Profile cover photo
Profile photo
SofiBeauty – Medycyna i Kosmetyka Laserowa
About
Posts

Post has attachment
Karboksyterapia to zabieg wykonywany przy użyciu nowoczesnego urządzenia medycznego VENUSIAN CO2. Zabieg ten wykorzystujemy przede wszystkim do redukcji cellulitu, rozstępów, niwelowania zmarszczek, a także w celu wzmocnienia i regeneracji cebulek włosowych oraz zapobiegania dalszej utracie włosów. Karboksyterapia jest bezpieczna, małoinwazyjna i klinicznie sprawdzona, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty -
http://sofibeauty.pl/karboksyterapia/.

Post has attachment
Laser frakcyjny CO2 jest wyposażony w skaner, dzięki któremu można wykonać zaplanowaną ilość kolumn ablacyjnych, przyczyniając się tym samym do stymulacji fibroblastów. Przyśpieszona zostaje również produkcja nowych włókien kolagenowych oraz następuje obkurczenie włókien już istniejących. Laser frakcyjny stosujemy do usuwania blizn, zmarszczek i rozstępów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://sofibeauty.pl/laser-co2/.

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, na czym polega zabieg z użyciem Dermapen? Substancje czynne, które dostają się w głąb skóry, stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Dodatkowo powodują stymulację fibroblastów poprzez działanie czynników. Wskutek tych działań następuje poprawa gęstości i elastyczności skóry. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://sofibeauty.pl/dermapen/.
Photo

Post has attachment
Dermapen to zabieg frakcyjnego mikronakłuwania skóry, które służy wprowadzeniu substancji czynnych w głąb skóry. Skóra nakłuwana jest za pomocą pulsujących igieł. Dermapen skutecznie poprawia kondycję i koloryt skóry. Pomaga w usuwaniu zmarszczek, blizn i rozstępów. Zachęcamy do skorzystania z zabiegu - http://sofibeauty.pl/dermapen/.

W naszej klinice mogą Państwo poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Korzystamy z najwyższej klasy preparatów, dzięki którym osiągamy wyjątkowo naturalne efekty. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://sofibeauty.pl/medycyna-estetyczna/.

Post has attachment
Karboksyterapia została okrzyknięta największym przełomem medycyny estetycznej od czasu botoksu. Jeżeli marzą Państwo o pięknym i młodym wyglądzie, to nasza oferta z pewnością przypadnie Wam gustu. Zapraszamy: http://sofibeauty.pl/karboksyterapia/.
Photo

Przypominamy, że w naszym gabinecie wykonywane są zabiegi z użyciem nowoczesnego lasera frakcyjnego CO2. Informacje o urządzeniu znajdą Państwo przechodząc na stronę internetową: http://sofibeauty.pl/laser-co2/. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Post has attachment
Najskuteczniejszą metodą usuwania zarostu u kobiet jest bez wątpienia laser. Daje on najlepsze i najdłużej widoczne efekty. Trzeba również pamiętać, że depilację laserową powinno się wykonywać w miesiącach, w których skóra nie jest narażona na działanie promieni słonecznych: http://sofibeauty.pl/depilacja-laserowa/.
Photo

Czy wiecie, że damski wąsik to problem, który dotyka najczęściej szatynek i brunetek? Metoda usuwania powinna zależeć przede wszystkim od tego, jak długi jest meszek. Należy też pamiętać, żeby do rozjaśniania wąsika nie używać wody utlenionej, ponieważ może ona wejść w reakcję ze skórą i pozostawić na niej białe ślady. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem: http://sofibeauty.pl/depilacja-laserowa/.

Jeżeli cenią sobie Państwo profesjonalizm i komfort, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty: http://sofibeauty.pl/technologia/. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu laseroterapii. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!
Wait while more posts are being loaded