Profile cover photo
Profile photo
Skup złomu Młodzieszyn
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jeśli na Państwa posesji znajduje się pokaźna ilość złomu, którego chcieliby się Państwo pozbyć, to mamy naprawdę dobrą wiadomość! Wystarczy się z nami skontaktować, a my przyjedziemy i zabierzemy to, co zalega na Państwa działce! Brzmi kusząco, prawda? Na stronie internetowej: http://skupzlomumlodzieszyn.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat walczymy z wszelkimi dzikimi wysypiskami śmieci. Decydując się na współpracę z naszym Skupem Złomu wspierają Państwo środowisko. Gwarantujemy, że będzie to dobry wybór! Zapraszamy do nas wszystkie te osoby, które chcą pozbyć się złomu, sprzętu RTV czy AGD, a nawet… makulatury! Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://skupzlomumlodzieszyn.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nieubłaganie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć Państwu zdrowia, radości i spędzenia tego cudownego czasu w błogiej, spokojnej i rodzinnej atmosferze. Wielu sukcesów i spełnienia marzeń od Skupu Złomu w Młodzieszynie! http://skupzlomumlodzieszyn.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli trafili Państwo na ten profil, zapewne wiedzą już Państwo o tym, że zajmujemy się skupem złomu. Przyjmiemy chętnie czy to akumulatory ołowiowe, czy też wszelkiego rodzaju żeliwo. Podejmując współpracę z nami, wspierają Państwo środowisko. Brzmi kusząco, prawda? Na stronie internetowej: http://skupzlomumlodzieszyn.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo nawiązać z nami stałą współpracę? Jesteśmy jak najbardziej chętni! Nasz zespół cechuje terminowość, odpowiedzialność, a także rzetelność. Mogą być Państwo pewni tego, że regularnie będziemy odbierać od Państwa złom i inne odpady. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i satysfakcję ze współpracy! Na stronie internetowej: http://skupzlomumlodzieszyn.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo, co zrobić ze starymi akumulatorami? Gdzie je wyrzucić, jak się ich pozbyć? Zamiast dłużej się zastanawiać, zapraszamy serdecznie do naszego skupu złomu! Chętnie przyjmiemy Państwa akumulatory, a także inne urządzenia, które się nie nadają do użytku. W ten sposób wesprą Państwo ekologię, ponieważ nie przyczynią się Państwo do składowania elektrośmieci. Na stronie internetowej: http://skupzlomumlodzieszyn.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy to skup żeliwa, czy może starego sprzętu AGD, nasz skup złomu serdecznie się poleca! Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszymi fachowcami. Na stronie internetowej: http://skupzlomumlodzieszyn.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czas najwyższy, aby zakupić nową lodówkę? A co ze starą? No jak to co? Najlepiej odwieźć ją do skupu złomu! Z chęcią przyjmiemy stary sprzęt. Warto wesprzeć ekologię. Warto z nami współpracować. Na stronie internetowej: http://skupzlomumlodzieszyn.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat z powodzeniem prowadzimy skup zużytego sprzętu RTV i AGD. Zachęcamy Państwa do odwiezienia starego i niepotrzebnego sprzętu do nas! Wspierajmy ekologię, dbajmy o naturę! Mają Państwo pytania? Pracownicy naszego skupu złomu z przyjemnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Na stronie internetowej: http://skupzlomumlodzieszyn.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Państwa piwnicy zalegają sterty kartonów? Chcieliby się ich Państwo pozbyć? Tak się składa, że prowadzimy skup kartonów. Nieistotne więc, czy to karton szary, twardy, czy inny, my go z chęcią przyjmiemy! Zapraszamy do owocnej współpracy. Na stronie internetowej: http://skupzlomumlodzieszyn.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded