Profile cover photo
Profile photo
AUTWEC s.r.o.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Přečtěte si v recenzi na nové WRX STI jaké je a jestli splňuje všechna očekávání fanoušků nebo přijďte přímo k nám a prohlédněte si ho osobně u nás v Subaru Plzeň, kde máme pro naše zákazníky připravený krásný bílý kousek

Post has attachment
Zcela nové WRX STI 2015 je určeno opravdovým fanouškům motoristického sportu. Auto bylo kompletně přepracovano, aby bylo dravější, dramatičtější, poskytovalo bezprostřední výkon a dynamickou sílu jako nikdy předtím. Srdcem vozu je Subaru Boxer o objemu 2,5 litru a výkonu 221 kW (300 k)

Post has attachment
Přijďte se podívat na 5. ročník Plzeňského autosalonu, který se uskuteční 23. - 24. 5. 2014 u obchodního centra Olympia Plzeň. Autosalón 2014 je největší prezentací nových aut v regionu, přesvědčte se o tom sami přímo na místě!

Post has attachment
Podívejte se, jak sám Tommi Mäkinen vyzkoušel všechny možnosti nového Subaru WRX STI na závodní trati. V recenzi určitě objevíte další informace o této velmi zajímavé novince, která nadchne všechny automobilové nadšence.

Post has attachment
Závodní jezdec značky Subaru Vojtěch Štajf se stane prvním českým zástupcem na tradiční automobilové akci La Carrera Panamericana. Příběh toho, jak se elegantní kupé s hvězdami ve znaku dostalo nejen ke Carreře, ale hlavně do Čech, je mnohem zajímavější.

Post has attachment
Už jste viděli novinku Subaru VIZIV 2 v pohybu? Pokud ne, tak se podívejte na prezentační video, které mohli před pár dny vidět návštěvníci autosalonu v Ženevě.

Post has attachment
Automobilka Subaru představila v Ženevě novou studii crossoveru s hybridním pohonným systémem Viziv 2. Novinka má zážehový motor Subaru Boxer 1,6 DIT, který doplňují tři elektromotory. Viziv 2 navazuje přímo na loňský model Viziv, který však posouvá zase blíže výrobě a jsme tak o krok blíž tomu, aby se Viziv objevil i na našich silnicích.

Post has attachment
Subaru navazuje na loňský koncept VIZIV a na letošním 84. ženevském autosalonu představí jeho nástupce VIZIV 2. Poprvé se v Evropě také představí nové WRX STI a závodní speciál pro Nürburgring 

Post has attachment
Využijte limitované edice SPORT LINE a CROSS LINE s výhodou 65 000 - 80 000,- Kč!

Post has attachment
Subaru XV Snow Session Velká Úpa 8.2.2014!
Wait while more posts are being loaded