Profile cover photo
Profile photo
wsparcieflorystow.pl
2 followers -
Pracujemy wspólnie na sukces Twojego florystycznego biznesu. W kluczowych momentach masz wsparcie, którego potrzebujesz.
Pracujemy wspólnie na sukces Twojego florystycznego biznesu. W kluczowych momentach masz wsparcie, którego potrzebujesz.

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Lektura na niedzielę.
"Nie ma ludzi, którzy nie muszą mierzyć się z trudnymi sytuacjami, którzy nie stykają się z problemami. Każdy człowiek na ziemi ma jakieś problemy. Faktem jest jednak, że osoby, które się rozwijają i idą do przodu mają takie podejście do problemów, że można by stwierdzić, że dla nich problemy nie istnieją." - zgadzacie się z tym stwierdzeniem?
Chęć rozwoju
Chęć rozwoju
florand.com.pl
Add a comment...

Post has attachment
Czy masz już przywieszkę do bukietów, która zawiera informacje ważne dla osoby obdarowanej bukietem - jak dbać o kwiaty, a zarazem jest praktyczną wizytówką kwiaciarni?

Ja mam już od dawna! Pierwsze wykonywałem samodzielnie wg własnego projektu, drukowałem najpierw czarno-białe, później w kolorze na kartoniku, samodzielnie wycinałem, dziurkowałem. Było przy tym wiele pracy ale takie były czasy.

Parę lat temu zdecydowałem się na przygotowanie profesjonalnego projektu i wykonania zawieszki wg moich wskazówek. Ostateczny efekt okazał się idealny. Wznawiając kolejny wydruk zawieszki postanowiłem zaproponować Ci to praktyczne rozwiązanie.

Jeżeli uważasz, że przyda Ci się w codziennej pracy w kwiaciarni to proszę o kontakt, przygotuję dla Ciebie indywidualny projekt i ofertę.
● Edukuj klientów, przypominaj o najbardziej oczywistych zasadach pielęgnacji kwiatów, choćby o tym, że kwiaty należy wstawić do wody. ● Do każdego produktu z kwiatów ciętych oprócz odżywki dodawaj przywieszkę z instrukcją jakie czynności należy wykonać i jakich sytuacji unikać aby bukiet jak najdłużej zachował swoją dekoracyjność.

Korzystny wizerunek ma bezpośredni wpływ na efektywność działania kwiaciarni. Wysoka świadomość marki to więcej klientów, dobra reputacja to dobre ceny, przewaga wizerunkowa to wzrost sprzedaży.

‪#‎BiznesFlorystyczny‬ ‪#‎Kwiaciarnia‬ ‪#‎FirmaFlorystyczna‬ ‪#‎MarketingwKwiaciarni‬ ‪#‎WsparcieFlorystów‬ ‪#‎PielegnacjaKwiatów‬
Photo
Add a comment...

Post has attachment
To nie jest tak, że w kwiaciarni i pracowniach marże są kosmiczne. Są wysokie ale i koszty są duże i należy o nich pamiętać w kalkulowaniu ofert. Jeżeli przedsiębiorca florystyczny przymknie oko i w wycenie nie uwzględni wszystkich kosztów, to może okazać się, że dokłada do interesu. A przecież nie o to chodzi!
PRZYCHÓD TO NIE ZYSK
Photo
Add a comment...

Ponieważ profil Konsultanta rozwinął się w różnych kierunkach, postanowiłem trochę to poukładać. Stąd pomysł nad nowym brandem i stroną - wsparcieflorystow.pl. Konsultant w biznesie florystycznym będzie wchodził w skład obejmującego większy obszar działalności projektu. Strona w przygotowaniu, wkrótce ją udostępnię.
Wiem, że przedsiębiorcy florystyczni mają zawsze za mało czasu, dlatego postanowiłem wesprzeć ich i wyręczyć w niektórych działaniach. Dzięki czemu zaoszczędzony czas będą mogli wykorzystać na to co lubią a także na to co przyczyni się do większej efektywności. Bukietu za was nie zrobię, ale ...
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded