Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech J. Chmurak
4 followers
4 followers
About
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech J. Chmurak's posts

Post has attachment
Prawo nie stoi w miejscu, my również. Dlatego wciąż rozwijamy swoje umiejętności, podnosimy kwalifikacje. Pozwala nam to na jeszcze lepsze zaspokojenie potrzeb Klientów. Gwarantujemy dyskrecję oraz indywidualne i merytoryczne podejście do sprawy. Ofertę kierujemy do podmiotów gospodarczych i Klientów indywidualnych - http://kancelaria-chmurak.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Odzyskanie należnych pieniędzy od dłużnika nie jest sprawą prostą. Ważne, by działać legalnie i skutecznie. Warto oddać sprawę windykacyjną w ręce dobrego prawnika, który zadba o szybkość i niskie koszty postępowania. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług windykacyjnych - http://kancelaria-chmurak.pl/windykacja-szczecin/. 
Photo

Post has attachment
Jeśli planujesz walczyć o swoje prawa w Sądzie Pracy, warto skorzystać z pomocy dobrego i skutecznego prawnika. Pozwoli Ci to na uniknięcie kosztownych błędów i pomoże w wygraniu sprawy. Nasza kancelaria zajmuje się takimi sprawami jak: zwolnienia grupowe, sprostowanie świadectwa pracy czy uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://kancelaria-chmurak.pl/prawo-pracy/. 
Photo

Post has attachment
Jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry prawnik? Powinien być w pełni zaangażowany, kreatywny i przede wszystkim skuteczny w świadczonej pomocy prawnej. Niezmiernie istotne jest także zachowanie tajemnicy zawodowej. Takich właśnie prawników znajdą Państwo w naszej kancelarii, polecamy nasze usługi - http://kancelaria-chmurak.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Jeśli nie mają Państwo doświadczenia w prowadzeniu firmy, warto zainteresować się profesjonalnym doradztwem prawnym na początku działalności. Pomoc prawna naszej kancelarii z pewnością pomoże uchronić początkującą firmę przed licznymi niebezpieczeństwami prawnymi. Osobom, które rozpoczynają działalność, oferujemy preferencyjne stawki. Zapraszamy do współpracy - http://kancelaria-chmurak.pl/pomoc-prawna-dla-firm/. 
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, kto może wystąpić do sądu o ustalenie ojcostwa? Do sądu mogą się zgłosić: matka dziecka, domniemany ojciec, jak również samo dziecko. Warto pamiętać, że matka, jak i domniemany ojciec nie mogą wystąpić do sądu śmierci dziecka lub po osiągnięciu przez nie pełnoletniości. W zakres naszych usług wchodzą także sprawy o ustalenie ojcostwa - http://kancelaria-chmurak.pl/sprawy-rodzinne-spadkowe/. 
Photo

Post has attachment
Alimenty z reguły przeznaczone są na potrzeby bieżące, z tego też względu ciężko jest dochodzić w sądzie zaległych alimentów. Alimenty za czas ubiegły przyznawane są jedynie w sytuacjach wyjątkowych, gdy strona uprawniona do alimentów, wskutek nieotrzymania pieniędzy, zmuszona była np. do zaciągania pożyczek. Nasza kancelaria zajmuje się także sprawami o dochodzenie alimentów - http://kancelaria-chmurak.pl/sprawy-rodzinne-spadkowe/. 
Photo

Post has attachment
Jeśli goni Państwa czas i chcecie bardzo szybko uzyskać profesjonalną poradę prawną, zachęcamy do skorzystania z zakładki Porady Online. Korzystając z formularza, mogą Państwo opisać sprawę i zapytać o pomoc. Informujemy, że zapoznanie się ze sprawą oraz wycena odpowiedzi są darmowe. Zachęcamy do zadawania pytań - http://kancelaria-chmurak.pl/porady-online/. 

Post has attachment
Zajmujemy się także sprawami spadkowymi, w tym postępowaniami o dział spadku. Dział spadku to jedyny sposób zniesienia wspólności majątku spadkowego, dopuszczalny przez prawo. Co istotne, dział spadku można przeprowadzić na dwa sposoby: umowny i sądowy. Jeśli szukają Państwo pomocy prawnej w tym zakresie, zachęcamy do kontaktu - http://kancelaria-chmurak.pl/sprawy-rodzinne-spadkowe/. 
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się także w sprawach odszkodowawczych. Zajmujemy się m.in. sprawami błędów w sztuce lekarskiej. Jeśli doznali Państwo uszczerbku na zdrowiu wskutek błędu medycznego, zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. U nas uzyskasz profesjonalną pomoc prawną. http://kancelaria-chmurak.pl/sprawy-cywilne/ 
Photo
Wait while more posts are being loaded