Profile cover photo
Profile photo
Marsylio. Dom weselny
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju i radości. Niech pod choinką znajdą się tylko trafione prezenty i niech wszystkie dni będą tak piękne, jak te świąteczne. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. http://www.domweselnylipno.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizacja imprezy okolicznościowej w domu wiąże się z wielogodzinnymi przygotowaniami, na które nie zawsze jest czas. Lepszym wyjściem będzie przeniesienie imprezy do lokalu, gdzie obsługa zajmie się wszystkimi szczegółami, zgodnie z naszymi sugestiami. Zapraszamy do naszych restauracji - http://www.domweselnylipno.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie masz w domu wystarczająco miejsca na zorganizowanie uroczystości? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W naszych restauracjach zlokalizowanych w Steklinie i Lipnie z pewnością pomieścisz wszystkich Gości. Zapewniamy przestronne sale, piękny wystrój, pyszne menu i atrakcyjne ceny - http://www.domweselnylipno.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działamy z sukcesem już od blisko 10 lat. Prowadzimy działalność w dwóch restauracjach. Pierwsza z nich to Zajazd Dom Weselny „Martyna” w Steklinie, który znajduje się 35 km od Torunia i 42 km od Włocławka. Drugą jest restauracja „Marsylio” w Lipnie, oddalona o 25 km od Włocławka i 50 km od Torunia. Zapraszamy do odwiedzenia obu naszych miejsc - http://www.domweselnylipno.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zawsze dbamy o estetykę, nie tylko wnętrz, lecz także potraw. Bardzo istotne jest dla nas, by Klienci poczuli unikatowy klimat i docenili wystrój naszego lokalu. Podobnie zależy nam, by nasze potrawy nie tylko wspaniale smakowały, lecz także doskonale prezentowały się na talerzach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.domweselnylipno.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oba nasze lokale - Dom Weselny „Martyna” w Steklinie i restauracja „Marsylio” - to miejsca, które doskonale sprawdzą się podczas organizacji eleganckich imprez okolicznościowych. Jeśli mają Państwo wątpliwości, zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszej stronie internetowej. Zamieszczone tam zdjęcia przybliżą niesamowity klimat, który panuje w naszych restauracjach - http://www.domweselnylipno.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza restauracja zatrudnia wykwalifikowanych kelnerów i kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Kelnerzy z pewnością zadbają o niesamowity, wyjątkowy klimat. Oferujemy Gościom dania kuchni polskiej, które przygotowujemy według sprawdzonych przepisów i z wykorzystaniem najlepszych składników. Zapraszamy - http://www.domweselnylipno.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z pewnością docenią Państwo naszą wyjątkową lokalizację. Obydwa lokale mieszczą się w bliskim sąsiedztwie Torunia i Włocławka. Z tego też powodu jesteśmy przekonani, że nie będą Państwo mieć problemu z dojazdem zarówno do Lipna, jak i do Steklina, gdzie zlokalizowany jest nasz drugi Dom Weselny „Martyna”. Zachęcamy do współpracy - http://www.domweselnylipno.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszym zabieganym świecie nie zawsze mamy czas, żeby przygotować potrawy na rodzinną uroczystość. W takiej sytuacji służymy naszą pomocą – oferujemy profesjonalne usługi cateringowe. Zapewniamy atrakcyjne ceny menu. Jadłospis ustalamy z klientem indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy - http://www.domweselnylipno.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stypa jest okazją do wspólnych rozmów i wspominania zmarłego, jak też formą podziękowania i poczęstunku dla tych, którzy przyjechali na pogrzeb z dalekich stron. Nasza restauracja nadaje się znakomicie do organizacji różnego typu wydarzeń i uroczystości, w tym także styp. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów - http://www.domweselnylipno.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded