Profile cover photo
Profile photo
Gamze Güler
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Her bütçeye uygun dekorasyon ve tadilat önerilerimizle hayallerinize kavuşun!​ ​Fonksiyonel, uygun bütçeli tadilat ve dekorasyon önerileriyle mekanlarda fark oluşturuyoruz. Bütçenize uygun dekorasyon ve tadilat önerilerini değerlendirelim. Ücretsiz keşif için hemen arayın.

Antalya'da yatak odası, salon, mutfak dekorasyonunda yenilikler gerçekleştiriyor, kurumsal çözümlerin yanı sıra uzman ekiple her bütçeye uygun dekorasyon önerilerinde bulunuyoruz. Ücretsiz keşif için hemen arayın


#antalya #içmimar #dekorasyon #tadilat #Boya #Alçıpan #AsmaTavan #TavanKaplama #Kartonpiyer #Kemer, #Laminantparke #ÇelikKapı #Mermer #SatenAlçı #Söve #Fayans #Seramik #PVCKapı #PVCPencere #Ferforje #DışCephe #DuvarKağıdı #Mobilya https://antalyaicmimarlik.weebly.com/
Antalya Dekorasyon
Antalya Dekorasyon
antalyaicmimarlik.weebly.com
Add a comment...

Post has attachment
Antalya iç mimarlık, inşaat ve mimari alanlarda faaliyet gösteren, mekan, ürün tasarlayan ve özgün fikirlere dayalı projeler sunan profesyonel ekibi ile tasarımlarını hayata geçiren bir iç mimarlık ve çevre tasarımı firmasıdır.

Mekanlarda işlevsel, estetik, ergonomik, vizyon sahibi tasarımları ile ölçütlere uygun projeler sunar. Antalya dekorasyon iç içmarlık tadilat hizmetleri daima çözüm odaklı olarak teknolojiyi, malzemeyi, yapısal faktörleri dikkatle göz önünde bulundurur. ​

Bireylerin yaşam kalitesini artırmak amacı ile stratejik ve ekonomik tasarımlar üretir. Tasarım sürecinin ilk aşamasından itibaren etüt, proje ve uygulama bitimine kadar kusursuz hizmet vererek hayata geçirir. Her tarza ve bütçeye uygun tasarımlar ve çözüm önerileri sunar.

#antalya #içmimar #dekorasyon #tadilat #mutfak #banyo #inşaat
https://tr.pinterest.com/pin/763149099332028436/
https://antalyaicmimarlik.weebly.com/
Add a comment...

Antalya iç mimarlık, inşaat ve mimari alanlarda faaliyet gösteren, mekan, ürün tasarlayan ve özgün fikirlere dayalı projeler sunan profesyonel ekibi ile tasarımlarını hayata geçiren bir iç mimarlık ve çevre tasarımı firmasıdır. Mekanlarda işlevsel, estetik, ergonomik, vizyon sahibi tasarımları ile ölçütlere uygun projeler sunar.

Antalya dekorasyon iç mimarlık tadilat hizmetleri daima çözüm odaklı olarak teknolojiyi, malzemeyi, yapısal faktörleri dikkatle göz önünde bulundurur. Bireylerin yaşam kalitesini artırmak amacı ile stratejik ve ekonomik tasarımlar üretir. Tasarım sürecinin ilk aşamasından itibaren etüt, proje ve uygulama bitimine kadar kusursuz hizmet vererek hayata geçirir. Her tarza ve bütçeye uygun tasarımlar ve çözüm önerileri sunar. #antalya #içmimar #dekorasyon #evdekor https://antalyaicmimarlik.weebly.com/
Add a comment...

Post has attachment
ANTALYA - Tüm müşterilerimizin kendi bütçelerine göre dekorasyon ve tadilat önerileri sunmak ve en kaliteliyi en uygun fiyata sunmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde müşterinin kendi bütçesi esas alınmış olup bütçelerine yönelik uygun dekorasyon ve uygun tadilat uygulamaları sunulmuştur.

Antalya’da dekorasyon ve tadilat için yanınızdayız. İç Cephe Boya, Alçıpan, Asma Tavan, Tavan Kaplama, Kartonpiyer, Kemer, Laminant parke, Tasarım Kapı, Çelik Kapılar, Mermer , Saten Alçı, Söve, Fayans, Seramik, PVC Kapı Pencere Doğrama, Demir Kapı, Ferforje, Seperatör, Şömine, Dış Cephe Uygulama, Dış Cephe Tasarımı, Aydınlatma, Duvar Kağıdı, Mobilya Tasarım, Sıhhi Tesisat, Elektrik Tesisatı ve daha fazlasıyla yanınızdayız bize sormadan tadilat ve dekorasyona başlamayın. https://antalyaicmimarlik.weebly.com/

#Antalya #Kaplama #Cephe #Şömine #Boya #Tesisat #Tadilat #Dekorasyon
Antalya İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat
Antalya İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat
cbnicmimarlik.blogspot.com.tr
Add a comment...

Post has attachment
Maketler, inşaat maketleri ve maket yapımı konusunda maket tasarımları ile değerlendirebilecek mekanları sunum olarak kullanabilir mekanın yapımından önce gösterim yapabilirsiniz. Ticari alanda önemli bir yeri olan minyatür maket tasarımları müşterileri görsel açıdan etkilemektedir. Maket tasarımları ile ilgili detaylı bilgileri bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz.

Bir mimarlık ofisinin asıl faaliyeti tasarım yapmaktır. Biz, gelen tasarımın maketini yapıyoruz. Gelen her projenin maketi de kendine göre farklı teknikler uygulanmasını gerektirebiliyor. O mimari yapıyı en iyi ifade edebilecek şekli bulmaya çalışıyorsunuz. Sonra oluşan bu bütünü parçalara ayırıyorsunuz ve çizimleri yapıyor hazırlıyorsunuz.

Maketi tasarlayan, bu parçaların nasıl birleştirileceğine karar veriyor. Bir maket yapımı yaklaşık, 1 – 2 aydan önce ortaya çıkmıyor. Oldukça el emeği verdiğimiz yoğun bir süreç yaşanıyor. Bu süreci, projesi tamamlanmış bir binanın inşası gibi düşünebilirsiniz. Zaman zaman eksik, gözden kaçmış şeyler olabiliyor veya karar verilmemiş birçok nokta karşınıza çıkabiliyor. Örneğin mimari maket tasarımında cephede uygulanacak malzeme, renk seçimi, çoğu zaman sonraya bırakılıyor.

#maket #mimari #antalya #türkiye
https://www.birmaket.com/proje/mimari-maketler/
Add a comment...

Post has attachment
En önemli konumuz evimizdeki halılar nasıl yıkanacak? Temiz olacak mı, hijyenik olacak mı? diye düşünüyorsanız işte tam orada Antalya halı yıkama firmaları arasından Anıl halı yıkama olarak biz devreye giriyoruz. Anıl temizlik ve halı yıkama olarak sektörde en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için sürekli kendimizi ve işimizi geliştiriyor, teknolojiyi yakından takip ediyoruz .

2006 yılında hizmet vermeye başladığımızda günlük 50 m2 kapasiteyle hizmet verirken, 2017 yılında günde 2000 m2 yıkama, 2000 m2 kurutma kapasitesine ulaşmıştır. Bu elde ettiğimiz başarıyı ve Antalya’da halı yıkama firmaları arasındaki farklılığımızı güven esasına dayalı ticaret anlayışımıza ve müşteri odaklı çalışmamıza borçluyuz. Memnuniyetleri bize şikayetleri müşterilerimize iletin.

https://www.aniltemizlik.com/
Antalya Halı Yıkama #antalya #halıyıkama
Antalya Halı Yıkama
Antalya Halı Yıkama
aniltemizlik.com
Add a comment...

Post has attachment
Kurduğumuz her cümlenin hayatta bir iz bıraktığını biliyoruz, elimizden gelenin en iyisini yapmak için çaba sarf ediyor bıraktığımız izin kalıcı olmasını istiyoruz. Profesyoneliz diyoruz çünkü; Profesyonel olduğumuzu müşterilerimizden öğreniyoruz. Antalya halı yıkama alanında, temizlik şirketleri arasında en iyi olmak, temizlik sektöründe ve işimizde uzmanlaşmak için gayret gösteriyoruz. Halı yıkama, ev ofis temizliği inşaat sonrası ve genel konularda hassas olduğumuzu belirtmek isteriz.

Çevre illerimizden Isparta ve Burdur‘dan tercih eden müşterilerimizde bulunmaktadır.Sözün özü işini en iyi yapan her zaman kazansın istiyoruz. Halı yıkama fiyatlarında en ekonomik ölçüde hizmet veriyoruz

https://www.aniltemizlik.com/ #antalya #halıyıkama
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded