Profile cover photo
Profile photo
CLUDO Contact Center
5 followers -
Pomagamy rozwijać twoje Call Center
Pomagamy rozwijać twoje Call Center

5 followers
About
Posts

Post has attachment
zy wiecie jak smakuje chmura? Zapraszamy na mini serial, w którym od kuchni opowiadamy o wdrożeniu Cludo w firmie Efektum.
Add a comment...

Firma 3CX, twórca nowej generacji oprogramowania PBX 3CX Phone System, reprezentowana w Polsce przez spółki Cludo i HaloKwadrat, pokonał konkurencję i zdobył nagrodę za produkt 3CX WebMeeting w kategorii "Najbardziej Innowacyjny Produkt" . Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 27 marca 2015 roku na targach CeBIT w Hanowerze, Niemcy.
Add a comment...

Post has attachment
CLUDO, dostawca światowej klasy rozwiązań dla Contact Centers w modelu CCaaS, prognozuje trendy technologiczne przed jakimi stoi branża CC w najbliższych latach. Pobierz darmowy eBook i bądź na bieżąco z trendami! 
#contactcenter   #callcenter   #cludo   #trendy   #saas   #ccaas   #infolinia
Add a comment...

Post has attachment
Każde call center ma zupełnie inne potrzeby. Wielkość, struktura, branże w jakich się porusza, rodzaj i ilość połączeń oraz setki innych czynników których wymienianie zajęło by nam pewnie kilkanaście minut. Sprawdź wytyczne lub zadaj sobie kluczowe pytania, które pozwolą Ci wybrać najlepsze oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi dla call center. #wfm   #workforcemanagement   #cludo   #CCaas   #Saas   #contactcenter   #callcenter  
Add a comment...

Post has attachment
Skąd mam wziąć dane historyczne? Jak mogę automatycznie tworzyć grafiki agentów? Jak mogę zwiększyć wydajność pracy konsultantów?  Jak mogę monitorować wykonanie pracy w czasie rzeczywistym i w każdym miejscu? Jak mogę podwyższyć zadowolenie z pracy moich konsultantów aby nie odchodzili do innych firm? Czy muszę tracić tyle czasu na bezsensowną i manualną pracę? Zachęcamy do lektury artykułu, który powstał w ramach projektu CZAS NA CCaaS! http://goo.gl/hvAQXD
#wfm   #workforcemanagement   #ccaas   #saas   #callcenter   #contactcenter   #cludo  #
Add a comment...

Post has attachment
CLUDO CONTACT CENTER to światowej klasy rozwiązania dla Contact Centers z Magicznego Kwadrantu Gartnera w modelu CCaaS:  wielokanałowy contact center (telefon, email, czat, fax, sms, video, social media), WFM, skrypter agenta, visual IVR, hostowany 3cx, usługi telekomunikacyjne. Kluczowymi partnerami technologicznymi CLUDO są firmy Collab, Jacada i 3CX.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
CLUDO CONTACT CENTER
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Czy wszyscy znacie pojęcie CCaaS? O tym i o wielu innych ciekawych zagadnieniach możecie się dowiedzieć z lektury CCaaS by Cludo. Razem z portalem CallCenterNews uruchomiliśmy wspólny projekt. Zachęcamy do czytania, komentowania i dzielenia się wiedzą.

#callcenter   #contactcenter   #callcenternews   #CCaaS   #SaaS   #saas   #chmura   #wfm   #workforcemanagement   #skrypter   #predictive #chmura   #hostowany   #visualivr   #czat   #email   #socialmedia   #video  
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Konferencja Petent 2.0. Hostowane usługi Contact Center. Kwestia kosztów, bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz możliwości integracji – czyli fakty i mity dotyczące usług w chmurze.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded