Profile cover photo
Profile photo
Vera Petru Vostra
8 followers
8 followers
About
Vera's posts

Post has attachment
První svezení s novým Opelem Insignia ve mě zanechalo jen ten nejlepší dojem. Insignia je dle mě jednou z finalistek Miss manažerská autokabelka. A tak jsme vám s „misskou“ rovnou nafotily nový Autfit.

Post has attachment
Insignia je letos u Opelu novinkou číslo 1. Designově se setsakramentsky povedla, to mi nikdo nevymluví! Stejně jako to, že minulé generaci chyběla lehkost a noblesa. Jaké vlastnosti má novinka a co, krom krásy, dostala do vínku?

Post has attachment
V katalogu píšou: „Řiďte něco, co vás činí šťastnými, něco, co na silnici vypadá stejně stylově jako vy na chodníku!“. Naprosto univerzální autokabelkovská poučka a rada pro výběr auta. :-) Řeč ale je hlavně o Seatu Mii Cosmpolitan.

Post has attachment
Přehlídka modelů Mercedes-AMG a slavnostní odhalení Mercedes-AMG GT R a Mercedes-AMG GT C Roadster. Krásná auta, výkonné motory, dobré jídlo, pití i zábava. Musím uznat, že Mercedes umí nejen dělat skvělá auta, ale i pořádat skvělé večírky! :-

Post has attachment

Ačkoli se to na první pohled možná nezdá, modernizovaná Škoda Rapid přijíždí s řadou novinek. Jaké to jsou a jaký dojem na mě novinka udělala na testovacích jízdách, které vedly horskými silničkami německého pohoří Taunus?

Post has attachment
Do třetice všeho dobrého a tentokrát k jádru pudla! Tedy Rapida jsem chtěla říct! :-) V čem je nový Rapid lepší než jeho starší já? Dojmy z pár stovek kilometrů, které jsem za jeho volantem odkroutila (a to doslova vzhledem k těm klikatým horským silničkám) najdete dnes na blogu! Krásný den přeje VPV!

Post has attachment
Když se řeklo, že se na jízdní představení modernizované Škody Rapid pojede do Frankfurtu, vůbec jsem netušila, po jak krásných horských silničkách se budu prohánět. Přiznám se, že pohoří Taunus jsem si do slepé mapy ve své hlavě musela teprve zapsat. Mám pro vás zážitky z cest i tip na výlet pro milovnice lidskou silou i výkonnými motory poháněných kol. :-)

Post has attachment
Jako malá jsem toho prý moc nenaspala a spolehlivě jsem usínala jedině na zadní sedačce polského Fiatu 126P. A že to tam byl pořádný rachot. Kruci, tuhle postýlku jsem si jako první měla nechat pantentovat já!!! :-)

Post has attachment

Úžasné VIDEO z kampaně na Volvo V90 Cross Country s komentářem v podobě legendárního proslovu z roku 1959 „Žijte naplno právě teď“, v němž filozof Alan Watts odrazuje lidi od toho, aby žili svým budoucím postavením, a povzbuzuje je k tomu, aby žili přítomností a více si užívali to, co milují. Poselství je jasné: „Nemůžete žít plnohodnotně, pokud nebudete žít naplno v přítomnosti.“ Věřím, že vám toto poselství obohatí volné chvíle i všední dny. Krásný prodloužený víkend přeje VPV! :-)

Post has attachment
Dobrý skandinávský design je prý jako krása, která touží být objevena. Já objevovala a obdivovala krásny nového Volva XC60 v Galerii Mánes. Užijte si atmosféru slavnostního představení spolu se mnou a zjistěte více o důležité novince svédské značky. Věřte, že byste ji neměli nechat stranou zájmu! Více na blogu... Krásný víkend přeje VPV!
Wait while more posts are being loaded