ostatni wpis z cyklu 'pierwsze wrażenia'. Całkiem ładnie się to czasowo złożyło. Ale nie studiuję 3 kierunków - dzisiejsza notka jest o anime.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Widziałam i czytałam recenzje i zauważyłam, że zasadniczo są dwa typy: ludzie, którym się po prostu podobało i ludzie, którzy byli zachwyceni i choć zdają sobie sprawę, że zdecydowanie nie jest to najlepszy film Marvela, bawili się doskonale. Ja jestem w tej pierwszej grupie

Post has attachment

Od czasu, gdy zaczęłam zeszłoroczny rok z anime, zastanawiałam się czy są w Polsce książkowe, profesjonalne opracowania tego tematu. Więc wpisałam w wyszukiwarkę biblioteki UG hasło anime. Znalazłam dwie potencjalnie interesujące książki, niestety były wypożyczone na zastanawiająco długi czas (jakiś magistrant albo doktorant zainteresował się tematem) i nie udało mi się ich dostać w zeszłym roku akademickim. W tym postanowiłam nie czekać i wypożyczyłam je nawet wcześniej od lektur na romantyzm.

Post has attachment
Czepiam się i czepiam, ale to nie jest bardzo zły film, większość jego wad wynika z tego, że trwa dwie godziny.
Wait while more posts are being loaded