Profile cover photo
Profile photo
new wood
درب ضد آب - درب داخلی نیو وود - شرکت توسعه تجارت مهر اذران
درب ضد آب - درب داخلی نیو وود - شرکت توسعه تجارت مهر اذران
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment

Post has attachment
درب داخلی
دربی که روکش PVC دارد، در قسمتی از درب رویه pvc برش داده شده تا بتواند بر روی رویه دیگر قرار گرفته و روکش کامل شود و در بلند مدت میتواند همین روی هم افتادن پی وی سی عاملی باشد برای ورود رطوبت و آماس چوب. از طرف دیگر جای قفل، لولا و دستگیره بر روی درب داخلی سوراخ می شود و این قسمت های درب نیز دسترسی به رطوبت پیدا می کنند، از درب های روکش ملامینه نیز نمی توان به عنوان درب ضد آب نام برد به دلیل اینکه این درب ها نیز دقیقاُ مشکلات درب های روکشPVC را دارند.

افزایش مقاومت درب داخلی ساختمان
یک روشی که می توان برای افزایش مقاومت درب داخلی در برابر رطوبت استفاده کرد، استفاده از رزین های مقاوم کننده در برابر آب می باشد. این رزین ها پلی استر مانند است، رنگ روکش را تغییر نمی دهند و حتی می توان در قسمت هایی که جای لولا و قفل در می آید می توان از این رزین استفاده نمود، پس به درستی متوجه شدیم که واژه ای به نام درب ضد آب در مصنوعات چوبی وجود ندارد، درب ضد آب و درب داخلی را باید از مواد پلیمری، پی وی سی و غیره تولید کرد.
http://tmadoor.com/portfolio-item/%D8%AF%D8%B1%D8%A8-%D8%B6%D8%AF-%D8%A2%D8%A8/
Add a comment...

Post has attachment
پلی وود
پلی وود یا پلای وود یک ماده ورقه ای تولید شده از لایه های نازک یا لایه روکش چوب است، که همراه با دانه های چوب مجاور خود تا ۹۰ درجه به یکدیگر چسب کاری شده اند. در واقع پلی وود ، یک چوب مهندسی شده از خانواده تخته های تولیدی شامل فیبر با چگالی متوسط (MDF) و نئوپان (صفحات چوبی) است. ( ویکی پدیا )
پلی وود از مخلوط مواد P.V.C و چندین نوع مواد شیمیایی افزایش دهنده مقاومت و نیز پودر چوب تشکیل شده است. این محصول پس از طی مراحل میکس و پخت و عبور از دستگاه های اکسترودر و قالب های مدنظر به اشکال محتلف درآمده و پس از آن در مرحله تکمیل به صورت لمینت به سه شکل لمینت و هاتتسمپ و یا رنگ به بازار عرضه می گردد. شایان ذکر است این تکنولوژی در ایران و خاورمیانه ، کاملا جدید است.


http://tmadoor.com/
Add a comment...

Post has attachment
درب ضد آب
درب های ضد آب باید قوی، بادوام و سبک وزن باشند تا بتوان از آن ها به عنوان درب داخلی ساختمان مانند سرویس بهداشتی و حمام استفاده کرد. همچنین سطوح آنها باید کاملا بهداشتی و انتی باکتریال بوده و در عین حال زیبایی ظاهر را نیز در بر داشته باشند.

درب ضد آب معمولا برای درب داخلی مانند سرویس بهداشتی حمام و دستشویی استفاده شده و ضد آب بودن این درب ها بر این اساس است که آیا هسته درب از مواد ضد آب ساخته شده و یا اینکه یک درب با روکش ضدآب است.

محصول درب داخلی و درب ضد آب نیو وود ، دارای ۲۵ سال گارانتی می باشد.

مزیت های درب ضد آب
در انواع شرایط آب و هوایی می توان از درب ضدآب استفاده کرد.
نصب و نگهداری از این درب ها آسان است.
این نوع درب های ضد آب ، مقاوم در برابر سایش، در برابر موریانه، حشرات و حشره کش ها هستند.
قیمت این نوع درب ها نسبت به درب چوبی ارزان تر است.
انتخاب بسیار مناسبی برای درب های سرویس و حمام هستند.
http://tmadoor.com/portfolio-item/%D8%AF%D8%B1%D8%A8-%D8%B6%D8%AF-%D8%A2%D8%A8/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded