Profile

Cover photo
Bita Negar
Worked at تهران
Lives in Iran
3 followers|5,111 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

Bita Negar
owner

Discussion  - 
 
نام شرکت : شرکت تبلیغاتی هدیش

آدرس سایت : www.haddish.com

تکنولوژی :HTML / CSS / JQUERY / PHP

شرح سایت : طراحی سایت با استفاده از وردپرس .


#طراحی_سایت #طراحی_سایت_شرکتی #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #شرکت #هدیش #سایت #وب_سایت #وب #شرکت #تبلیغاتی #شرکت_طراحی_سایت
 ·  Translate
1
Add a comment...

Bita Negar
owner

Discussion  - 
 
نام شرکت : سررسید و سالنامه آفاق

آدرس سایت : www.afagh-co.com

تکنولوژی :HTML / CSS / JQUERY / PHP

شرح سایت : سررسید و ستالنامه آفاق تولید کننده انواع سررسید و ارگانایزر می باشد که برای نمایش محصولات و تولیداتش به مشتریان طراحی سایت را برگزیده است .

#طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #سایت #وب #وب_سایت #سررسید #سالنامه #آفاق #بیتانگار
 ·  Translate
1
Add a comment...

Bita Negar
owner

Discussion  - 
 
نام شرکت : train2learn

آدرس سایت : www.train2learn.com.au

تکنولوژی :HTML / CSS / JQUERY / PHP

شرح سایت : آموزشگاه Train 2 Learn یک آموزشگاه در خارج از ایران و در کشور استرالیا می باشد که با توجه به توانایی های شرکت طراحی سایت بیتانگار طراحی سایت این مجموعه به شرکت بیتانگار واگذار شد . دراین وب سایت تمامی کلاس ها و ساعت های آن به همراه انتخاب واحد و پرداخت آنلاین فراهم شده است . .

#طراحی_سایت #سایت #طراحی #وب #وب_سایت #طراحی_سایت_آموزشگاهی #طراحی_وب #ـآموزشگاه #طراحی_سایت_وردپرس #وردپرس 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Bita Negar
owner

Discussion  - 
 
تبلیغات اینترنتی
تبلیغ در اینترنت مزیتهای زیادی نسبت به تبلیغات سنتی دارد که از آن میان می‌توان موارد زیر را نام برد: ایجاد ارتباط دوطرفه: تبلیغات اینترنتی یک ارتباط دوطرفه بین تبلیغ کننده و مخاطب ایجاد می‌کند. مخاطبان نه تنها تبلیغات را دریافت می‌کنند بلکه قادرند بازخورد بدهند و سئوالات خود را در مورد محصولات با تبلیغ‌کنندگان مطرح کنند. ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات: تبلیغات اینترنتی با یک پیوند مستقیم، دسترسی به اطلاعات محصولات مرتبط را برای مخاطبان فراهم می‌سازد. این قابلیت غالباً منجر به مبادله محصولات و افزایش تعاملات تجاری می‌شود. توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان: در تبلیغات اینترنتی از روشهای متنوعی برای هدفگیری مشتریان به منظور انتخاب، ارائه و نمایش تبلیغات بصورت ایستا یا پویا استفاده می‌شود. این روشها ممکن است بر اساس محتوای صفحه، اطلاعات شخصی و مبادله پویای اطلاعات باشند. دسترسی جهانی و شبانه‌روزی: تبلیغات اینترنتی دارای دسترسی جهانی است و در تمام روزهای سال و تمام ساعت روز در دسترس می‌باشد که این موجب افزایش قابلیت مشاهده و گسترش بازار آن می‌شود. ارسال، نگهداری و به روز رسانی آسان: تبلیغات اینترنتی دارای ویژگی نمایش، نگهداری و بروز رسانی آسان است که این به دلیل ماهیت دیجیتالی آن می‌باشد. کاهش فرایند تهیه و اجرای تبلیغات از جمله نتایج این ویژگی تلقی می‌شود. قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا: تبلیغات اینترنتی به دلیل ماهیت دیجیتالی، از قابلیت ردگیری و اندازه‌گیری بالایی برخوردار است. از روشهای گوناگونی برای ردگیری، ارزیابی عملکرد و سنجش اثربخشی تبلیغات اینترنتی استفاده می‌شود. طراحی پیام آگهی: به دلیل قابلیت هدف قرار دادن دقیق و مشخص مخاطبان، می‌توان پیامها را برای جذب نیازها و خواسته‌های معین مخاطبان، طراحی کرد. هنگامی که ما دقیقاً مخاطبان را شناسایی می‌کنیم اطلاعات بهتری در خصوص نیازها و خواسته‌های آنها به دست می‌آید. از این رو پیام آگهی ما بسیار جذاب‌‌تر خواهد بود. قابلیت فروش: در این نوع از تبلیغات پس از نمایش آگهی می‌توان بلافاصله فروش را نیز انجام داد.

http://bitanegar.com/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c/

#طراحی_سایت #سایت #وب #وب_سایت #طراحی_وب #طراحی #تبلیغات_اینترنتی 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Bita Negar
owner

Discussion  - 
1
Add a comment...

