Profile cover photo
Profile photo
Amlux Sp. z o.o. Sprzątanie
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
4 tysiące osób zatrudnionych przy utrzymywaniu czystości, 4 miliony m2 powierzchni sprzątanych przez firmę AMLUX i niezliczona ilość Klientów, którzy do nas wracają, a ich grono nieustannie się poszerza – tak przedstawia się nasza firma w liczbach. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z nami za pomocą strony: http://www.amlux.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Efektywność naszej pracy zawdzięczamy nie tylko produktom higienicznym wysokiej jakości i renomowanych marek. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i stosujemy najnowsze technologie sprzątania, co zapewnia nam zadowolenie Klientów i satysfakcjonujący efekt końcowy. Więcej szczegółów przybliży Państwu strona: http://www.amlux.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, oddziałów Amlux wciąż przybywa! Do Państwa dyspozycji pozostają liczne Biura Obsługi Klienta, rozlokowane po całej mapie Polski. Aby nawiązać współpracę z naszą firmą, wystarczy wybrać dogodny dla Państwa punkt. Pełną listę znajdą Państwo na stronie: http://www.amlux.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z naszych podstawowych atutów, świadczących o profesjonalizmie Amlux, jest wdrożony, utrzymywany i nieustannie doskonalony system zarządzania jakością. Zgodność z przyjętymi normami potwierdzają liczne certyfikaty, których kopie zestawiliśmy do Państwa wglądu pod adresem: http://www.amlux.pl/?p=314.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako firma nastawiona na rozwój, pozostajemy otwarci na współpracę z nowymi pracownikami, również rencistami oraz z osobami z II lub III stopniem niepełnosprawności. Jeżeli interesuje Państwa praca w serwisie sprzątającym, obsługującym obiekty w Warszawie i województwie mazowieckim, zapraszamy po dalsze informacje na stronę: http://www.amlux.pl/?p=312.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W realizacji zleconych nam zadań zawsze kierujemy się indywidualnymi potrzebami naszych Klientów, dostosowując środki do konkretnych preferencji oraz specyfiki danego obiektu. Szczegółową listę profesjonalnych usług, świadczonych przez firmę Amlux zamieściliśmy pod adresem: http://www.amlux.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukają Państwo doświadczonej i rzetelnej firmy , która utrzyma konkretny obiekt w czystości i porządku – zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy szereg firm, które skorzystały z naszych usług. Lista referencyjna dostępna jest pod adresem: http://www.amlux.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Środki chemiczne, które stosujemy w naszej pracy pochodzą od znanych i renomowanych producentów. Dbamy o to, aby ich wpływ na środowisko naturalne był jak najmniejszy. Jeśli chcą poznać Państwo więcej szczegółów dotyczących naszej pracy, zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.amlux.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako firma o zasięgu krajowym, do Państwa dyspozycji pozostawiamy liczne Biura Obsługi Klienta, zlokalizowane w wielu miastach Polski. Zapraszamy do skontaktowania się z dogodną dla Państwa placówką Amlux – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zaprezentowanej oferty: http://www.amlux.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferta Amlux była jak najbardziej kompleksowa i zaspokajała zapotrzebowanie naszych Klientów na różnorodne potrzeby z zakresu sprzątania i utrzymania czystości. Podejmujemy się obsługi dużych obiektów, zielonych terenów zewnętrznych, proponujemy także szereg usług dodatkowych, wymienionych na stronie: http://www.amlux.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded