Profile

Cover photo
6 followers|105,569 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

ShineTVShow

Shared publicly  - 
 
Xhuli Pjetraj covers S.O.S by INDILA for SHINE Special Guest
1
Add a comment...

ShineTVShow

Shared publicly  - 
 
An amaizng version of Controlla (DRAKE) by Aldo Bardhi for SHINE SPECIAL
1
Add a comment...

ShineTVShow

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

ShineTVShow

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

ShineTVShow

Shared publicly  - 
 
Our next Speial Guest is Oreta Leka ! Enjoy her new performance of her own song.
1
Add a comment...

ShineTVShow

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

ShineTVShow

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

ShineTVShow

Shared publicly  - 
 
Like and share
1
Add a comment...
Story
Tagline
shine, music, show, tv, acousitc, unplugged, talkshow, entertainment,
Introduction
Eksluzivisht ne AS Radio-Televizion (Albanian Screen) nis sezoni i dyte i formatit muzikor “SHINE” nga Ardit Cuni, ne regjin e Gramoz Kotrocit & Mimoza Zotaj e produksion i Sebastian Production!

"SHINE" është formati me i ri ne mbështetje të gjithë artisteve (Te rinj apo tashme te promovuar per publikun) që kanë dëshire të promovojnë krijimtarine e tyre dhe të ndihen sadopak të vlerësuar. Të kenë mundësinë e një publikimi të vazhdueshëm ne te gjitha rrjetet sociale, Youtube, iTunes etj si dhe ne mediat vizuale, radiofonike dhe te shkruara. 

Eshte nje talent show muzikor televiziv I ndare ne disa faza. Për artistin është e rëndësishme të ketë një ambient shoqëror ku jo gjithmonë ekziston fjala "konkurim". Çdo përfaqësim në një aktivitet artistik është një eksperiencë. Njohja, shoqërizimi, vlerësimi, rritja e frymës së bashkepunimit janë disa nga qëllimet më të rëndësishme të këtij aktiviteti, por nuk duhet lënë mënjanjë rritja profesionale e artistëve pjesmarrës me performancat e ndryshme që do të realizojnë në këtë format duke paraqitur nje material muzikor personal ose nje cover-song. Gjate ketyre fazave artisti do kete mundesine te performoje LIVE ne emisione televizive apo radiofonike me nje cover-song ose kenge te tyre. Gjithashtu gjate gjithe vitit do te kete tour koncertesh neper qytete te ndryshme. 

Jo gjithcka perfundon me kaq. Shume surpriza te tjera do kete gjate ketyre sezoneve. Te gjitha do ti zbuloni nese do te na ndiqni nepermjet rrjetet tona sociale:
Contact Information
Contact info
Mobile
355696141859