Bita Negar
owner

Discussion  - 
 
نام شرکت : مکعب

آدرس سایت :www.music.cube.net.co

تکنولوژی :HTML / CSS / JQUERY / PHP

شرح سایت : سایت موسیقی مکعب که در آن اخبار روز موسیقی ایرانی و خارجی رو میتوانید مشاهده کنید . در طراحی سایت موزیک مکعب از سیستم مدیریت محتوا اختصاصی بیتانگار استفاده شده است .

#طراحی_سایت #طراحی_سایت_شرکتی #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #شرکت #هدیش #سایت #وب_سایت #وب #شرکت #تبلیغاتی #شرکت_طراحی_سایت #موزیک #موسیقی #سایت_موسیقی #طراحی_سایت_موزیک
 ·  Translate
1
Add a comment...

Bita Negar
owner

Discussion  - 
 
نام شرکت : شرکت سرمایه گذاری تجارت خاورمیانهشرکت سرمایه گذاری تجارت خاورمیانه

آدرس سایت : www.tejaratholding.com

تکنولوژی :HTML / CSS / JQUERY / PHP

شرح سایت : طراحی سایت با استفاده از وردپرس.

http://bitanegar.com/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D9%88%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%86%DA%AF/

#طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی #سایت #وب #شرکت_طراحی_سایت #طراحی_سایت_شرکتی #بیتانگار #سرمایه #سرمایه_گذاری #تجارت
 ·  Translate
سرمایه گذاری در: نفت، گاز و پتروشیمی - پروژه‌های عمرانی و ساختمانی - صنعت و معدن - کشت و صنعت - تجهیزات توزیع و انتقال نیروی برق - پروژه‌های مخابراتی - حمل و
1
Add a comment...

Bita Negar
owner

Discussion  - 
 
نام شرکت : فروشگاه اینترنتی سیما الکترونیک

آدرس سایت : www.simaelec.ir

تکنولوژی :HTML / CSS / JQUERY / PHP

شرح سایت : فروشگاه اینترنتی سیما الکترونیک . هدف از فروشگاه اینترنتی فروش محصولات به صورت عمده در بستر اینترنت می باشد .

#طراحی_سایت #طراحی_فروشگاه_اینترنتی #سایت #وب #فروشگاه #فروشگاه_اینترنتی #طراحی_وب 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Bita Negar
owner

Discussion  - 
 
در عصر دیجیتال امروز، وجود یک وب سایت کارآمد، برای گسترش کسب و کار و رسیدن به حداکثر موفقیت گامی ضروریست. سایت موفق می تواند ابزار معرفی، بازاریابی، توسعه و افزایش تعداد مشتریان محصولات یا خدمات شما باشد، همچنین یک وب سایت می تواند ابزاری قوی برای ارتباط با مشتریان، آموزش و پشتیبانی خدمات و محصولات ارائه شده توسط یک شرکت یا سازمان باشد.

سایت زیبا، کارآمد و موثر باید به راحتی توسط بازدیدکننده قابل خواندن باشد و بازدیدکننده قادر باشد محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را در سایت جستجو کرده و آنها را به طریقی که در سایت برنامه ریزی شده، بدست آورد. در حقیقیت زیبایی سایت بخشی جزئی از عملکرد کلی وب سایت است و تا جایی می توان روی ظاهر و زیبایی وب سایت تاکید داشت که در عملکرد و بازدهی تاثیر منفی نگذارد.

در اینجا ما تمام راه حلهای پیاده سازی یک وب سایت موفق و کارآمد را می دانیم. گروه تاش با داشتن سالها تجربه در زمینه طراحی سایت های ساده و پیشرفته، طراحی پرتال (پورتال)، سیستم مدیریت محتوای فارسی، بهینه سازی وب سایت و افزایش آمار بازدید سایت (سئو)، مدیریت و نگهداری سرورها، آماده ارائه خدمات تخصصی مطابق با نیاز و بودجه همه مشتریان خود می باشد. از این رو پکیج های متنوعی از امکانات و هزینه به مشتریان عزیز در این مجموعه، قابل ارائه است.


 ·  Translate
2
Add a comment...
Work
Occupation
طراحی سایت
Skills
طراحی سایت
Employment
  • تهران
    طراحی سایت
Basic Information
Gender
Male
Story
Tagline
طراحی وب سایت و بهینه سازی
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Iran
Contact Information
Work
Phone
02144298172
Mobile
09124586623
Email
Google Talk
ahadzade.amir@gmail.com
Address
تهران، بلوار مرزداران، بعد از خیابان ناهید، پلاک ۱۹۸، واحد ۱۴
Bita Negar's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.