Profile cover photo
Profile photo
Gabinet Szymczuk Medical.Rehabilitacja dzieci i niemowląt
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nasz gabinet rehabilitacyjny w Szczecinie jest bardzo dobrze wyposażony. Posiadamy sprzęt umożliwiający wydajną i skuteczną terapię Bobath: stoły rehabilitacyjne, wygodne maty oraz wałki. Zależało nam na tym, by pomieszczenia były urządzone tak, aby terapia przebiegała w przyjemnej atmosferze. Zapraszamy - http://www.szymczukmedical.pl/gabinet.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci i niemowląt. Nasz gabinet znajduje się w Szczecinie przy ul. Rostockiej 19b/2. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług rehabilitacyjnych lub o cokolwiek zapytać, zachęcamy do kontaktu. Dane kontaktowe znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.szymczukmedical.pl/kontakt.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Terapia NDT-Bobath wykorzystywana jest w rehabilitacji noworodków, w tym wcześniaków, niemowląt i małych dzieci. Jeśli dziecko cierpi na uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, opóźnienie rozwoju psychoruchowego czy mózgowe porażenie dziecięce, to zachęcamy do kontaktu i umówienia się na wizytę w naszym gabinecie rehabilitacyjnym - http://www.szymczukmedical.pl/terapia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bardzo istotne jest, by jak najszybciej zwracać uwagę na wszelkiego rodzaju sygnały, które mogą świadczyć o pojawieniu się dysfunkcji u dziecka. Jeśli zaniedbamy to, możemy przyczynić się do pojawienia się wad postawy u dziecka w późniejszych latach. W naszym gabinecie rehabilitacyjnym zajmujemy się rehabilitacją dzieci i niemowląt - http://www.szymczukmedical.pl/terapia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Asymetria złożeniowa to niesymetryczne układanie się ciała dziecka. Zaburza ona prawidłowy rozwój malucha i może być przyczyną wad postawy w przyszłości. Z asymetrią u niemowlęcia można walczyć i to w sposób bezbolesny dla dziecka. Świetnym środkiem zaradczym będzie terapia NDT-Bobath - http://www.szymczukmedical.pl/terapia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz gabinet rehabilitacyjny wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia nam wydajną i skuteczną terapię Bobath. Posiadamy między innymi komfortowe stoły rehabilitacyjne, wygodne maty oraz zaawansowane technicznie wałki. Pod uwagę wzięliśmy także wystrój pomieszczeń, dzięki czemu terapia przebiega w przyjemnej atmosferze wzajemnego zaufania. Zapraszamy - http://www.szymczukmedical.pl/gabinet.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Państwa cennik naszych usług z zakresu fizjoterapii niemowląt? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo cennik - http://www.szymczukmedical.pl/cennik. Zamieściliśmy tam ceny wizyt w gabinecie w Szczecinie, jak i wizyt domowych. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wady postawy u dzieci zazwyczaj kojarzy się z wadami kręgosłupa. Tymczasem mogą być to również wady kolan, stawu biodrowego, wady stóp, a także zniekształcenia lub nieprawidłowe wzorce ruchowe, które uniemożliwiają swobodne siedzenie, leżenie czy raczkowanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie rehabilitacji dzieci - http://www.szymczukmedical.pl/pomoc.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli Twoje dziecko cierpi na zaburzenia koordynacji psychoruchowej lub porażenie splotu barkowego, zapraszamy do naszego gabinetu rehabilitacyjnego w Szczecinie. W naszej placówce prowadzimy rehabilitację przy użyciu bardzo skutecznej metody NDT-Bobath. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową - http://www.szymczukmedical.pl/terapia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie rehabilitacyjnym stosujemy terapię NDT Bobath. Ta metoda może być stosowana w rehabilitacji noworodków i wcześniaków, jak również i dzieci jednorocznych. Terapia NDT Bobath jest bardzo skuteczna i – co istotne – zupełnie nieinwazyjna, zatem bezpieczna dla dziecka. Zachęcamy do kontaktu - http://www.szymczukmedical.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded