Profile cover photo
Profile photo
NordGips Panele dekoracyjne 3D
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dekoracyjnych paneli ściennych 3D, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z zakresy oferowanego asortymentu, a także doradzimy najlepszą dla Państwa opcję. Dane kontaktowe do naszej firmy znajdują się pod adresem: http://nordgips.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani zmianą swojego biura lub pokoju, to zapraszamy do nas! Oferujemy oryginalne panele 3D, które sprawią, iż pomieszczenie nabierze nowego charakteru i zyska ciekawe walory estetyczne. Zachęcamy, aby zapoznali się Państwo z naszą atrakcyjną ofertą: http://nordgips.pl/rose/produkty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma zlokalizowana jest w Brzozówce, przy ulicy Dębowej 20. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Chętnie udzielimy szczegółowej odpowiedzi lub doradzimy najlepszy wybór. Dane kontaktowe do nas znajdują się pod adresem: http://nordgips.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nord Gips jako zespół pasjonatów, nieustannie szuka nowych inspiracji i talentów, dlatego pozostaje otwarty na współpracę z architektami i projektantami wnętrz. Proponujemy wysokiej jakości panele 3D, jako niezwykle atrakcyjny i funkcjonalny element, warty uwzględnienia w projekcie: http://nordgips.pl/wspolpraca/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wysoka jakość, trwałość i prosty montaż – te cechy charakteryzują nasze dekoracyjne panele 3D. Pomieszczenie, które jest wzbogacone o nasze produkty nabiera nowego, indywidualnego charakteru. Na naszej stronie internetowej prezentujemy Państwu niektóre z naszych dotychczasowych realizacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć: http://nordgips.pl/realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NordGips – nasza firma produkuje dekoracyjne panele ścienne 3D. Głównymi zaletami naszych paneli jest łatwość montażu, lekkość, wytrzymałość, dźwiękochłonność i dokładne wykonanie. Jeśli są Państwo zainteresowani montażem paneli 3D w swoim domu, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji: http://nordgips.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako zespół pasjonatów, nastawionych na nieustanny rozwój, pozostajemy otwarci na szeroko pojętą współpracę z architektami, projektantami wnętrz oraz handlowcami, gotowymi udostępniać nasze produkty. Dalsze informacje o formach współpracy, a także odpowiedni formularz, zamieściliśmy na stronie: http://nordgips.pl/wspolpraca/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej przedstawiamy placówki, w których mogą Państwo nabyć panele 3D producenta NordGips. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące naszego asortymentu lub zapytać o sklep znajdujący się w Państwa okolicy, zapraszamy do kontaktu. Dane teleadresowe oraz mapa lokali z produktami NordGips znajdują się pod adresem: http://nordgips.pl/gdzie-kupic/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie internetowej NordGips, zaprezentowaliśmy Państwu niektóre z naszych najciekawszych realizacji. Galeria fotograficzna, wzbogacona obszernym opisem każdego zawartego w niej projektu, zawiera m. in. realizację z paneli 3D w miejscowości Nessus, paneli 3D Blokker ze Szkoły Podstawowej z Konina i inne tego typu konstrukcje z paneli: http://nordgips.pl/realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prezentujemy Państwu kilkanaście niepowtarzalnych wzorów paneli ściennych 3D. Niewymagające specjalistycznych narzędzi, łatwe w montażu elementy, to trwały, estetyczny i niezwykle lekki produkt dekoracyjny. KONG, ROSE, HELSINKI, BODO, VIKERUD i wiele innych linii stylistycznych czeka na Państwa pod adresem: http://nordgips.pl/rose/produkty/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded