Profile cover photo
Profile photo
udensfiltri.lv
3 followers -
Dzeramā Ūdens filtri | Privātmājām un Dzīvokļiem | udensfiltri.lv‎
Dzeramā Ūdens filtri | Privātmājām un Dzīvokļiem | udensfiltri.lv‎

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Veicam REKONSTRUKCIJU ūdens attīrīšanas iekārtām!
Projektā, kurā bija iekļauta vecās ūdens attīrīšanas iekārtas demontāža, saskārāmies ar reālu situāciju, kad jau ilglaicīgi cilvēki bija patērējušu ūdeni no sarūsējušām un nestrādājošām dzelzs tvertnēm, kuras filtrēja ūdeni neatbilstoši mūsdienu prasībām.
Pēc demontāžas darbiem uzstādījām pāŗdomātu, nepārtrauktās darbības atdelžošanas un mīkstināšanas filtru sistēmu. Izmantojām atdzelžošanas WATEX CMB otrās sērijas aerācijas filtrus bez kompresora, lai nodrošinātu objektā 27/7 nepārtrauktu ūdens filtrēšanas darbību.

Problēmas:
Augsts dzelzs līmenis kas neatbilst dzeramā ūdens normatīvo aktu prasībām.

SIA WATEX risinājums:
WATEX CMB14 x 2 http://shop.watex.eu/lv/atdzelzosanas-filtri/cmb/atdzelzosanas-filtrs-watex-cmb-14/
WATEX CMS 14 duplex http://shop.watex.eu/lv/mikstinasanas-filtri/cms-duplex/udens-mikstinatajs-watex-cms-14-duplex/
Sāls mīkstinātājam Broxo http://shop.watex.eu/lv/reagenti/sals-tabletes-broxo/

Filtrēšanas iekārtu sagatavoja un uzstādīja profesionāls SIA Watex darbinieks. Turpmāk rekomendējam apkopi veikt riezi trijos mēnešos, bet ne retāk kā reizi gadā.
Photo
Photo
15/06/2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
WATEX zīmola veefiltrid.ee pulkam ir pievienojies jauns darbinieks, Sten Padar, kurš darbojas ar Igaunijas klientiem. Ir novadīta pirmā izstāde ESTBUILD 2018, kurā tika uzrunāti daudzi klienti, kas interesējās par ūdens filtru iegādi un uzstādīšanu. Ja arī Jums ir nepieciešamība noskaidrot papildus info par ūdens filtrācijas sistēmu uzstādīšanu privātmājai, ciematam vai rūpniecības nepieciešamībām- uzrunājiet mūs Igauņu, Latviešu, Krievu, Angļu vai Somu valodās. E-pasts: sten@veefiltrid.ee; T: +372 58862212. www.veefiltrid.ee
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mūsu kolēģis Kārlis, pirmdien, 12. februārī, piedaloties "Montāžnieku čempionātā", Rīgas atlases kārtā, uzrādīja labāko starta laiku, ar 0.37 sekundēm nodrošinot sev vietu pusfinālā. UDENSFILTRI.LV kolekrīvs tur īkšķus un atbalsta savu kolēģi vēlot tik pat veiksmīgus rezultātus arī nākamajā kārtā.
www.udensfiltri.lv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sāls tabletēm BROXO cenu atkusnis!
Tagad iegādājies interneta vietnē http://shop.watex.eu/lv/reagenti/sals-tabletes/ par lētāku cenu!
Piedāvājam augstākās kvalitātes vakuuma sāli Akzo Nobel Broxo 6-15. Sāls tabletes izšķīst vienmērīgi un lēni, saglabā sāls tabletes formu un tādejādi neveido sāls ‘’putru’’ un neaizsprosto iekārtas.
Sāls tabletēs vienmēr ir pieejams udensfiltri.lv noliktavā Ganību dambī 27 k-5, Rīgā un iespējama piegāde arī uz objektiem visā Latvijā.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ūdens testēšana un apkope UDENSFILTRI.LV

Jauno, 2018.gadu, iesākot, UDENSFILTRI.LV atgādina, ka uzstādīto ūdens filtru apkopi būtu vēlams veikt vismaz vienu reizi gadā.
Savukārt tiem, kuri vēlas uzstādīt ūdens filtrācijas sistēmu, nepieciešams noskaidrot ūdens ķīmisko analīžu rezultātus, kurus Jūs varat iegūt nododot ūdeni testēšanai UDENSFILTRI.LV veikalā Rīgā, Ganību dambī 27 K-5, LV- 1005, vai sūtot ar kurjeru uz iepriekš norādīto adresi (iepriekš vienojoties).
Pēc analīžu rezultātiem, mūsu konsultanti, bez maksas, Jums ieteiks viss efektīvāko ūdens filtrācijas sistēmas veidu Jūsu tīram un garšīgam ūdenim.

Pirms parauga ņemšanas sagatavojiet – rūpīgi izskalo (1.5l – 2l) PET pudeli (vēlams dzeramā ūdens).
* Pirms ūdens iepildīšanas pudelē to vismaz 15 minūtes noteciniet
* Piepildiet pudeli līdz pašai augšai, neatstājot gaisa burbuli
* Paraugu vēlams nogādāt mūsu klientu konsultantam tajā pašā dienā
Add a comment...

Post has attachment
WATEX pie mums ražotos ūdens filtrus prezentē izstādes "Bygg Reiss Deg 2015" Latvijas uzņēmumu un LIAA vienotajā stendā. #Oslo
PhotoPhotoPhoto
2015-10-15
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ūdens attīrīšanas stacija Ozolniekos. Uzstādītas WATEX FA ūdens atdzelžošanas un WATEX WRO reversās osmozes iekārtas. #filters  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded