Profile cover photo
Profile photo
‫باروت خیس‬‎
باروت خیس , جایزه بین المللی , جشنواره مردمی باروت خیس , wet gunpowder , international prize , popular festival , gunpowder , wetgunpowder
باروت خیس , جایزه بین المللی , جشنواره مردمی باروت خیس , wet gunpowder , international prize , popular festival , gunpowder , wetgunpowder
About
Posts


رئیس مرکز هنرهای دیجیتال بسیج:
انیمیشنی که واکنش گسترده شخصیت‌های غربی را به همراه داشت/رونمایی از انیمیشن طنز داعش 25 اسفند ماه+تصاویر

انیمیشنی که واکنش گسترده شخصیت‌های غربی را به همراه داشت/رونمایی از انیمیشن طنز داعش 25 اسفند ماه+تصاویر
رئیس مرکز هنرهای دیجیتال بسیج گفت: از خارج از کشور هم واکنش‌های زیادی اتفاق افتاد، واکنش‌های زیادی به گوش ما رسید و مطلع شدیم که خیلی از افراد حقوقی غربی در صفحاتی که این انیمیشن منتشر شده بود، نظر گذاشته واکنش نشان داده بودند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، یکی از موضوعاتی که به شناخته شدن جایزه مردمی "باروت خیس" در فضای مجازی کمک کرد، انیمیشنی بود که با موضوع اهدا جایزه تحقیرآمیز "باروت خیس" به همسر اوباما ساخته و منتشر شد.

مهدی جعفری، رئیس مرکز هنرهای رقومی (دیجیتال) بسیج مستضعفین در خصوص چگونگی ساخت این انیمیشن گفت : قبل از ساخت انیمیشن "باروت خیس" مجموعه انیمشن‌هایی تحت عنوان "اوکی" که همان مخفف "اوباما و کری" است، ساخته شد که این انیمیشن را می‌توان دنباله آن انیمیشن دانست. در قسمت دوم مجموعه انیمیشن‌های "جان و کری" به صورت طنز به موضوع اهدا جایزه "باروت خیس" به همسر اوباما و سرنوشت این جایزه پرداخته شد. در قسمت سوم این انیمیشن که 25 اسفند ماه منتشر خواهد شد به فلسفه تاسیس داعش پرداخته شده و در کنارش به موضوع اهدا جایزه مردمی "باروت خیس" اشاره خواهد شد.

"باروت خیس" به هر کس که اهدا شود، به طور نیابتی به آمریکا اهدا شده است
جعفری در خصوص کاندیداهای دریافت‌کننده جایزه "باروت خیس" نیز اظهار داشت: ما بر این باوریم که این جایزه تحقیرآمیز در هر کجای دنیا به هر شخصی که اهدا شود، در واقع به صورت نیابتی به اوباما و سیاست‌های دولت امریکا اهدا می‌شود. فرقی هم نمی‌کند، این جایزه به رئیس جمهور یک کشور اروپایی اهدا شود، یا نائب رئیس مجلس کشور دیگر، این جایزه به هرکس که اهدا شود، از نظر ما به صورت نیابتی به آمریکا و سیاست‌هایش اهدا شده است.

انیمیشن‌هایی که واکنش‌های مثبت و منفی بین‌المللی را به همراه داشته است
وی در خصوص هدف از ساخت مجموعه انیمیشن‌های "جان کری" گفت: ما در تلاشیم تا در قالب طنز، پیام را به مخاطب داخلی و خارجی برسانیم. نگاه ما صرفا نگاه داخلی نیست و مجموعه 20 قسمتی که در حال ساخت است و قسمت سوم آن نیز در بخش‌هایی به باروت خیس پرداخته می‌شود، کاملاً موضوع طنز سیاسی است و از سوی مخاطب بین‌المللی و همچنین مخاطب داخلی دیده شده است.

رئیس مرکز هنرهای رقومی بسیج در پاسخ به این سوال که آیا این انیمیشن در سطح بین‌الملل دیده شده است یا نه گفت: بله در یوتیوب چند صفحه راجع به این موضوع باز شده است. ما فقط یک صفحه برای انتشار این انیمیشن‌ها باز کردیم اما به سرعت چند صفحه مردمی با هدف انتشار این انیمیشن باز شد که این انیمیشن‌ها در آن آپلود شده و انتشار آن با استقبال کم نظیر مردم همراه بود. کامنت‌های زیادی هم در خصوص این انیمیشن‌ها منتشر شد. مخالفین هم نظرات خود را در این صفحات در قالب نظر بیان کردند. عمده کسانی که کار را دیده‌اند چه موافق و چه مخالف به دلیل کیفیت بالا از آن استقبال کرده از نظر شخصیت‌پردازی کار را پسندیده بودند، اما نقدهای خود را هم به کار مطرح کرده اند. مثلا یکی از انتقادات این بود که چرا به موضوع گزینه های روی میز پرداخته شده است. از خارج از کشور هم واکنش های زیادی اتفاق افتاد، واکنش‌های زیادی به گوش ما رسید و مطلع شدیم که خیلی از افراد حقوقی غربی در صفحاتی که این انیمیشن منتشر شده بود، نظر گذاشته واکنش نشان داده بودند.

وی افزود: برای مثال نظراتی از سوی برخی افراد معروف از جمله دختر جان کری برای انیمیشن منتشر شد ، البته نمی توان در این خصوص نظر داد که آیا "صفحه منتسب به دختر جان کری" صفحه جعلی بوده و یا واقعا صفحه شخصی خود او است اما به هر حال کامنت هایی منتسب به دختر جان کری و بعضی از نماینده های پارلمان های غربی در واکنش به این انیمیشن ارسال شد. بنده منتسب بودن صفحات فوق را به این افراد تایید یا تکذیب نمی‌کنم اما کامنت‌های انتقادی ارسالی که عمدتا با عناوین حقوقی ارسال شده بود یک وجه اشتراک داشت و آن این بود که همه آنها انتشار این کلیپ را یک شیطنت رسانه‌ای قلمداد کرده و تاکید کرده بودند که تلافی خواهند کرد.

ساخت هر انیمیشن 5 دقیقه‌ای 40 الی 60 روز زمان می‌برد
به گفته مهدی جعفری ساخت هر یک از این انیمیشن‌ها 5 دقیقه‌ای معمولا حدود 40 تا 60 روز زمان خواهد برد اما آنچه که بیشتر زمان می برد فکر و ایده است و نویسنده فیلم نامه باید برای آن وقت بگذارد و"لایه‌بندی انتقال پیام" را در آن رعایت کند، با این وجود ممکن است یک کار 3 الی 5 ماه طول بکشد و این متفاوت است.
رئیس مرکز هنرهای دیجیتالی سازمان بسیج در پاسخ به این سوال که آیا نمای موجود در انیمیشن، نمایی شبیه‌سازی شده از محل کار و خانه اوباما است، گفت: خیر شباهتی در کار نبود و یک خانه فرضی در نظر گرفته شده بود ، البته سعی شده بود تا در طراحی همین محیط پیام‌هایی را برسانیم. برای مثال تابلوهای روی دیوار، فیلم هایی که در طاقچه اتاق خانه آقای اوباما قرار داشت، رنگ بندی محیط، سلیقه آقای اوباما، سلیقه آقای کری و طراحی اتاق‌ها کاملا پیام دارد و سعی شده تا از تمام المان‌های پیام‌رسان به خوبی استفاده شود.قسمت سوم این انیمیشن در 25 اسفند، شب اختتامیه جشنواره رونمایی خواهد شد

وی در خصوص دیگر کارهایی که در دست ساخت دارد، گفت : از کارهای دیگر در دست ساخت نیز می‌توان به ساخت یک سریال 300 دقیقه‌ای جذاب با موضوع دفاع مقدس اشاره کرد که در آن به اتفاقاتی که در اوایل جنگ در خرمشهر اتفاق افتاده و داستان زندگی شهید بهنام محمدی اشاره کرد که طرح 300 دقیقه‌ای و در قالب 30 قسمت 10 دقیقه‌ای در نظر گرفته شده و 13 ماه از زمان تولید آن می‌گذرد و سعی داریم ان‌شاءلله تا هفته بسیج سال 94 آماده شود.
Add a comment...


بیانیه 65 سازمان مردم نهاد در حمایت از جشنواره "باروت خیس":
"باروت خیس" زیباترین سبک ابراز انزجار ملی از اسلام‌ستیزان و توهین‌کنندگان به مقدسات اسلامی است

"باروت خیس" زیباترین سبک ابراز انزجار ملی از اسلام‌ستیزان و توهین‌کنندگان به مقدسات اسلامی است
65 سازمان مردم نهاد ضمن حمایت از حمایت از جشنواره مردمی "باروت خیس" آن را یک حرکت فرهنگی برخاسته از پیکره جامعه و زیباترین سبک ابراز انزجاز از اسلام ستیزان و هتک حرمت کنندگان به مقدسات اسلام دانستند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از طنین یاس، در بیانیه 65 سازمان مردم نهاد در حمایت از جشنواره مردمی "باروت خیس" آمده است: سابقه استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و رژیم جعلی اسرائیل، در استعمار و استثمار کشورهای مسلمان و کشتار مسلمانان به بهانه های واهی به ویژه مبارزه با تروریسم، حُقه پوسیده ای است که دیگر حتی ساده لوح ترین اندیشه ها را نیز تحت تأثیر قرار نمی‌دهد.

این بیانیه می‌افزاید: وجدان های بیدار و افکار هوشیار مردم آزاده جهان نقاب از چهره واقعی تروریسم بین‌الملل برداشته است. تروریسمی که سر لیست آن نه در زندان های گوآنتانامو و نه در افغانستان، عراق، فلسطین و سوریه و لبنان دیده می شود بلکه ریشه در اندیشه های صهیونیستی و هم دستان آمریکایی – اروپایی آنان دارد.

این بیانیه با اشاره به اینکه در دنیای امروزی رسانه های غربی بازوی قدرتمند و اجرایی اهداف دشمنان اسلام و مسلمین برای آتش افروزی فرهنگی هستند، می افزاید: رسانه های غربی سعی دارند با هدف قرار دادن باورها و اندیشه های جوانان، با انواع حیله ها، قله های اخلاقی، ارزش های دینی، هویت و باور بودن را از جامعه مسلمین بزدایند و در این راستا توهین و هتک هرمت به شیوخ و بزرگان جهان اسلام یکی از زشت ترین ترفندهای شیطانی آنان است.

این بیانیه تأکید می کند: به استهزا گرفتن مقدسات بیش از یک میلیارد مسلمان، جای سکوت ندارد و قدر مسلم آموزه های اسلامی نیز اجازه توهین به مقدسات سایر مکاتب را جایز نمی داند به همین خاطر جشنواره "باروت خیس" که حرکتی فرهنگی برخاسته از پیکره جامعه است زیباترین سبک برای ابراز نفرت و انزجار از اسلام ستیزان و هتک حرمت کنندگان به مقدسات جهان اسلام است. این حرکت فرهنگی – سیاسی (جشنواره باروت خیس) اگر چه به درستی و به خوبی کار خود را آغاز کرده است اما به نظر می رسد باید بیش از این برای مردم معرفی شود تا در انتخاب فرد منتخب دربافت جایزه باروت خیس اکثریت مردم شرکت کنند و این انتخاب را به عنوان یک فرهنگ ظلم ستیز بشناسند.

در ادامه این بیانیه، 65 سازمان مردم نهاد ضمن حمایت از این جشنواره مردمی بر لزوم تبلیغ و معرفی این جشنواره از سوی رسانه ملی تأکید کرده اند چرا که تبلیغ این جشنواره در سطح ملی از طریق صدا و سیما بازخورد مناسب تری خواهد داشت. اگر چه نامزد های دریافت جایزه باروت خیس در این دوره هر کدام به تنهایی لیافت دریافت این جایزه را دارند اما به نظر می رسد رقابت "مانوئل والس" بسیار تنگاتنگ با سایر کاندیداها است چرا که "مانوئل والس" نخست وزیر یهودی‌الاصل فرانسه به خاطر حمایت از صهیونیست ها و مقابله با دشمنان و حمایت رسمی و علنی وی از نشریه هتاک به پیامبر(ص) و عملکرد کشورش در زیر پا گذاشتن حقوق بشر، برای دریافت این جایزه مستحق تر است.
Add a comment...


لبیک فرمانده بسیج مستضعفین به مردمی‌ترین جشنواره ایران/ وقتی بسیج جور وزارت ارشاد را می‌کشد+تصاویر

لبیک فرمانده بسیج مستضعفین به مردمی‌ترین جشنواره ایران/ وقتی بسیج جور وزارت ارشاد را می‌کشد+تصاویر
اگر چه در این مورد نیز سازمان بسیج حمایت از جشنواره مردمی "باروت خیس" را در دستور کار خود قرار داده است اما در شرایط حساس کنونی که تمام رسانه‌های غرب در جهت "خاک پاشیدن" بر چهره اسلام تلاش می‌کنند، انتظار همگان از وزارت ارشاد این است که در جهت حمایت از این مهم هرچه سریعتر اقدام کند.
به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، وقتی اسمی از برگزاری جشنواره به گوش می‌رسد ، نام وزارت ارشاد، صدا و سیما، شورای عالی انقلاب فرهنگی و چند مجموعه دیگر به عنوان متولی و یا حامی به گوش می‌رسد اما پای عمل که می‌آید، برخی‌ها فقط تمایل دارند از جشنواره‌های پر رنگ و لعاب حمایت کنند. جشنواره‌هایی که بعضاً در آن همه چیز یافت می‌شود، الا محتوا.

11بهمن ماه امسال بود که تعدادی از جوانان ارزشی کشورمان که سه سال است با برپایی جشنواره "باروت خیس"، در صدد مقابله با امپراطوری رسانه‌ای غرب برآمده‌اند، نامه‌‌ای را به علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کرده و از او خواستند تا از جشنواره مردمی باروت خیس حمایت کند.در حال حاضر حدود یک ماه از ارسال این نامه به دبیرخانه وزارت فخیمه ارشاد می‌گذرد و جناب وزیر حتی زحمت پاسخگویی به این نامه را به خود ندادند و به این بسنده کردند که "ملاحظه شد، بایگانی شود". این درحالی است در یک ماهه گذشته آقای وزیر در چندین جشنواره فرهنگی و هنری شرکت داشته و به عنوان سخنران اصلی این جشنواره‌ها نقش ایفا کرده است. این بی توجهی وزارت ارشاد که متولی اصلی فرهنگ و هنر کشور است و قاعدتاً نباید نسبت به پدید‌ه‌هایی همچون باروت خیس بی‌تفاوت باشد، دور از منطق است.

سکوت و عدم حمایت وزیر ارشاد، متولیان مراسم اهدای جایزه باروت خیس را بر آن داشت تا با ارسال نامه‌ای به فرمانده سازمان بسیج مستضعفین از وی درخواست کنند که از این جشنواره مردمی حمایت کند.


سردار نقدی نیز در فاصله کوتاهی نامه ارسالی را پاسخ داده و خطاب به سازمان اردویی،‌ راهیان نور و گردشگری بسیج دستور حمایت کنند. در این نامه آمده است:

بسمه تعالی
معاونت فرهنکی اجتماعی بسیج
سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج

اینک که ابوجهل ها و ابولهب های زمان به جنگ با چهره تابناک پیامبر اعظم (ص) آمده اند، و اینک که یزیدیان دوران هزاران تیر زهرآگین رسانه ای را بسوی حسین (ع) پرتاب می کنند، و اینک که ذلت مردان، پرچم سکوت و سازش و تسلیم را در مقابل حرامیان برافراشته اند، با کمال میل و هر مقدار که می توانید از این حرکت روشنگرانه ی ظلم ستیز حمایت کنید.

سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی
رییس سازمان بسیج مستضعفین
نکته قابل توجه در خصوص برخورد وزیر ارشاد و فرمانده سازمان بسیج مستضعفین به این نامه را می‌توان در پاسخ آنها جستجو کرد.
وزیر ارشاد که متولی اصلی برنامه‌های فرهنگی کشور است پس از رویت این نامه: دیدم، بایگانی شود.
فرمانده سازمان بسیج پس از مطالعه نامه جشنواره بین‌المللی باروت خیس با ارسال نامه‌ای رسمی این جشنواره را تأیید و حمایت کرد.

مهمترین متولی فرهنگ کشور در حالی بی توجهی به مطالبه برگزارکنندگان چنین جشنواره مردمی را در دستور کار خود قرار می‌دهد که امام خمینی (ره) در خصوص وظیفه وزارت ارشاد در عصر کنونی، تبلیغ حق در مقابل باطل و ارائه چهره حقیقی جمهوری اسلامی ایران را از وظایف مهم وزارت ارشاد دانسته و خطاب به این وزارت فرموده است: وزارت ارشاد باید برای رساندن صدای مظلومان به جهان جدیت نشان دهدتا ملت‌ها هرچند مختصر به آنچه بر ما گذشته و می‌گذرد واکنش نشان دهند.

امام خمینی (ره) در حالی رساندن صدای مظلومان جهان را از وظایف وزارت ارشاد عنوان می‌کند که گویا این وزارتخانه این روزها رساندن صدای خوانندگان زن به کف جامعه، رفع فیلتر فیسبوک، مجوز دادن به کتاب‌های خاص و ... را از هر چیز مهمتر دانسته و در اجرا این وظایف خطیر از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کند.


آنچه که در روزهای اخیر به چشم می‌خورد، این است که باز هم سازمان بسیج باید جور کم کاری برخی وزارتخانه‌ها را کشیده و در قامت حامی اصلی حرکت‌های خودجوش مردمی حاضر شود.

اگر چه در این مورد نیز سازمان بسیج حمایت از جشنواره مردمی "باروت خیس" را در دستور کار خود قرار داده است اما در شرایط حساس کنونی که تمام رسانه‌های غرب در جهت "خاک پاشیدن" بر چهره اسلام تلاش می‌کنند، انتظار همگان از وزارت ارشاد این است که در جهت حمایت از این مهم هرچه سریعتر اقدام کند.
Add a comment...

Post has attachment
ها از کاندیدای جایزه "باروت خیس"؛ نخست وزیر اسلام‌ستیز فرانسه در صدر آرا مردمی+تصاویر

آخرین خبرها از کاندیدای جایزه "باروت خیس"؛ نخست وزیر اسلام‌ستیز فرانسه در صدر آرا مردمی+تصاویر
طبق آخرین آمار ارائه شده، نخست وزیر یهودی‌الاصل و اسلام‌ستیز فرانسه در صدر آرا مردمی انتخاب نامزد جایزه باورت خیس قرار دارد.
به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، جشنواره «باروت خیس» در سایت خود بخشی را در نظر گرفته که با ورود در آن می‌توانید کاندیدا مورد نظر خود را برای دریافت جایزه تحقیرآمیز باروت خیس انتخاب کنید.

.
برای شرکت در این انتخابات می توانید به صفحه باروت خیس مراجعه کنید.

در حال حاضر مانوئل والس با دریافت بیش از 61 درصد آرا در صدر قرار دارد. بعد از نخست وزیر فرانسه، بنیامین نتانیاهو در رتبه دوم قرار داشته و دیوید کامرون در رتبه سوم قرار دارد.
باروت خیس
باروت خیس
barotekhis.ir
Add a comment...


ویژه‌ترین نامزد دریافت "باروت خیس" را بیشتر بشناسید/5
"یهودی‌زاده اسلام‌ستیز" برنده جایزه "باروت خیس" خواهد شد؟/نخست وزیر کشوری که قبح مسلمان‌کشی را شکست+تصاویر (+18)

"یهودی‌زاده اسلام‌ستیز" برنده جایزه "باروت خیس" خواهد شد؟/نخست وزیر کشوری که قبح مسلمان‌کشی را شکست+تصاویر (+18)
به جرات می‌توان جنایات داعش در کشورهای اسلامی را "فتوکپیِ دستِ دهمِ" جنایات فرانسه در الجزایر دانست. فرانسه که همواره از اهمیت آزادی برای انسان‌ها سخن می‌گوید جنایاتی را در حق مردم کشور مسلمان الجزایر که خواهان آزادی بودند، مرتکب شد که آن تجاوز به خونین‌ترین جنگ قرن 20 شهرت یافته است.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، در گزارش‌های قبل مطالبی در خصوص 4 نامزد دریافت جایزه "باروت خیس" منتشر شد. در این گزارش قصد داریم به معرفی "مانوئل والس" پنجمین و آخرین نامزد دریافت جایزه باروت خیس که برای دریافت این جایزه با افرادی همچون نتانیاهو و جان مک کین رقابت دارد، اشاره کنیم. علت انتخاب مانوئل والس به عنوان یکی از نامزدهای دریافت "باروت خیس "حمایت رسمی و علنی وی از نشریه هتاک به پیامبر و عملکرد کشورش در زیر پا گذاشتن حقوق بشر است.

مانوئل والس کیست؟
مانوئل والس نخست وزیر یهودی‌الاصل فرانسه است که در محله‌ای در بارسلون (اسپانیا) متولد شد.
.
وی از محدود افرادیست که با استفاده از قانون کسب ملیت موفق به دریافت تابعیت کشور فرانسه شد. شاید بتوان یکی از مهمترین دلایل انتخاب وی برای اهدا جایزه‌ای که به احمق‌ترین دشمن جمهوری اسلامی داده می‌شود را در تلاش‌هایش در دفاع از نشریه هتاک به پیامبر جستجو کرد؛ تلاش‌هایی که جهان اسلام را بیدار کرد.

نخست وزیر فرانسه در ماجرای اهانت نشریه فرانسوی در حالی جلو دوربین‌ها حاضر شد که نسخه‌ای از این نشریه را در دست داشت. نکته عجیب و ناراحت‌کننده در تصویر منتشر شده از نخست وزیر فرانسه این بود که وی دقیقا همان صفحه از نشریه را رو به دوربین‌ها گرفته بود که کاریکاتور اهانت آمیز به پیامبر در آن درج شده بود.این حرکت وی را می‌توان مهمترین عامل بیداری مسلمانان و تظاهرات گسترده آنها در اعتراض به نشریه هتاک فرانسوی و دفاع از پیامبر دانست.

مانوئل و حمایت از صهیونیست‌ها و مقابله با مسلمانان
مانوئل والس تا جایی که توانسته، به حمایت‌های همه جانبه از یهودی‌ها در جامعه فرانسه پرداخته است .وی در همان روزهای آغاز فعالیتش در سمت نخست وزیری از افزایش بودجه فرانسه برای تامین امنیت یهودی‌ها خبر داد.

مانوئل والس در سخنان خود فقط به افزایش بودجه اکتفا نکرد، وی علاوه بر این به تلاش دولت فرانسه اشاره کرد که برای پیدا کردن راه کار برای برخورد با کسانی که در اینترنت، مطالب ضدصهیونیستی منتشر می‌کنند، اتفاق خواهد افتاد. توجهات مانوئل والس به یهودی‌ها در حالیست که وی برای برخورد با شهروندان مسلمان این کشور شخصا وارد عمل شده و اقدام می‌کند.

وی در یکی از معروف‌ترین برخوردها با شهروندان مسلمان در خصوص امام جماعت یکی از مساجد پاریس که به اعلام مواضع ضدصهیونیستی شهرت دارد، به طور رسمی اعلام کرد: ما تصمیم گرفته ایم آقای حمامی مسئول مسجدی در پاریس را اخراج کنیم.(1)

جالب آنجاست که مانوئل والس علاوه بر حمایت از صهیونیست‌ها و مقابله با مسلمانان، از "غیر مسلمانانِ ضد صهیونیست" نیز دل خوشی نداشته و به صورت جدی به برخورد با آنها می پردازد. یکی از معروف ترین این برخورد را می توان به اقدام نخست وزیر فرانسه برای ممنوع الکار کردن کمدین معروف فرانسوی دانست.

جالب و عجیب است که یکی از بالاترین مقامات یک کشور مدعی آزادی، برای مقابله با یک کمدین ضدصهیونیست با ارسال بخشنامه‌ای به فرمانداران خود اعلام کرد که از برگزای نمایش‌های دیودونه طنزپرداز مشهور فرانسوی در مناطق تحت امر خود جلو گیری کرده و اجازه اجرا برنامه را به وی ندهند.(2) علت خشم نخست وزیر فرانسه از دیودونه (طنز پرداز معروف فرانسوی) این است که وی در اجراهای خود اقدام به انجام حرکتی ضدصهیونیستی می‌کند.


وی حرکتی را انجام می‌دهد که صهیونیست‌ها به شدت از آن متنفرند و به نوعی اهانت به خود قلمداد می‌کنند. انجام این حرکت از سوی دیودونه با استقبال جامعه فرانسه همراه شده و مردم این کشور گاه و بی گاه ، جلو رسانه ها به انجام این حرکت ضد صهیونیستی می‌پردازند. در ادامه چند نمونه از نمایش حرکت ابداعی و ضد صهیونیستی دیودونه توسط مردم و شخصیت‌های معروف فرانسه را مشاهده می کنید.
در دوران فرانسوا اولاند که مانوئل والس (نخست وزیر کنونی این کشور) وزیر کشور بود، با وجود آنکه وکلای دیودونه به دفاع از وی پرداختند، دولت فرانسه و در راس همه آنها شخص "مانوئل والس" به صورت جدی به پیگیری محاکمه این طنز پرداز ضدصهینویست پرداخت.(3) مانوئل والس نخست وزیر کشوری است که از سویی از آزادی بیان سخن می گوید و از سویی به مسلمانان فرانسوی که قصد داشتند در دفاع از پیامبر اسلام به تظاهرات بپردازند، اجازه فعالیت نداده و وعده سرکوب آنها از سوی فرماندهان پلیس را به صورت رسمی اعلام کرد. مانوئل والس در خصوص برخورد دولت با تظاهرات مسلمانان گفته بود: هرگز به مسلمانان اجازه نخواهیم داد تا ضد آمریکا همپیمان فرانسه تظاهراتی برپا شود.

سرکوب کولی‌ها و آواره کردن آنها در فرانسه
دلایل متعددی برای قرار دادن نام نخست وزیر فرانسه در لیست نامزدهای دریافت جایزه "باروت خیس" وجود دارد که از میان انها می توان به نقض آشکار حقوق بشر در برخورد با کولی های فرانسه اشاره کرد. در کشور فرانسه ده‌ها هزار کولی وجود دارد که حدود 15 الی 20 هزار از آن از بلغارستان و رومانی به این کشور امده اند. در ماجرای برخورد فرانسه با این افراد که در مرداد ماه 1391 اتفاق افتاد تعداد زیادی از آنها از محل اسکان خود اخراج شدده و اردوگاه های انها برچیده شد.

در ماجرا برخورد با کولی‌ها نیز مانوئل والس به طور رسمی به حمایت از این برخورد ولت فرانسه پرداخت. برخوردی که داد محافل حقوق بشری را در آورده و کار را به جایی رساند که سازمان عفو بین الملل به صورت رسمی به محکوم کردن آن پرداخته و در گزارش خود وضعیت کولی ها در فرانسه را مصیبت بار و هولناک اعلام کرد. در ادامه تصاویر سرکوب کولی‌ها و برچیدن خانه‌های آنها در فرانسه را مشاهده می‌کنید:
فرانسه چه بر سر الجزار آورد؟/داعش جنایت را از چه کسانی آموخت؟
اما آنچه که نخست وزیر فرانسه را برازنده دریافت جایزه "باروت خیس" کرده است، جنایات این کشور در الجزایر است. به جرأت می‌توان جنایات داعش در کشورهای اسلامی را "فتوکپیِ دستِ دهمِ" جنایات فرانسه در الجزایر دانست. فرانسه که همواره از اهمیت آزادی برای انسان‌ها سخن می‌گوید جنایاتی را در حق مردم کشور مسلمان الجزایر که خواهان آزادی بودند مرتکب شد که به خونین ترین جنگ قرن 20 شهرت یافته است. در این ماجرا، فرانسه که همواره از حقوق بشر سخن می‌گوید، بیش از یک میلیون نفر از مردم بی گناه الجزایر را به قتل رساند.

قبل از قتل عام گسترده مردم الجزایر، فرانسه با حضور در این کشور ، بیش از 173 هزار تن از جوانان این کشور را به جنگ جهانی اول فرستاد. بیش از 25 هزار تن از جوانان الجزایر در جریان این جنگ که هیچ ربطی به آنها نداشت کشته شدند. مردم الجزایر که هزینه سنگین حضور فرانسوی ها در کشورشان را پرداخته بوده و در این ماجرا به شدت تحقیر شده بودند ،در جهت استقلال کشورشان دست به قیام زدند ، قیامی که با سرکوب تاریخی فرانسه همراه شد .

در این جنگ استقلال‌طلبانه، فرانسوی‌ها دست به کشتار مردم فرانسه زدند، کشتاری که میزان آن بین 500 هزار تا یک میلیون و 500 هزار الجزایری عنوان شده است. یکی از جنایات مهم فرانسوی‌ها بریدن سرمسلمانان بود . تقریبا هر کجا که تصویر برداران فرانسوی قصد گرفتن عکس از سربازان این کشور را داشتند، سرهای بریده الجزایری‌ها بر سر نیزه سلاح سربازان فرانسوی دیده می شد. اگر چه فرانسه تمام تلاش خود را کرد تا پای این عکس ها به رسانه‌ها باز نشود اما در حال حاضر نیز تصاویری از سرهای بریده در دست سربازان فرانسوی در دسترس است.جنایات داعش در عراق، کپی برداری از جنایات فرانسه در الجزایر
.
برای مردم دنیا قابل باور نبود که یک ارتش با حضور در یک کشور، به صورت گسترده به بریدن سر مردم روی آورد. جنایتی که پس از حضور جریان داعش قابل درک تر شد . مقایسه جنایات داعش در کشورهای مسلمان با آنچه که توسط فرانسه در الجزایر اتفاق افتاد به خوبی نمایانگر این موضع است که جنایات امروز داعش در این ابعاد گسترده ، کپی برداری از جنایات فرانسوی ها در الجزایر است.

شکنجه، کشتار و تجواز وحشیانه گسترده به نوامیس مسلمین از دیگر جنایات فرانسوی‌ها در الجزایر به شما می رود. فرانسه در سال‌های اخیر نیز نشان داده است که نه تنها در صورت توان به هیچ یک از مسلمین رحم نخواهد کرد که از کسانی که قصد انجام جنایت در حق مسلمین را داشته باشند نیز دفاع خواهد کرد. حمایت‌های سال‌های گذشته فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی از تروریست‌های سوری که به بهانه مبارزه با حکومت سوریه اتفاق افتاده است به خوبی شاهد این مدعاست.

با بررسی عملکرد فرانسه در قبال مسلمین و حمایت این کشور از افراد و گروه‌های اسلام ستیز و همچنین عملکرد نخست وزیر اسلام ستیز این کشور در حمایت از صهیونیست‌ها، شاید بتوان مانوئل والس را یکی از جدی‌ترین گزینه‌های دریافت جایزه "باروت خیس" دانست.

حال باید منتظر ماند و دید که آرا مردمی کدام یک از 5 گزینه را به عنوان دریافت کننده جایزه باروت خیس انتخاب خواهند کرد.
در ادامه تصاویر مربوط به جنایات فرانسه در الجزایر را مشاهده می کنید:

در تصویر ذیل، تکفیری‌های مورد حمایت فرانسه که برای براندازی نظام بشار اسد در سوریه فعالیت می‌کنند را در حال بردن یک سوری برای اعدام مشاهده می کنید. صحنه ای که در محدود عکس‌های باقی مانده از جنایات فرانسه در الجزایر و تصویر فوق نیز دیده می شود:

:


در ادامه تصاویر قتل عام مردم الجزایر به دست سربازان فرانسوی را مشاهده می کنید:
تصویر هولناک پایانی یک مسلمان الجزایری را نشان می‌دهد که پیش از مرگ ، مورد شکنجه قرار گرفته و گوش و بینی وی توسط سربازان فرانسوی بریده شده است.


تصاویر شکنجه‌های مردم الجزایر :

پی نوشت :
1-
http://www.yjc.ir/fa/news/4146588/%D8%A7%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%AC-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B6%D8%B9-%D8%B6%D8%AF%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C
2-
http://www.yjc.ir/fa/print/4701101
3-
http://www.jamnews.ir/TextVersionDetail/276666
Add a comment...

"باروت خیس" را بیشتر بشناسید/4
یک تَرک‌ تحصیل‌کرده در میان نامزدهای دریافت جایزه "باروت خیس"/این زن چشم بر جنایات کشورش بسته و از حقوق بشر می‌گوید+تصاویر (+18)

یک تَرک‌ تحصیل‌کرده در میان نامزدهای دریافت جایزه "باروت خیس"/این زن چشم بر جنایات کشورش بسته و از حقوق بشر می‌گوید+تصاویر (+18)
کلودیا روت از آن سوی دنیا به ایران امده و در حالی از نبود آزادی گفت که حقوق بشر در آلمان، به آسانی نقض می‌شود. در یک نمونه می‌توان به اوضاع این کشور در دو سال گذشته اشاره کرد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، جایزه "باروت خیس" از جمله جوایز جمهوری اسلامی ایران است که به آن دسته از افرادی که خلاف مشی خود خواسته یا ناخواسته خدمتی به جمهوری اسلامی کرده و دشمنی خود با بشریت را آشکار سازند اهدا می‌شود. 5 نامزد برای دریافت جایزه "باروت خیس" امسال انتخاب شده‌اند. یکی از نامزدهای دریافت جایزه باروت خیس امسال، کلودیا روت است.

کلودیا شخصیت ناشناخته‌ای برای مردم ایران نیست و نام وی به دلیل عملکردش در چند ماه اخیر بر سر زبان‌ها افتاده است.
وی یکی از رهبران حزب سبز آلمان و نائب رئیس مجلس این کشور است که پس از دریافت دیپلم، در دانشگاه مونیخ در رشته تئاتر مشغول به تحصیل شد و پس از سپری کردن دو ترم در سال 1975 به ترک تحصیل و آغاز همکاری با چند گروه موزیک و تئاتر جلب شد. سال 1985 به طور اتفاقی توجه وی به یک آگهی که از طرف حزب سبز آلمان بود، جلب شد.


در این آگهی که در یک روزنامه منتشر شده بود آمده بود که این حزب به دنبال یک نفر برای پست سخنگوی مطبوعاتی فراکسیون حزب در مجلس است. اینگونه بود که یک ترک تحصیل کرده وارد مجلس المان شد و به فعالیت در حزب سبز آلمان پرداخت. حزب سبز المان از جمله احزابی است که به صورت رسمی به دشمنی و مخالفت با جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.

در همین خصوص در دوران خاتمی نشستی در آلمان تحت عنوان کنفرانس برلین اتفاق افتاد که در آن به اسلام و انقلاب اهانت‌های بسیاری شد و برخی از مردان حاضر در سالن در حضور اصلاح طلبانی همچون فائزه هاشمی کاملاً برهنه شدند. زمانی که قوه قضائیه کشورمان برای برخی از شرکت‌کنندگان در این کنفرانس حکم قضائی صادر کرد ، حزب سبز آلمان در بیانیه ای تند این حکم را محکوم کرد.(1) در لحن تند این بیانیه به خوبی مشخص بود که دولت آلمان و حزب سبز این کشور در نظر دارند به حمایت جدی از اصلاح‌طلبان ایران بپردازند.

سال ها از این موضوع گذشت و ماه های گذشته کلودیا روت نائب رئیس مجلس المان و یکی از رهبران این حزب به ایران امده و با برخی از اصلاح طلبان از جمله محمد رضا عارف دیدار کرد. دیداری که در آن سخنانی مداخله‌جویانه از سوی وی عنوان شد، سخنانی که با سکوت طرف ایرانی همراه بود.

کلودیا روت در بخشی از این دیدار به انتقاد از تایید و عدم صلاحیت کاندیداها در ایران پرداخته و گفته بود "من شنیده‌ام در ایران همه می‌توانند کاندیدا شوند ولی باید از فیلتر شورای نگهبان رد شوند و همینطور شنیده‌ام که برخی نتوانسته‌اند از این فیلتر عبور کنند". وی همچنین فتنه 88 را حرکتی مدنی خوانده و فتنه‌گران را خواهان آزادی عنوان کرد و تأکید کرده بود که رفع حصر باید برداشته شود.

کلودیاروت همچنین از جعفر پناهی (که از فعالان فتنه است) به عنوان فیلمساز مورد علاقه خود یاد کرده بود."(2) این دیدار با واکنش‌های زیادی همراه بود. برخی به انتقاد از طرف ایرانی این دیدار پرداخته و برخی دیگر معترض حضور کلودیا روت در ایران شدند. کلودیا روت در حالی به بحث در خصوص رفع حصر سران فتنه 88، عدم وجود حقوق بشر در ایران و نبود آزادی در کشورمان سخن گفته بود که بیان چند نکته ذیل در خصوص کشوری که وی نائب رئیس مجلس است، خالی از لطف نیست.

کلودیا روت از آن سوی دنیا به ایران آمده و در حالی از نبود آزادی گفت که حقوق بشر در کشور وی به آسانی نقض می شود. در یک نمونه می‌توان به اوضاع این کشور در دو سال گذشته اشاره کرد ، رمانی که اوضاع حقوق بشر به حدی در المان وخیم شد که دیگر کشورهای اروپایی ناچار به انتقاد از این کشور و تذکر به وی شدند.

از جمله موضوعاتی که مورد تایید سازمان ملل نیز هست، عدم توجه به حقوق اقلیت‌ها در این کشور است. اوضاع اقلیت‌ها به حدی در آلمان وخیم است که سازمان ملل درباره نقض آشکار حقوق بشر در این کشور متذکر شده بود.(3) لازم به ذکر است که 5 سال پیش نیز در شرق آلمان خانمی محجبه به نام مروه شربینی درون دادگاه، جلو چشمان قاضی، همسر و فرزندانش به دست یک آلمانی به نام آلیک دبلیو با 18 ضربه چاقو به قتل رسید.این ماجرا در حالی اتفاق افتاد که هیچ یک از مقامات درجه یک آلمان از صدر اعظم و رئیس مجلس گرفته تا نائب رئیس‌ها آن را محکوم کردند. خانم کلودیا روت در حالی از حقوق بشر و آزادی سخن گفته و از نبود آن در ایران حرف می‌زند که به اقرار همگان جمهوری اسلامی، خود یکی از مهمترین قربانیانی است که به دلیل نقض حقوق بشر ازسوی کشور آلمان با فجایع وحشتناکی مواجه شد.

آلمان بیشترین سلاح شیمیایی را در اختیار رژیم بعث قرار داد.
تحویل این سلاح مرگبار از سوی المان به عراق در حالی صورت می‌گرفت که با بررسی عملکرد صدام و بمباران مناطق مردمی در ایران به خوبی مشخص بود که وی در صورت دسترسی به این بمب‌ها از آن علیه افراد بی‌گناه نیز استفاده خواهد کرد.


برای یادآوری به خانم کلودیا روت در مورد حمایت کشورش و فروش سلاح‌های شیمیایی به عراق، در ادامه اسامی بخشی از شرکت‌های آلمانی که به عراق سلاح فروخته‌اند را مشاهده می‌کنید:

Preussag AG، فروش مواد شیمیایی
Hoechst، ( بعدا به اوانتیس تغییر نام داد) فروش عامل گاز سارین
Rhein-Bayern آزمایشگاه سیار سم شناسی
Karl - Kolbساخت کارخانجات شیمیایی
پایلوت پلنت
تیسن رایشتنال تکنیک
رمالایور تکنیک
Herberger - BAU Gm 6h
موسسه شیمی لایپنریگ
WETمواد اعصاب و گاز فلور سدیم
لودویک هامر
Einging Haus کلرید فسفر
دگوسا

مطالب فوق بخشی از دلایل انتخاب کلودیا روت به عنوان یکی از نامزدهای جایزه تحقیر آمیز "باروت خیس" است. حال باید منتظر ماند و دید که آرا مردمی کدام یک از 5 نامزد را برای دریافت جایزه باروت خیس انتخاب خواهند کرد.
شما مخاطبین عزیز می توانید جهت شرکت در نظر سنجی اینترنتی باروت خیس و شرکت در انتخاب نامزد دریافت این جایزه به لینک ذیر مراجعه کنید.
برای شرکت در رای گیری باروت خیس ...> اینجا کلیک کنید<<<

در ادامه تصاویر استفاده از سلاح شیمیایی در جنگ ایران و عراق را مشاهده می‌کنید. همان طور که در تصاویر ذیر می‌بینید صدام برای جلوگیری از پیشروی نیروهای نظامی ایران از بمباران مردم عراق نیز فروگذار نکرد.
.
.
.
.

.
دیدن تصاویر ذیل به افرادی که ناراحتی ق ل ب ی دارند توصیه نمی‌شود.
.
.
.
.+18
.
.
.
.


پی نوشت‌:
http://www.ammarname.ir/node/43044
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931105001462
http://www.yjc.ir/fa/news/5112771/%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D9%82%D8%AA%D9%84-%D8%B2%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%B3%D8%AA-%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D8%AF-%D9%88-%D8%B5%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B9%D8%B8%D9%85-%D9%87%D9%85-%D8%A8%DB%8C-%D8%AE%D8%A8%D8%B1
Add a comment...

"باروت خیس" امسال را بیشتر بشناسید/3
جایزه "باروت خیس" ایران را به "نا"مردی بدهید که پشت تریبون گفت "بر روی ایرانی‌ها بمب بریزیم"/استاد اعظمِ سرکرده داعش در یک قدمی "باروت خیس" + تصاویر

جایزه "باروت خیس" ایران را به "نا"مردی بدهید که پشت تریبون گفت "بر روی ایرانی‌ها بمب بریزیم"/استاد اعظمِ سرکرده داعش در یک قدمی "باروت خیس" + تصاویر
انتشار سخنان توهین‌آمیز مک کین به رئیس جمهور ایران که در صفحه توئیتر وی منتشر شده بود، به قدری ناراحت‌کننده بود که بسیاری از کاربران غربی شبکه‌های اجتماعی و حتی دوستانش، او را مورد انتقاد قرار داده و او را نژادپرست خواندند.
به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، پیش از این در راستای معرفی نامزدهای دریافت جایزه "باروت خیس" به بنیامین نتانیاهو و دیوید کامرون و جنایات آنها اشاره کردیم. افرادی جایزه "باروت خیس" را از ان خود می‌کنند که با اشتباهات خود، ذات غیر انسانی خود را به دنیا نمایش دهند. در این گزارش قصد داریم به یکی از دیگر جنایت کاران جنگی که از رقبای سرسخت نتانیاهو در تصاحب جایزه باروت خیس امسال است، اشاره کنیم.جان مک کین کیست؟
جان مک ‌کین سناتور امریکایی است که در سال 2008 رقیب انتخاباتی باراک اوباما بوده و با اختلاف سنگینی رقابت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به وی واگذار کرد. وی در خصوص برخورد آمریکا با جمهوری اسلامی ایران از جمله افرادی به حساب می آید که خواستار بر خورد جدی تر با ایران هستند.

اوج دشمنی وی با ایران زمانی به صورت رسمی عنوان شد که وی در یک سخنرانی که در آوریل 2007 در ایالت کارولینای آمریکا برگزار شد، پشت میکروفون آواز سر داد : بر روی ایران بمب بمب بمب بمب بریزیم...(1) وی در سال 2006 نیز در سخنانی گستاخانه پیرامون حکومت و ملت ایران، این کشور را به کشور دیوانگان و افراد دور از تمدن تشبیه کرده بود.(2)

اظهارات گستاخانه وی در خصوص ایران در سال 2013 که ایران اول میمون را به فضا پرتاب کرد، داد تمام رسانه‌ها را در آورد . زمانی که رئیس جمهور ایران گفته بود: با وجود تمام خطراتی که دارد، حاضرم اولین ایرانی باشم که به فضا پرتاب شوم(3) ، مک کین این سخن رئیس جمهور ایران را به تمخسر گرفت. این سخنان مک کین که در صفحه توئیتر وی منتشر شده بود به قدری ناراحت کننده بود که بسیاری از کاربران غربی شبکه‌های اجتماعی و حتی دوستانش، او را مورد انتقاد قرار داده و او را نژاد پرست خواندند.(5)

شاید جملات فوق برای شناخت شخصیت مک کین و دیدگاهش در خصوص ایران کافی باشد،اما دلایل ذیل است که مک کین را یکی از نامزدهای باروت خیس می‌کند.

حمایت از داعش
تربیت تروریست‌های منطقه در قالب داعش
اعتراف به حمایت امریا از داعش

رسوایی مک کین در خصوص داعش زمانی آغاز شد که تصویری به صورت گسترده در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد. در این تصویر که مربوط به سال 2012 است، جان مک کین را در حلقه تروریست‌های سوری مشاهده می‌کنید:

نکته جالب تصاویر فوق حضور ابوبکر البغدادی سرکرده داعش است که کنار این سناتور امریکایی نشسته است.

این تصویر در ماه مه 2012 و در حوالی مرز ترکیه و سوریه به ثبت رسیده است، در آن زمان هنوز داعش مطرح نشده و ابوبکر البغدادی به عنوان سرکرده آن معرفی نشده بود. یک روزنامه نگار غربی به نام "تراویس تورنتون" در گزارشی که در شرح این دیدار نوشته بود گفت : اینها همان شورشیانی هستند که با القاعده ارتباط دارند. سناتور مک کین در این دیدار از شوریان می‌خواهد که عمق بیشتری به جنگ خود با بشار اسد در سوریه بدهند.

این رسوایی زمانی به اوج خود رسید که هیلاری کلینتون در کتاب خاطرات خود به تاسیس داعش توسط امریکا اشاره کرد. در همین کتاب به خوبی می توان علت حضور جان مک کین در کنار تروریست های سوری که بعدا داعش را تشکیل دادند، را به خوبی می‌توان دریافت.


بر اساس گزارش نیویورک تایمز، جان مک کین برای تاسیس این گروه تروریستی اقدام به ورود غیر قانونی به شمال خاک سوریه کرد. سفیر سوریه در سازمان ملل به حضور غیر قانونی مک کین در خاک این کشور اعتراض کرده و مک کین که فکر ان را نمی‌کرد که این تصاویر رسانه‌ای بشود در توجیه این ماجرا گفته بود: سوریه ادعاهای اثبات نشده‌ای را مطرح کرده است.

دیدار مک کین و سرکرده‌های داعش به همه ثابت کرد که سخنان اوباما در خصوص تشکیل ائتلاف بین‌المللی برای مبارزه با تروریسم و در راس آنها داعش دروغی بزرگ است. از این جهت مک کین را می توان یکی از افرادی دانست که تمام معیارهای دریافت جایزه باروت خیس را داشته و می تواند برای کسب این جایزه با نتانیاهو رقابت کند.

مک کین که در خواب هم نمی‌دید که تصاویر دیدار وی با تروریست‌ها و سرکرده داعش رسانه‌ای شود در مصاحبه‌ای با سی ان ان در خصوص راه‌ها برای مقابله با داعش و نابودی ان سخن می گفت.

مطالب فوق که به نوعی بزرگترین"گل به خودی" مک کین به جبهه استکبار به حساب می‌آید، می‌تواند وی را مهمترین رقیب نتانیاهو در کسب جایزه باروت خیس به حساب آورد. حالا باید تا 20 اسفند ماه منتظر ماند و دید که این جایزه از آن چه کسی خواهد شد.

پی نوشت:
1- http://web.archive.org/web/20080216144623/news.yahoo.com/s/uc/20080207/cm_uc_crjcox/op_455
196
2-
http://www.msnbc.msn.com/id/16158436/
3-
http://isna.ir/fa/news/91111609752/-%D8%B1%DB%8C%DB%8C%D8%B3-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C
4-
http://abcnews.go.com/blogs/politics/2013/02/sen-john-mccain-takes-fire-for-racist-tweet/
5-
http://www.huffingtonpost.com/2013/02/04/justin-amash-john-mccain_n_2616438.html
Add a comment...

Post has attachment
شما هم دعوتید ...
Photo
Add a comment...

Post has attachment


گفت‌وگوی خواندنی با دبیر جشنواره "باروت خیس":
مدعیان آزادی بیان 5 بار صفحه فیسبوک "باروت خیس" را مسدود کردند/سوتی عجیب "VOA" در پخش زنده انقلابی‌ترین جشنواره ایران
Add a comment...


گفت‌وگوی خواندنی با دبیر جشنواره "باروت خیس":
مدعیان آزادی بیان 5 بار صفحه فیسبوک "باروت خیس" را مسدود کردند/سوتی عجیب "VOA" در پخش زنده انقلابی‌ترین جشنواره ایران

مدعیان آزادی بیان 5 بار صفحه فیسبوک "باروت خیس" را مسدود کردند/سوتی عجیب "VOA" در پخش زنده انقلابی‌ترین جشنواره ایران
در سال اولی که این جشنواره برگزار شد با یک تماس رادیویی از صدای آمریکا مواجه شدیم. مجموعه صدای آمریکا بسیار خوشحال بودند که جمهوری اسلامی می‌خواهد به میشل اوباما جایزه اهدا کرده و از وی تقدیر کند و اقدام به پخش زنده مراسم کرد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سیدمحمد نادری، دبیر ستاد مردمی جشنواره بین‌المللی باروت خیس است؛ با وی در خصوص برگزاری این جشنواره مردمی به گفت‌وگو نشسته‌ایم که در ادامه می‌خوانید:

"باروت خیس" با هدف پرده‌برداری از سیاسی بودن اسکار کار خود را آغاز کرد

دانا: آقای نادری چه اتفاقی باعث به وجود آمدن جشنواره باروت خیس شد؟
نادری: موضوع جایزه بین‌المللی باروت خیس از زمانی در ذهن بچه‌های انقلابی خطور کرد که جایزه سیاسی اسکار با تلاش‌های میشل اوباما را به فیلم سیاسی آرگو اهدا کردند. از همانجا بود که جرقه جایزه باروت خیس در ذهن‌ها زده شد و احساس کردیم که در مقابله با این نوع برخوردها و رفتارها باید پاسخ در شأنی داده شود. احساس کردیم که حوزه هنری و فرهنگی و حتی مجموعه‌های سیاسی نسبت به این اتفاق، خیلی واکنش جدی در آن سال نشان ندادند. وقتی هالیوود که سال‌ها شعار "هنر برای هنر" و "سیاست برای سیاست" را می‌دهد و تاکید دارد که سیاست هیچ ربطی به هنر ندارد، به یک باره جایزه‌ای هنری را با تلاش‌های همسر رئیس جمهور آمریکا که فردی سیاسی است به یک فیلم سیاسی اهدا می‌کند، آن هم یک فیلم ضعیف ضدایرانی که از لحاظ ارزش هنری فیلم قابل توجهی نبوده و به از نظر فنی و محتوای ضعیف است، نشان‌دهنده آن است که جایزه اسکار و هالیوود وسیله کاخ سفید هستند و به نوعی تحت سلطه سیاست‌های کاخ سفید قرار دارند.
این حرکت نشان داد که هنر در جامعه غرب استقلال ندارد. بنابر این، اگر ما می‌خواستیم این را به دنیا ثابت کنیم که اسکار جایزه‌ای سیاسی است، طبیعتاً باید هزینه زیادی انجام می‌دادیم اما با حرکتی که میشل اوباما انجام داد، خودش با دست خود این حقیقت را برای همه برملا کرد که اسکار جایزه‌ای سیاسی است. جشنواره بین‌المللی باروت خیس با هدف پرده‌برداری از جایزه سیاسی اسکار آغاز به کار کرد.

جایزه سال گذشته برای سفارت سوئیس ارسال شد
دانا: جایزه سال‌های گذشته جشنواره به چه کسانی اهدا شد و چگونه به دست آنها رسید؟
نادری: در سال اول و با تلاش میشل اوباما برای اهدا جایزه اسکار به آرگو به این جمع‌بندی رسیدیم که نسبت به این واقعه واکنش نشان داده و در اختتامیه جشنواره مردمی باروت خیس، میشل اوباما را به عنوان فردی که مستحق جایزه باروت خیس است انتخاب کنیم. در همان سال از سفیر سوئیس که حافظ منافع امریکا در ایران است خواستیم که در این مراسم شرکت کند و جایزه را به میشل اوباما برساند که البته وی در این اختتامیه شرکت نکرد. این تندیس توسط پدر شهید احمدی روشن به نماینده پست جمهوری اسلامی تحویل شد و بلافاصله تحویل سفارت سوئیس شد.

سال دوم به این نتیجه رسیدیم که این جشنواره انقلابی باید یک عقبه مردمی داشته باشد. از همین رو در سال دوم برنامه‌ریزی کرده و یک نظر سنجی در سطح کشور اتفاق افتاد و با استفاده از فضای مجازی کاندیداهای دومین جشنواره بین‌المللی "باروت خیس" به مردم معرفی شدند و مردم از میان شش کاندیدا، کارینا کرونبرگ و کاترین اشتون را به عنوان نامزدهای نهایی انتخاب کرده و این جایزه به صورت مشترک به این دو شخص اهدا شد. علت این انتخاب هم این بود که این افراد به بهانه روابط دیپلماتیک وارد جمهوری اسلامی شده و به بهانه‌ روابط دیپلماتیک ملاقات‌هایی پنهانی را با فعالان فتنه داشتند که دیدار با جعفر پناهی و نسرین ستوده از جمله آنها بود.

جالب آنجا بود که جایزه آزاداندیشی ساخاروف همان سال نیز توسط غربی‌ها به فعالان فتنه، جعفر پناهی و نسرین ستوده اهدا شد. طبیعتا باز هم اگر می‌خواستیم به همه ثابت کنیم که غربی‌ها رابطه‌هایی با فتنه 88 داشته و مرکز مدیریت این فتنه و اتاق فکر ان در غرب بوده است ،باید هزینه سنگینی پرداخت می کردیم. به لطف پروردگار از آنجا که بر اساس آیات روایات دشمنان ما از احمق ها هستند و خودشان کاری می کنند که موجبات رسوایی آنها شود ما شاهد آن بودیم که این افراد با حضور در کشور و ملاقات‌های که با فعالان فتنه داشتند و اهدا جایزه ساخاروف به آنها، رابطه جریان غرب را با فتنه 88 آشکار کردند. از همین رو سال گذشته هیئت داوران جشنواره بین‌المللی "باروت خیس" این جایزه مردمی را به این دو اهدا کرد و این جایزه توسط جریان دانشجویی به سفارتخانه‌های مربوطه تحویل داده شد .


یک ماه از عدم پاسخگویی وزیر به نامه جشنواره باروت خیس می‌گذرد، مردم خلاف وزارت ارشاد سنگ تمام گذاشتند

دانا :برخورد مسئولان و مردم با این جشنواره چگونه بوده است؟
نادری: امسال که سال سوم این جشنواره است در اولین اقدامی که صورت گرفت، از وزریر ارشاد خواستیم که جامعه هنری و فرهنگی ما که متولی اصلی آن وزارت ارشاد است یک پاسخ جدی و رسانه‌ای و در شأن به اهانت‌هایی که به مقدسات ادیان و مسلمانان می‌شود، بدهد و پیشنهاد کرد یک که بخش تشریفاتی جشنواره فیلم فجر را به جایزه باروت خیس اختصاص دهد. علت این درخواست هم این بود، از آنجا که اولین بار به خاطر جایزه اسکار این جایزه طراحی شد، برای یادبود و بزرگ داشت، این مسئله این بخش را به جشنواره اضافه کرده و هر سال این جایزه از طریق جشنواره اهدا شود. متأسفانه علی رغم پیگیری‌هایی که شد، یک ماه از این نامه می‌گذرد و پاسخی از سوی وزیر داده نشد و این درخواست جوانان انقلابی مورد بی‌مهری قرار گرفته است. خلاف وزارت ارشاد مردم سنگ تمام گذاشتند و با حضور در یک انتخابات مردمی که در حاشیه 22 بهمن برگزار شد، مشارکت پر شور و کم نظیر را به نمایش گذاشتند.

ما برای برگزاری این انتخابات 150 هزار رأی چاپ کرده و پیش‌بینی چنین انتظاری را نداشتیم، این 150 هزار برگه رأی در همان ساعات ابتدایی مراسم راهپیمایی تمام شد. مردم در غرفه‌ای که در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن برپا شده بود حضور پیدا کرده و به این 5 نفر رأی دادند، البته از سایت رسمی باروت خیس نیز راه‌اندازی شده و امکان انجام نظرسنجی آنلاین و رأی‌گیری فراهم شده و مردم می‌توانند با مراجعه به این سایت رأی داده و کاندیداهای مورد نظر خود را برای دریافت جایزه "باروت خیس" انتخاب کنند. امیدواریم بتوانیم تا 10 اسفندماه نتیجه‌نهایی و نامزد دریافت جایزه "باروت خیس" را تقدیم هیئت داوران کنیم.

چند نکته مهم در خصوص کاندیداهای امسال
دانا: لطفا در خصوص 5 نامزد دریافت جایزه امسال و علت انتخاب این افراد برایمان بگویید.
نادری: کاندیداهایی که امسال معرفی شدند هر کدام ویژگی‌های خاص خود را داشته و به تنهایی می‌توانند شایسته دریافت جایزه باروت خیس باشند، اما بصیرت و نگاه مردم نسبت به مسائل سیاسی و وقایعی که پیرامون آنها اتفاق می‌افتد کمک می‌کند تا از میان همین افراد، انتخاب شایسته‌تری اتفاق افتاده و حقیقت پنهانی با کمک مردم آشکار شود. بنیامین نتانیاهو به دلیل کشتار 578 ظرف 51 روز در حالی نامزد دریافت جایزه "باروت خیس" است که جایزه صلح نوبل را از ان خود کرده است. وی رکورد کودک کشی در دنیا را زده است و تاکنون هیچ جنایت کاری نبوده که بتواند 578 کودک را ظرف مدت 51 روز به قتل برساند .

جان مک کین یکی دیگر از نامزدهاست. اسناد و مدارک و تصاویری وجود دارد که پردا از ارتباط این سناتور تند رو امریکایی با گروهک تروریستی داعش بر می دارد. بر ملا شدن ارتباط این سناتور تند رو در شرایطی است که وی و دوستانش همواره ادعا حقوق بشر دارند.

کاندیدای سوم، نخست وزیر انگلیس است. وی به خاطر اظهار نظرهایی که در خصوص برنامه هسته ای ایران داشته و اهانت هایی که در دیدار با رئیس جمهور کشورمان داشته است یکی از نامزدهای دریافت این جایزه است.

موضوعات مهمی در خصوص مانوئل والس نامزد چهارم دریافت این جایزه وجود دارد که تا کنون کمتر به آن پرداخته شده است. مانوئل والس نخست وزیر فرانسه در خانواده‌ای یهودی متولد شده و یهودی الاصل است و در جریان توهین روزنامه شارلی ابدو به حمایت علنی از این نشریه پرداخته و ناخواسته باعث شد که جهان اسلام بیدار شود. زمانی که تصویر وی در جهان منتشر شد که صفحه‌ای از آن نشریه که کاریکاتور پیامبر وجود داشت را در دست گرفته بود، توجه مسلمانان به بی‌حرمتی صورت گرفته بیشتر شده و واکنش‌های مسلمانان به صرت جدی تر آغاز شد.


یکی از علت‌هایی که وی به عنوان یکی از کاندیداها دریافت جایزه "باروت خیس" انتخاب شده، این بود که وی نخست وزیر کشوری است که وحشیانه ترین جنگ قرن بیستم را انجام داده است. این جنگ باید بازخوانی شود و یکی از مهم‌ترین رسالت‌های امسال باروت خیس این است که جنایت سربازان فرانسوی علیه مردم مسلمان الجزایر را به جامعه جهانی یاد اور شود. قبح سربریدن مسلمانان را سربازان فرانسوی علیه مردم الجزایر شکستند. روشی که اکنون توسط داعش در حال انجام است. نوع کشتار، نوع برخورد، لذت بردن از سر بریدن و تحقیر شخصیت مردم توسط سربازان فرانسوی اتفاق افتاد و امروز داعش دقیقا همان راه را می رود.

امروز به راحتی با در کنار هم قرار دادن تصاویر این دو پدیده می توانیم ثابت کنیم که داعش دست پرورده فرانسوی ها و اموزش دیده آنهاست. جالب است که نشریه هتاک شارلی ابدو با هزینه لابی‌های صهیونیست که در این کشور جز جامعه ثروتمندان به حساب می آیند حمایت شده و هزینه هایش تامین می شود. تخمینی که از جنایات فرانسوی‌ها در جنگ الجزایر مطرح می‌شود، 500 هزار تا یک میلیون کشته است. متاسفانه بازخوانی این موضوع مهم از نگاه رسانه ها پنهان مانده و کسی فرصت نکرده به آن بپردازد.

نامزد پنجم دریافت این جایزه خانم کلودیا روت نائب رئیس مجلس المان است که اخیراً وارد کشور شده و با آقای عارف و بعضی از مسئولان جمهور اسلامی دیدارهایی داشته و بعد از آن ادعاهای عجیبی را عنوان کردند. کلودیا روت پس از این دیدار مدعی شدکه باید رفع حصر سران فتنه در ایران صورت گیرد. وی همچنین جریان فتنه سال 88 را جریانی مدنی قلمداد کرده و آن را نمونه‌ای از یک مدنیت خوانده و اعلام کرد که جعفر پناهی فیلم ساز مورد علاقه من است.

سوال ما از خانم کلودیا روت این است که اگر واقعاً شما به دنبال از بین بردن حصر کسانی هستید که به ناحق در حصر قرار گرفته‌اند، بد نیست به دنبال احمد متوسلیان رفته و در این خصوص پا در میانی کنید و یا پرونده امام موسی صدر را دنبال کنید ، سال‌هاست که از این دو بزرگوار خبری نیست. چرا کسی به دنبال اینها نرفته و برای اینها پا در میانی نمی‌کند؟ اگر واقعاً می‌خواهید ژست حقوق بشری بگیرید، بروید و اینها را پیدا کنید.

جعفر پناهی و امثال اینها سرپیچی از قوانین جمهوری اسلامی کردند و فریب مردم را در دستور کار قرار داده بودند، لذا دلیلی نمی بینیم که شخصی آلمانی بخواهد وارد کشور ما شود و فضای مداخله جویانه و حساسیت بر انگیزی را دنبال کند. یا اینکه در سال گذشته به ما اثبات شد که اتحادیه اروپا در جریان فتنه دخالت کرده و از ان حمایت می‌کند، با رفتار خانم کلودیا روت امسال نیز به ما ثابت شد که کشور المان هم یکی از مدافعان و حامیان جریان فتنه بوده و فتنه گران یک اتاق فکر در انجا داشته اند. لذا این 5 کاندیدا در واقع در حال حاضر با این دلایل انتخاب شده‌اند. البته دلیل برای انتخاب هر یک از این افراد بسیار زیاد است که ما به ذکر چند مورد بسنده کردیم.

پخش مستند "باروت خیس" از صدا و سیما
دانا: جشنواره باروت خیس در سطح بین‌الملل با چه واکنش‌هایی روبرو بوده است؟
نادری: انتخابات امسال در 20 اسفند این انتخابات برگزار خواهد شد و در نظر داریم تا برای سال آینده حتما در سطح بین‌الملل نیز انتخاباتی برگزار کنیم. البته در حال حاضر هم از کشورهای آلمان و فرانسه و کانادا افرادی را داشتیم که اعلام موضع کرده و رأی داده‌اند از جمله دیودونه کمدین محبوب فرانسوی که روحیات ضد صهیونیستی دارد و و از علاقه‌مندان جمهوری اسلامی است و اعلام رای کرده و به نخست وزیر فرانسه رای داده است.

در تصویر فوق دیودونه را در حال انجام حرکتی مشاهده می‌کنید که صهیونیست‌ها به شدت از آن متنفرند، این حرکت توسط وی در میان مردم و حتی اشخاص معروف فرانسوی نهادینه شده و خشم صهیونیست ها را به همراه داشته است.
یک مستند تحت عنوان باروت خیس تولید شده که به معرفی 5 نامزد دریافت جایزه "باروت خیس" می‌پردازد. این مستند از شبکه خبر پخش شده و در آن افرادی را می‌بینیم که تابعیت فرانسوی و انگلیسی و.. دارند به استقبال از این جشنواره پرداخته و رای می دهند...

مدعیان آزادی بیان دست کم 5 بار صفحه باروت خیس در فیسبوک را مسدود کرده‌اند
شعار جایزه بین‌المللی باروت خیس این است که "هر باروتی در برابر حقیقت خیس شدنی است" این شعار جشنواره مردمی مورد استقبال مردم قرار گرفته و بیش از ده هزار تصویر از مردمی که با در دست داشتن تابلویی که این شعار بر آن نقش بسته و کمپین مردمی "باروت خیس" شرکت کرده اند وجود دارد. همچنین چندین وبلاگ در حال حاضر به عنوان هواداران جایزه مردمی "باروت خیس" فعال هستند. نکته مهم در خصوص برخوردِ مدعیان آزادی بیان با جشنواره "باروت خیس" این است که دست کم پنج بار صفحه "باروت خیس" در فیسبوک توسط مدعیان آزادی بیان مسدود شده است.

صدای آمریکا باور کرده بود که قصد تقدیر از همسر اوباما را داریم/دقایق اولیه اولین جشنواره توسط صدای آمریکا پوشش داده شد
بد نیست بدانید که در سال اولی که این جشنواره برگزار شد با یک تماس رادیویی از صدای امریکا مواجه شدیم. در سال اول خیلی‌ها از ماجرا خبر نداشتند و فکر می‌کردند که جمهوری اسلامی واقعا قصد دارد یک جایزه هنری را به مخالفان خود اهدا کند. مجموعه صدای آمریکا نیز بسیار خوشحال بودند که جمهوری اسلامی می‌خواهد به میشل اوباما جایزه اهدا کرده و از وی تقدیر کند. در بی بی سی نیز تیتری زده شد که جمهوری اسلامی خودزنی کرده و بر خلاف آرمان‌های خود و اهداف و تفکرات خود قصد دارد به زن رئیس جمهور امریکا جایزه هنری اهدا کند. روزی که قرار بود اختتامیه را برگزار کنیم از صدای امریکا با من تماس گرفتند و گفتند که قرار است جایزه‌ای به همسر رئیس جمهو امریکا اهدا کنید؟ سال اول بود و نمی‌دانستند که ماهیت این جایزه چیست؟ البته ناگفته نماند که در داخل نیز واکنش‌هایی بود، چرا که نمی‌دانستند ماجرا چیست؟

هنگام برگزاری مراسم و در حالی که صدای آمریکا در حال پوشش پخش زنده مراسم بود، دقایقی از فضای فرهنگی و هنری و تاثیر هنر بر افکار مردم سخن گفتم و وقتی به ماهیت جایزه باروت خیس سخن پرداخته و اعلام کردم که هرکس که بر خلاف خط و مشی و سیاست خود، خدمتی به نظام جمهوری کرده و کار احمقانه ای کرده باشد استحقاق گرفتن این جایزه را دارد. به این جای بحث که رسیدیم، خانمی که در استودیو صدای امریکا حضور داشت گفت : الو ! الو ! صدای شما قطع وصل می‌شود و ارتباط تلفنی را قطع کرد. قطع ارتباط زنده در حالی است که دست‌اندرکاران صدای آمریکا در ابتدای برنامه که با بنده تماس گرفتند، بسیار از این قضیه خوشحال بودند و تاکید داشتند که ارتباط زنده باید صورت گیرد. البته اینها در سانسورکردن استاد هستند و جایی که به نفع آنها باشد، خوب منتشر می‌کنند و خوب منعکس می‌کنند و جایی که سر سوزنی احساس خطر کنند، سریعا سانسور را در دستور کار قرار می‌دهند.

علت حمایت مجموعه بسیج از "باروت خیس" این است که دیگران حمایت نمی‌کنند
دانا: ممکن است این سوال در ذهن ایجاد شود که چرا بسیج از این جشنواره حمایت می‌کند؟
نادری: علت ابنکه مجموعه بسیج از باروت خیس حمایت می‌کند، روشن است، علت این است که مجموعه‌های دیگر حمایت نمی کنند. ما از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که متولی اصلی حوزه فرهنگ بوده و باید حامی این نوع جریان‌ها باشد درخواست کرده‌ایم و حتی نامه مکتوب به شخص وزیر نوشته و یک ماه نیز منتظر ماندیم تا پاسخی در این خصوص داده شود اما نتیجه نگرفتیم. پس از بی توجهی وزیر ارشاد به این موضوع، نامه‌ای به سردار نقدی رئیس سازمان بسیج نوشتیم و بسیج خلاف وزارت ارشاد، همان طور که همیشه حامی جریان‌های مردمی بوده است، به حمایت از جشنواره مردمی "باروت خیس" پرداخت.

حمایت بسیج به معنا سیاستگذاری در محتوای جشنواره نیست
حمایت بسیج از جشنواره به این معنا نیست که بسیج سیاستگذار جایزه بین‌المللی "باروت خیس" است. بسیج در این جشنواره فقط نقش حمایتی داشته و از این جشنواره به عنوان یک جریان ارزشی و مردمی حمایت می‌کند.

"جنتی بزرگ" میهمان ویژه "باروت خیس"
دانا: چه کسانی برای شرکت در اختتامیه این جشنواره دعوت شده‌اند؟
نادری: آیت‌الله جنتی، دکتر جلیلی ، سردار فیروزآبادی ، دکتر لاریجانی ، سردار نقدی ، سردار فضلی ، دکتر کارگر (رئیس موسسه حفظ آثار دفاع مقدس) و جمعی از نمایندگان مجلس به عنوان مهمان ویژه جشنواره مردمی "باروت خیس" دعوت شده‌اند.

دانا: نقش مردم در این جشنواره چیست و این جشنواره به دنبال چه هدفی است؟
نادری: باروت خیس یک کار انقلابی است که توسط مردم رصد و استقبال می‌شود. اگر حمایت مردم نباشد طبیعتاً راه به جایی نخواهیم برد و رای مردم و نگاه مردم می‌تواند کمک کند و ما نیز تلاش خواهیم کرد که روشنگری کرده و حقایق و آنچه که مردم باید از پشت پرده استکبار بدانند را تبین کنیم و به سمع و نظر آنها برسانیم. جریان "باروت خیس" معطوف به نگاه و توجه مردم است و به دنبال تحقق پیام مقام معظم رهبری که فرموده بودند «دست‌های پشت پرده استکبار را به مردم نشان دهید» است.

ممکن است روزی از سازنده پهباد "آر کیو 170" نیز تقدیر کنیم، چرا که این پهباد ذاتا یک تهدید بود، تهدیدی که وقتی علیه نظام جمهوری اسلامی صورت گرفت ، توسط جوانان انقلابی تبدیل به یک فرصت شود. فلسفه باروت خیس نیز همین است، باروت فی نفسه ذاتش تخریب است اما این باروت وقتی علیه جمهوری اسلامی و حقیقت به کار گرفته شود خنثی می‌شود و خنثی شدن آن توسط بصیرت مردم و ولایت مداری انها صورت می‌گیرد.

ما احساس می‌کنیم هر تهدیدی که اتفاق می‌افتد با بصیرت و نگاه عمیق مردم می تواند تبدیل به یک فرصت شود. مردم اگر نگاهشان به ولایت فقیه و گوششان به فرامین ایشان باشد هر باروتی را می توانند خیس و هر تهدیدی را حنثی کرده و تبدیل به فرصت کنند. از مردم می خواهیم که تلاش کنند تا اتفاقات پیرامون خود را رصد کرده و بی تفاوت از کنار وقایع جاری در دنیا نگذرند و که قطعا همه اینها برنامه ریزی شده است.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded