Profile cover photo
Profile photo
SofiBeauty – Medycyna i Kosmetyka Laserowa
About
SofiBeauty – Medycyna i Kosmetyka Laserowa's posts

W naszej klinice mogą Państwo poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Korzystamy z najwyższej klasy preparatów, dzięki którym osiągamy wyjątkowo naturalne efekty. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://sofibeauty.pl/medycyna-estetyczna/.

Post has attachment
Karboksyterapia została okrzyknięta największym przełomem medycyny estetycznej od czasu botoksu. Jeżeli marzą Państwo o pięknym i młodym wyglądzie, to nasza oferta z pewnością przypadnie Wam gustu. Zapraszamy: http://sofibeauty.pl/karboksyterapia/.
Photo

Przypominamy, że w naszym gabinecie wykonywane są zabiegi z użyciem nowoczesnego lasera frakcyjnego CO2. Informacje o urządzeniu znajdą Państwo przechodząc na stronę internetową: http://sofibeauty.pl/laser-co2/. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Post has attachment
Najskuteczniejszą metodą usuwania zarostu u kobiet jest bez wątpienia laser. Daje on najlepsze i najdłużej widoczne efekty. Trzeba również pamiętać, że depilację laserową powinno się wykonywać w miesiącach, w których skóra nie jest narażona na działanie promieni słonecznych: http://sofibeauty.pl/depilacja-laserowa/.
Photo

Czy wiecie, że damski wąsik to problem, który dotyka najczęściej szatynek i brunetek? Metoda usuwania powinna zależeć przede wszystkim od tego, jak długi jest meszek. Należy też pamiętać, żeby do rozjaśniania wąsika nie używać wody utlenionej, ponieważ może ona wejść w reakcję ze skórą i pozostawić na niej białe ślady. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem: http://sofibeauty.pl/depilacja-laserowa/.

Jeżeli cenią sobie Państwo profesjonalizm i komfort, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty: http://sofibeauty.pl/technologia/. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu laseroterapii. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać!

Post has attachment
Pod adresem strony internetowej: http://sofibeauty.pl/cennik/ znajdą Państwo dokładny cennik usług świadczonych w naszej klinice. Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych urządzeń, wśród których znajdą państwo m.in.: laser fakcyjny CO2, laser Vectus czy Dermapen. Zapraszamy!
Photo

W naszym gabinecie wykonywane są zabiegi przy użyciu lasera frakcyjnego CO2. Gwarantujemy, że cechuje się on wyjątkową skutecznością. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem strony internetowej: http://sofibeauty.pl/laser-co2/.

Post has attachment
Dzięki depilacji laserowej mogą Państwo skutecznie usunąć włosy z dowolnej części ciała. Należy zdawać sobie sprawę, że skuteczność depilacji zależy w głównej mierze od koloru owłosienia i karnacji skóry. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty: http://sofibeauty.pl/depilacja-laserowa/.
Photo

Dla naszych nowych klientów przygotowaliśmy świetną ofertę promocyjną. Tylko teraz otrzymają Państwo od nas -50% na wszystkie zabiegi podczas pierwszej wizyty. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://sofibeauty.pl/.
Wait while more posts are being loaded