Profile cover photo
Profile photo
Almadent
About
Posts

Post has attachment
Public
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia. Życzymy zdrowych, spokojnych świąt, spędzonych w radosnej, rodzinnej atmosferze. Niech uśmiech nie schodzi z twarzy, a melodia kolędy nie cichnie. Życzymy, by te magiczne dni były czasem odpoczynku od codziennych trudów, spędzonym wśród najbliższych. http://nzozalmadent.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Mosty adhezyjne to po prostu mosty przyklejane. Mosty protetyczne tego typu nie wymagają inwazyjnych metod utrzymania ich w szczęce. W odróżnieniu od tradycyjnych mostów, mosty adhezyjne są przyklejane do sąsiadujących zębów przy pomocy specjalnych skrzydełek wykonanych z różnych substancji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług protetycznych - http://nzozalmadent.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Chcesz zadbać o swój uśmiech? Dobrym pomysłem będzie wybielanie zębów. Jednak tylko w profesjonalnym gabinecie zabieg ten zostanie wykonane prawidłowo i bezpiecznie. Oferujemy Państwu usługę wybielania zębów przy użyciu najnowszych i sprawdzonych metod. Zapraszamy - http://nzozalmadent.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Wizyta adaptacyjna to doskonały sposób na oswojenie się dziecka z gabinetem. Stomatolog pokazuje gabinet, fotel, urządzenia i narzędzia. Poza tym opowiada o nich w sposób zrozumiały dla dziecka. Wizyty tego typu w dużym stopniu przyczyniająca się do późniejszego zachowania dziecka w gabinecie. Na wizyty adaptacyjne zapraszamy do naszego gabinetu - http://nzozalmadent.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Protezy akrylowe używane są do uzupełniania braków zębowych całkowitych jak i częściowych. Wyróżniamy protezy całkowite i częściowe. W przypadku całkowitego bezzębia u pacjenta stosuje się protezy całkowite, natomiast przy dużych ubytkach zębowych – protezy częściowe. W naszym gabinecie wykonujemy różne protezy, w tym także akrylowe - http://nzozalmadent.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Szyny zgryzowe stosuje się w leczeniu bólów głowy wywołanych przez wady zgryzu i przy leczeniu bruksizmu. Szyny są wykonane i ukształtowane w taki sposób, aby nie powodowały uszkodzeń zębów, przyzębia i błony śluzowej. Na szynowanie zębów zapraszamy do Almadent w Rzeszowie - http://nzozalmadent.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Almadent oferuje profesjonalne usługi stomatologiczne dla szerokiego grona Klientów. Nasz zespół złożony jest z doświadczonych stomatologów, którzy zapewniają naszym Pacjentom komfort i dobre samopoczucie. Dysponują dużą wiedzą i umiejętnościami i korzystają z nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu - http://nzozalmadent.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Martwe zęby z biegiem czasu zmieniają swój kolor. Taki ząb wygląda bardzo nieestetycznie, na szczęście jest na to sposób. Można przywrócić ładny kolor zęba poprzez profesjonalne wybielanie przeprowadzone w gabinecie dentystycznym. Podczas zabiegu preparat wybielający umieszcza się wewnątrz martwego zęba. Na wybielanie martwych zębów zapraszamy do naszego gabinetu w Rzeszowie - http://nzozalmadent.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korzystając z naszych usług, masz gwarancję najwyższej jakości . Udzielamy rocznej gwarancji na wypełnienia, rekonstrukcje, protezy oraz korony porcelanowe wykonane w naszym gabinecie. Warunkiem otrzymania gwarancji jest zachowywanie higieny jamy ustnej i odbywanie wizyt kontrolnych zaleconych przez lekarza. Polecamy - http://nzozalmadent.pl/gwarancja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli macie dodatkowe pytania związane z naszą ofertą usług stomatologicznych, zachęcamy do kontaktu. Nasz wykwalifikowany personel z chęcią udzieli szczegółowych wyjaśnień i odpowie na każde pytanie. Czekamy na telefony i wiadomości mailowe - http://nzozalmadent.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded