Profile cover photo
Profile photo
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A.
26 followers -
Oficjalna strona Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. na Facebooku.
Oficjalna strona Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. na Facebooku.

26 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Kup Nawozy Grupy Azoty i wygraj!

Post has attachment

Post has attachment
Dzień Chemika 2017 w Trzebieży coraz bliżej! Znamy już rozkład jazdy darmowych autobusów kursujących na trasie Police-Trzebież oraz Trzebież-Police :).

Photo

Post has attachment
Kolejny dzień rozgrywek Turnieju o Puchar Dyrektora Generalnego Grupy Azoty Police już za nami. W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Jednostka Biznesowa Nitro przegrała z Jednostką Biznesową Nawozy 1:2.
Drugi dzisiejszy pojedynek rozegrany został między Centrum Energetyki a Centrum Logistyki i zakończył się wynikiem 2:0.

Następne mecze turnieju już w najbliższy wtorek - również na stadionie OSiR przy ul. Piaskowej w Policach.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.05.2017
8 Photos - View album

Post has attachment
A oto plakat naszej imprezy Dzień Chemika 2017 - to już 27 maja :)!
Photo

Post has attachment
„Police” z nową umową na fosforyty z Maroka

Afrykańskie fosforyty o szacunkowej wartości 135 mln zł sprowadzi do końca roku Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police”. Szczegółowe warunki kontraktu określa podpisana w poniedziałek w Maroku umowa z firmą Office Chérifien des Phosphates (OCP).
- Zawarta umowa jest efektem kilkumiesięcznych negocjacji z naszym marokańskim partnerem. Dzięki niej zabezpieczone zostały dostawy kluczowego dla nas surowca, którego „Police” potrzebują ok. 1 mln ton rocznie – podkreśla prezes polickiej spółki
dr Wojciech Wardacki.
„Police” współpracują z OCP już od lat 70-tych. Marokańskie fosforyty zawsze stanowiły duży udział w dostawach tego surowca do Polic, a OCP jako największy eksporter fosforytów na świecie, pozostawał gwarantem terminowych dostaw o wysokiej i stabilnej jakości. Surowiec ten, obok soli potasowej, jest głównym składnikiem wykorzystywanym do produkcji nawozów wieloskładnikowych w Policach.
Photo

Post has attachment
Added photos to Dzień Chemika 2017.
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Koncert zespołu KOMBII i niepowtarzalny pokaz laserów będą zwieńczeniem tegorocznego Dnia Chemika, który odbędzie się 27 maja w Trzebieży. W pięknej scenerii nad Zalewem Szczecińskim wystąpią także m.in. Jose Torres, Dawid Kwiatkowski, Monika MoNa Wierciak i Agata Sobocińska. We wspaniały nastrój lat 70`, 80` i 90` wprowadzą zebranych aktorzy związani z Teatrem Buffo i Januszem Józefowiczem, którzy wykonają największe przeboje sprzed lat.

Oprócz doznań muzycznych, będzie się można wykazać aktywnością sportową. Interesująco zapowiada się zabawa sprawnościowa z udziałem piłkarzy ekstraklasy pod hasłem „BĄDŹ JAK ONI I PRZYŁĄCZ SIĘ DO DRUŻYNY POGONI”. Natomiast w arkana wyczynowej siatkówki wprowadzą zainteresowanych nasze mistrzynie z Chemika Police.

Na najmłodszych uczestników będzie czekał plac zabaw, na którym dzieci będą mogły bawić się za darmo w dmuchanych zamkach, na zjeżdżalniach i korzystać z licznych innych atrakcji.
Dla nieco starszych zostanie przygotowana strefa symulatorów wyścigów samochodowych, a w niej bolidy F-1, ciężarówki z rajdu Dakar i wyścigowe motocykle.

Pracownicy i ich rodziny będą mogli skorzystać także ze strefy darmowej konsumpcji.

-Tegoroczną imprezę dedykujemy przede wszystkim pracownikom Grupy Azoty Police. Chcemy w ten sposób podkreślić wyjątkowość ich święta. Nie oznacza to, że zamykamy się tylko na pracowników spółki. Miłymi gośćmi będą oczywiście wszyscy mieszkańcy gminy, a także Szczecina – mówi Paweł Piwowarczyk stojący na czele komitetu organizacyjnego imprezy. - Z myślą o wszystkich, którzy będą chcieli uczestniczyć w Dniu Chemika nad Zalewem, zorganizowany zostanie bezpłatny transport autobusowy z Polic. Jak co roku z okazji święta chemika, pracownicy dostaną z funduszu socjalnego po 500 zł. Pieniądze te zostaną przelane na karty podarunkowe w maju.

Post has attachment
Szukasz pracy? Zachęcamy do złożenia CV w naszym systemie rekrutacyjnym:
http://kariera.grupaazoty.com/
Photo
Wait while more posts are being loaded