Profile cover photo
Profile photo
Uzdrowiciel Egzorcysta Romuald Statkiewicz
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Jestem doradcą życiowym i zdrowotnym, uzdrowicielem, jasnowidzem i egzorcystą. Pomagam uporać się z życiowymi problemami, uzdrawiam z chorób ziemskiego ciała, zdejmuję klątwy i przekleństwa. Prowadzę również działalność edukacyjną – Internetową Szkołą Rozwoju Duchowego dla egzorcystów, jasnowidzów i uzdrowicieli. Więcej informacji znajdziecie na: https://uzdrowicielzeswiatla.pl/oferta/.
Add a comment...

Post has attachment
Zakres moich usług jest bardzo szeroki. Rozpoczynając od oceny stanu zdrowia i stanu ducha, po uzdrowienia, uwolnienie od klątw i przekleństw, po zdjęcie blokad i kodów hipnotycznych. Zajmuję się również nawiedzonymi ludźmi, zwierzętami, miejscami i budowlami. O szczegółach możecie państwo przeczytać na mojej stronie: https://uzdrowicielzeswiatla.pl/oferta/. https://uzdrowicielzeswiatla.pl/wp-content/uploads/2017/11/zdjecie38.jpg
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has attachment
Zajmuję się oczyszczaniem ducha oraz oczyszczaniem ciała. Uzdrawiam również z najbardziej dokuczliwych i przykrych chorób cywilizacyjnych. Przed przystąpieniem do czynności, oceniam aktualny stan zdrowia. Wspieram również osoby, które poszukują pomocy w swoich życiowych sprawach http://uzdrowicielzeswiatla.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Pomoc dla osób z problemami zdrowotnymi i życiowymi

Uzdrowiciel to wyjątkowa osoba, która oferuje konkretną pomoc wszystkim będącym w trudnej sytuacji, zmagającym się z problemami zdrowotnymi i życiowymi. Podstawą każdej nawiązanej relacji pomiędzy uzdrowicielem a pacjentem jest profesjonalizm i skuteczność wynikająca z energetycznych możliwości terapeuty.
Powszechnie znane powiedzenie, że w zdrowym ciele zdrowy duch, znajduje odzwierciedlenie w życiu codziennym. Pacjent, który jest prowadzony przez profesjonalnego doradcę życiowego ma szansę na szybkie wyzdrowienie. Wprowadza on do terapii odpowiednią wiedzę, która pozwala na zmianę złych nawyków na właściwe, tym samym eliminując przyczyny wszelkich dolegliwości.
Wiara wynikająca z przekonania o możliwościach Uzdrowiciela buduje nowego człowieka, który myśli coraz bardziej logicznie. Uzdrowiony jasno dostrzega nową drogę i podąża nią coraz sprawniej.
Dar jasnowidzenia, uzdrawiania oraz oddziaływanie energią na ciało i ducha pacjenta tworzy skuteczny most w drodze do dobrego zdrowia i lepszego życia.

Osoby, które zawiodły się na medycynie konwencjonalnej, którym długotrwałe leczenie farmakologiczne nie przyniosło ulgi, których dolegliwości i problemy przerosły wszelkie granice bólu i rozpaczy powinny poszukać pomocy u doradcy życiowego i nauczyciela przewodnika.
Photo
Add a comment...

Uzdrowiciel ze światła Romuald Statkiewicz

Nazywam się Romuald Statkiewicz. Jestem Uzdrowicielem ze Światła, jasnowidzem, egzorcystą i doradcą życiowym. Działam od 1992 roku na terenie wszystkich państw Ziemi.

Uzdrawianie ludzi

Uzdrowiciel z chorób to alternatywna forma pomocy wszystkim potrzebującym. Jeśli współczesne metody leczenie nie są w stanie Ci pomoc, to zwróć się do mnie. Warunkiem jest jednak przekonanie, że wiara w możliwości uzdrowiciela aktywnie wspierają procesy leczenia. Proponuję pomoc duchową http://uzdrowicielzeswiatla.pl/oferta/ we wszystkich aspektach życia.

Pomagam oczyszczać ciało i uzdrawiać (duszę) ducha

Współczesny świat dla wielu osób jest wyzwaniem, z którym trudno sobie poradzić. Ciągły pośpiech i stres sprawiają, że każdego dnia coraz trudniej radzić sobie z problemami. W przypadku chorób i dolegliwości zawodzą konwencjonalne metody leczenia, a farmakologia nie radzi sobie w obliczu nowych schorzeń. Dlatego ważne jest znalezienie skutecznej metody, dzięki której przejście przez życie będzie łatwiejsze, a nasze postrzeganie świata stanie się pozytywne. Jedyną alternatywą jest obecnie pomoc osoby kompetentnej – Uzdrowiciela http://uzdrowicielzeswiatla.pl/o-mnie/, który wniknie w Twojego ducha by uzdrowić Twoje ciało i umysł.

Oferuję konkretną pomoc osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej. Moja działalność obejmuje ocenę aktualnego stanu zdrowia, uzdrowienie z chorób cywilizacyjnych, oczyszczanie ducha i oczyszczanie ciała.
Aby uzyskać harmonię na poziomie ciała, umysłu i ducha usuwam blokady zdrowotne i zdejmuję uroki. Efektywnie stosuję koloroterapię czyli uzdrawiam kolorami.
W razie potrzeby zajmuję się odprawianiem egzorcyzmów i zdejmowaniem zaklęć.

Prowadzę działalność edukacyjną w formie Internetowej Szkoły dla egzorcystów, szkoły dla jasnowidzów i szkoły dla uzdrowicieli.

Jestem skutecznym doradcą życiowym,  pomagam rozwiązywać problemy duszy i ciała.
Add a comment...

Post has attachment
Zdrowy tryb życia to nie wszystko. Jeżeli nie wiedzą Państwo, co robić, aby żyć zdrowo, warto skontaktować się ze mną. Wskaże Państwu odpowiednią drogę. Doradzę, co robić i czego należy unikać a także w jaki sposób zmienić swoje życie. Moje rady pomogły wielu poszukującym pomocy. http://uzdrowicielzeswiatla.pl/oferta/
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo! Jest mi bardzo przyjemnie powitać Was na profilu Google+! Jestem uzdrowicielem ale zakres moich usług na tym się nie kończy. Specjalizuję się w doradztwie życiowym a nawet egzorcyzmach. Pomagam na odległość, telefonicznie i osobiście. Zapraszam do kontaktu! http://uzdrowicielzeswiatla.pl/oferta/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded