Profile cover photo
Profile photo
Michael xChaos Polák
825 followers -
Surromantik, psyrealista, outsomniac / nekuřák solání kolo linux music pirateparty snowboard
Surromantik, psyrealista, outsomniac / nekuřák solání kolo linux music pirateparty snowboard

825 followers
About
Michael xChaos's posts

Post has shared content
Pokud projde novela zákona, která je právě v parlamentu, Vojenská tajná služba bude moci sledovat komunikaci milionů občanů na webu bez povolení soudu. Co s kvanty dat budou špioni dělat a proč je potřebují k obraně naší země, je však obtížné říci. Projednávaný zákon je totiž napsán jen velmi obecně a odhaluje minimum podrobností. A podle expertů tak zásadně zasáhne do soukromí Čechů.

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
Co se stane s textem, který několikrát prošel Google Translatorem! :)

via Pavel Nygrýn na Twitteru

Post has shared content
Některé "alternativní webíky" jsou sice fakt děs, ale cenzura není řešením...
Piráti mají vážné obavy o dodržování článku 17 Listiny základních práv a svobod, která je součástí Ústavy ČR. Právo na svobodné získávání a šíření informací patří i v naší zemi mezi základní lidská práva. Informace jsou dnes nejžádanějším zbožím a vláda by měla dělat vše pro to, aby informační toky byly nedotknutelné. Pokud dnes lidé ztrácejí důvěru ve stát, jeho instituce, nadnárodní organizace, či jednotlivé politiky, je problém v jejich netransparentním chování a konání.

It's hard to tweet that Twitter is down when Twitter is down.

Post has shared content
Sedláček velmi trefně a polopaticky!

I kdyby člověk byl nakrásně nácek, tak by mu muselo přijít jako chucpe, že se před Hradem může producírovat Konvička, lokální hater, kterému leckdy dělá Zeman spoluřečníka, ale dalajlama, světově uznávaná a vážená osoba, nikoliv. Konvička, který vyzývá k nenávisti a agresi, může mluvit volně, dalajlama, který vyzývá k míru a toleranci, nesmí.

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has shared content
Paramount Wipes “Infringing” Ubuntu Torrent From Google - In an effort to make piracy less visible, copyright holders are sending dozens of millions of DMCA takedown requests to Google every month. Since there are so many takedown notices it’s no surprise that errors are made. In recent years we have frequently pointed out various mistakes, some more serious than others. This week we spotted a takedown request that targets one of the most shared files on BitTorrent, Ubuntu releases. Unlike ...
Wait while more posts are being loaded