Profile cover photo
Profile photo
Mars Szkoła i Nauka Jazdy kat b, a, a2, AM
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zespół naszych instruktorów dba o to, by kursanci zdobyli wszystkie umiejętności dobrego kierowcy, aby poradzili sobie na egzaminie, a następnie na każdej z tras, którą będą podążać. Co więcej, pamiętamy też o miłej i bezstresowej atmosferze podczas zajęć praktycznych i teoretycznych. Chcecie wiedzieć, co myślą o nas nasi byli kursanci? Z ich opiniami na temat naszej szkoły jazdy możecie zapoznać się na: http://www.mars.szczecin.pl/poradnik/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz poczuć się pewniej na egzaminie na prawo jazdy? A może masz już za sobą niezdany egzamin i chcesz dobrze przygotować się do kolejnego? W naszej szkole jazdy można wykupić również dodatkowe godziny jazdy. Szczegółowe informacje na ten temat wraz z cennikiem dostępne są na: http://www.mars.szczecin.pl/cennik/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizujemy kursy prawa jazdy dla motocyklistów i motorowerzystów. Co istotne, nasze pojazdy podstawiamy do WORD-u. Dzięki temu nasi kursanci zdają egzamin państwowy na pojazdach, na których uczyli się jeździć, co zwiększa ich komfort i pewność siebie. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie. Zapraszamy! http://www.mars.szczecin.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kurs na prawo jazdy w kategorii A1 obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 20 godzin zajęć praktycznych. W czasie kursu ćwiczymy manewry na placu oraz jazdy po mieście, omawiamy też zagadnienia teoretyczne. Więcej informacji na: http://www.mars.szczecin.pl/motocykle-do-125cm/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kurs na prawo jazdy w kategorii B? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.mars.szczecin.pl/o-nas/. Nasi instruktorzy pomogą Wam zdobyć potrzebne umiejętności i przygotują zarówno do części teoretycznej, jak i praktycznej egzaminu państwowego. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizujemy również kursy na prawo jazdy w kategorii AM. Takie prawo jazdy daje uprawnienia do prowadzenia czterokołowca lekkiego oraz motoroweru Na kurs można zapisać się trzy miesiące przed ukończeniem czternastu lat. O szczegółach możecie przeczytać na: http://www.mars.szczecin.pl/motory-i-skutery/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo, serdecznie witamy na oficjalnym profilu google+! W naszej szkole nauki jazdy „Mars Jacek Skraburski” przygotowujemy kursantów do egzaminu na prawo jazdy. Oferujemy kursy m.in. w kategorii B i A. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość świadczonych usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.mars.szczecin.pl/cennik/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded