Profile cover photo
Profile photo
Bartłomiej Gzyl
23 followers -
Jestem grafikiem i webdesignerem. Tworzę!
Jestem grafikiem i webdesignerem. Tworzę!

23 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
System zarządzania treścią Centrum Edukacji Egia posiada własny panel zarządzania. Możliwość swobodnej publikacji oraz edycji tekstu pozwoli zarządowi na wprowadzanie aktualności we własnym zakresie. Witryna ta została zaprojektowana z myślą o niesieniu pomocy instytucjom oświaty, stowarzyszeniom, przedsiębiorcom i wszystkim innym, którzy chcieliby mieć wpływ na podróż w kierunku nowych paradygmatów edukacji. Świeży i nowoczesny layout strony internetowej czyni ją atrakcyjną dla oka.

Marzysz o podobnej stronie dla siebie? Zadzwoń lub napisz do mnie. Razem stworzymy „coś fajnego” i w przystępnej cenie!

Witryna dostępna pod adresem: www.oswiata.dom-mat.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Strona mobilna Tarnowskiej Bursy Szkolnej to kolejne wdrożenie systemu CMS WordPress. Layout strony dopasowuje swoją rozdzielczość do wszelkich urządzeń mobilnych takich jak komórki, smartphony czy tablety. Bądź widoczny wszędzie i zamów u mnie stronę w technologii Responsive Web Design.

Strona dostępna pod adresem: www.tarnowskabursa.pl
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-04-02
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nadszedł czas, aby pokazać się szerszej publiczności poza granicami kraju. Od dzisiaj moje portfolio można także przeglądać w wersji anglojęzycznej pod domeną www.bartekwebdesign.com. Zapraszam również do obejrzenia na urządzeniach mobilnych!

Strona dostępna pod domeną: www.bartekwebdesign.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejna wyjątkowa realizacja to responsywna strona internetowa zaprojektowana i wdrożona dla Nurklubu Raja. Jest to kolejne wdrożenie WordPressa. CSS3 dostosowany jest do urządzeń mobilnych. Strona automatycznie zmienia swoją rozdzielczość na ipod’ach, smartphone’ach i tabletach.
Responsive Web Design

To z pewnością nowoczesna technologia coraz częściej zamawiana przez moich klientów. Obecnie nie wystarczy prezentować się na komputerach stacjonarnych czy laptopach. Należy iść z duchem czasu i być widocznym w małych urządzeniach, których jest coraz więcej.

Stronę można obejrzeć pod adresem: www.raja.edu.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Strona internetowa www.choyleefutpolska.pl została stworzona dla Pani Ewy Ciembroniewicz – 2-krotnej mistrzyni Europy w formach tradycyjnych XII ME Wushu Seniorów, Warszawa 2008 oraz mistrzyni świata Choy Lee Fut Kung Fu w formach – Chiny 2006.

Główne założenia projektu:

sportowy charakter,
nawiązanie do tradycji sztuk walki oraz historii Chin,
przedstawienie dotychczasowych sukcesów sportowych,
zachęcenie młodych ludzi do uprawiania Kung Fu.

Silnikiem napędzającym tą witrynę jest CMS WordPress. Strona posiada własny panel administracyjny dzięki, któremu Pani Ewa po krótkim instruktarzu samodzielnie przy porannej kawie będzie mogła edytować treść, zamieszczać zdjęcia oraz rozbudowywać aktualne menu.

Jeżeli podoba Ci się ta strona to zadzwoń i zapytaj o cenę, czas wykonania i aspekty techniczne. Skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny. Opisz to czego oczekujesz, a ja w ciągu kilku godzin odpowiem na Twoje zapytanie.

Stronę można obejrzeć pod adresem: www.choyleefutpolska.pl
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-01-26
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Moim kolejnym szczególnym klientem z rodzimego miasta Tarnowa jest małżeństwo Hiszpanów - właścicieli nowej, wykończonej w wysokim standardzie restauracji hiszpańskiej o dumnie brzmiącej nazwie Arte Espanol Restaurante.

Szata graficzna tej witryny internetowej idealnie oddaje urok tego romantycznego miejsca. Piękne antyczne meble, dodatki prosto z gorącego kraju okryte lekkim półmrokiem stwarzają niepowtarzalny nastrój.

Od technicznej strony wdrożenie tego systemu zarządzania treścią to przede wszystkim zawartość merytoryczna obrana w kaskadowe arkusze stylów CSS3 zapisane w kodzie HTML5 spełniającym standardy konsorcjum W3C. Przestrzeganie poprawności kodu bezpośrednio wpływa na jakość indeksowania oraz pozycjonowania strony internetowej w przeglądarce Google.

Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem strony dla swojej restauracji to napisz do mnie korzystając z formularza "bezpłatnej wyceny" lub zadzwoń pod nr. 604 176 813. Gwarantuję tylko profesjonalne wdrożenia stron internetowych oraz systemów zarządzania treścią.

Strona znajduje się pod adresem: www.arte-espanol.pl
PhotoPhotoPhoto
2014-01-20
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Strona dla salonu kosmetycznego Jovita w Bochni została zaprojektowana tak, aby przede wszystkim zyskała sympatię wśród kobiet. Delikatna jasnoróżowa grafika, piękne tło z kwiatami oraz opisy wzbogacone fotografiami dostarczonymi przez klienta czynią ją nowoczesną i elegancką.
Strona skaluje się do odpowiednich wielkości narzucanych przez różnej wielkości wyświetlacze urządzeń mobilnych. Nowe wdrożenie strony można obejrzeć pod adresem: jovita.bochnia.info .
Strona salonu kosmetycznego
Jeżeli posiadasz salon fryzjerski lub kosmetyczny i chcesz zdobyć nowych klientów to zacznij od nowej strony internetowej. Zadzwoń lub napisz do mnie, opisz co Cię interesuje, a ja bezpłatnie wycenię Twoją stronę w ciągu kilku godzin.
PhotoPhotoPhoto
2014-01-09
3 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded