Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech J. Chmurak
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Nadgodziny to praca wykonywana ponad normy czasu pracy, które obowiązują pracownika. Za pracę w nadgodzinach przysługuje dodatek – w przypadku pracy nocą, w niedzielę i w święta jest to dodatek w wysokości 100% wynagrodzenia. Jeśli masz problem z uzyskaniem należnego wynagrodzenia za nadgodziny, zapraszamy do kontaktu z kancelarią - http://kancelaria-chmurak.pl/prawo-pracy-dla-pracownika/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria prawnicza w Szczecinie oferuje pomoc prawną w sprawach dotyczących prawa pracy, przygotowania dokumentów, oraz reprezentowania przed Sądami Pracy. Dochodzisz zaległego wynagrodzenia? A może chcesz się odwołać od rozwiązania umowy o pracę? Zgłoś się do kancelarii radcy prawnego. http://kancelaria-chmurak.pl/prawo-pracy-dla-pracownika/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej wiąże się z potrzebą zgromadzenia odpowiednich środków na jej organizację, rozwinięcie i prowadzenie. Nie bez znaczenia jest również odpowiednie przygotowanie pod względem prawnym. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo prawne dla młodych przedsiębiorców, zachęcamy do kontaktu - http://kancelaria-chmurak.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Nasze działania nie ograniczają się tylko do rozwodów i alimentów. Podejmujemy się również udzielania porad prawnych w sprawach o ustalenie władzy rodzicielskiej, ustanowienie sposobu kontaktów z dziećmi oraz ustalenie ojcostwa. Zainteresowanych naszymi usługami prawnymi zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej - http://kancelaria-chmurak.pl/prawo-rodzinne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług prawnych. Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha J. Chmuraka znajduje się w Szczecinie przy ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5. Zachęcamy do osobistych odwiedzin oraz kontaktu mailowego i telefonicznego. Istnieje także możliwość skorzystania z formularza internetowego dostępnego pod tym linkiem - http://kancelaria-chmurak.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie uzyskałeś należnych Ci pieniędzy za sprzedaż towaru, wykonanie dzieła czy świadczenie usług? Zachęcamy do skorzystania z pomocy prawnej naszej kancelarii w Szczecinie. Świadczymy usługi prawne w zakresie spraw dotyczących windykacji należności. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej - http://kancelaria-chmurak.pl/windykacja-szczecin/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spory spadkowe bardzo często kończą się w sądzie. Tylko tam obie zwaśnione strony mogą dojść swoich praw. Zajmujemy się kwestiami stwierdzenia nabycia spadku, jego przyjęcia i odrzucenia, a także postępowaniami o sporządzenie spisu inwentarza. Oferujemy także pomoc w sprawach dotyczących dochodzenia zachowku. Zapraszamy do współpracy - http://kancelaria-chmurak.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przyjechałeś do Polski z innego kraju i chcesz tu zamieszkać na stałe? Na pewno trudno Ci będzie rozeznać się w zawiłościach polskiego prawa. Oferujemy pomoc prawną dla cudzoziemców – pomagamy w uzyskaniu zezwolenia na pobyt stały i czasowy, jak również na nabycie nieruchomości przez cudzoziemca. Zapraszamy do kontaktu - http://kancelaria-chmurak.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz natychmiastowej porady prawnej? Nie masz czasu, żeby przyjechać do kancelarii? Nie ma problemu, skorzystaj z naszej usług porad prawnych online. Szybko i profesjonalnie odpowiemy na wszystkie pytania. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje w wygodny sposób. Pytanie można zadać, korzystając z formularza dostępnego pod tym linkiem - http://kancelaria-chmurak.pl/porady-online/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi obejmują dochodzenie odszkodowań od osób fizycznych, przedsiębiorstw i ubezpieczycieli. Specjalizujemy się w takich kwestiach jak naruszenie dóbr osobistych, błąd medyczny czy uszkodzenie mienia. Służymy poradą prawną, możemy przygotować odpowiednią dokumentację, a także reprezentować poszkodowanego przed ubezpieczycielami. Zachęcamy do kontaktu - http://kancelaria-chmurak.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded