Profile cover photo
Profile photo
Tashil Gostar
25 followers
25 followers
About
Posts

Post has attachment

روز جهانی کسانی که قلبشون به قلمشون نزدیکتره مبارک
#چپ_دست #تسهیل_گستر
tashilgostar.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#همایش_بانوان_کارآفرین
برای استفاده از تخفیف 50 درصدی مختص مشتریان تسهیل گستر روی لینک زیر کلیک کنید
https://lnkd.in/g7hGwAw
#تسهیل_گستر #تجارت_الکترونیک #سمینار
Photo
Add a comment...

Post has attachment
فعالیت صنفی و تبلیغاتی در تلگرام ممنوع شد
فعالیت تبلیغاتی در تلگرام ممنوع است. خرم آبادی، دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، اظهار کرد اگر واحدهای صنفی به فعالیت صنفی یا تبلیغاتی در تلگرام ادامه دهند، وزارت صنعت و مراجع ذی‌صلاح اقدامات قانونی لازم را به عملی می‌آورند.
Add a comment...

Post has attachment
فناوری بلاک‌چین چیست؟
بلاک‌چین بی‌شک یک اختراع هوشمندانه است. این تکنولوژی، توسط یک شخص یا گروهی از افراد که تحت نام مستعار Satoshi Nakamoto شناخته می‌شوند، خلق شد؛ اما به‌مرورزمان به چیزی بزرگ‌تر تکامل پیدا کرد و این روزها سؤالی ذهن بیشتر افراد را به خود مشغول کرده است: اصلاً فناوری بلاک‌چین چیست؟
Add a comment...

Post has attachment
طراحی سایت با سایت یار
جوملا ( Joomla ) یکی از سیستم بسیار توانمند مدیریت محتوای در طراحی سایت به شمار می‌ رود. امکانات جوملا برای طراحی سایت‌ هایی در ابعاد متوسط و متمایل به بزرگ مناسب است. پورتال‌ های سازمانی، سایت‌ های شرکتی، سایت‌ های پزشکی و سایت ‌های خبری از گزینه ‌هایی هستند که می ‌توانند با جوملا طراحی و پیاده ‌سازی شوند.
Add a comment...

Post has attachment
توییتر: همین حالا پسورد خود را عوض کنید

توییتر به تمامی ۳۳۰ میلیون کاربر خود توصیه کرد تا هر چه سریع‌تر پسورد اکانت خود را تغییر دهند. ظاهراً یک باگ باعث شده تا پسورد کاربران به شکل متنی و بدون رمزگذاری ذخیره شود.
Add a comment...

Post has attachment
پیام رسان wispi برای کیست؟
سرویس پیام‌رسان ویسپی عمری حدود دو سال دارد اما در روزهای اخیر به واسطه کنار گذاشته شدن موقتی تلگرام، جای خود را در میان کاربران به شکل ویژه‌ای باز کرده و با قابلیت‌های متنوع‌اش، تبدیل به یکی از گزینه‌های مهاجرت برای ایرانیان شده است.
Add a comment...

Post has attachment
ERP چیست؟
نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP)

با توجه به روند رو به پیشرفت و جهاني شدن و افزايش رقابت در بازارهاي جهاني، شرکت ‌ها در سال‌ های آتی ناگزير به پيوستن به بازارهاي جهاني خواهند بود و براي تحقق اين امر وجود آمادگي لازم از جهات مختلف امري ضروري به نظر می‌ رسد. فناوري اطلاعات و ارتباطات یکی از مهم ‌ترین ابزارهاي مورد استفاده جهت كسب اين آمادگي می‌ باشد كه با استفاده از آن قادر خواهند بود هر چه سریع ‌تر اين مسير را طي کنند. مهم ترین ابزار فناوري اطلاعات و ارتباطات كه نقش مهمي در يكپارچگي اطلاعات و عمليات موجود در مؤسسات دارد و نهایتاً با استفاده از امكانات خاص زمينه را براي پيوستن به بازارهاي جهاني فراهم می‌ کند، سیستم ‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان يا ERP می ‌باشد كه در حال حاضر به عنوان يكي از آخرین ابزارهاي برنامه ‌ریزی و مديريت در جهان مطرح می‌ باشد. اين سیستم ها قادرند با بهره ‌گیری از فناوري اطلاعات، سیستم‌ ها و عمليات موجود در سازمان ‌ها را يكپارچه نموده و در قالب يك پايگاه اطلاعاتي واحد در دسترس قرار دهند.
ERP چیست؟
ERP چیست؟
tashilgostar.com
Add a comment...

Post has attachment
ضرورت طراحی سایت در عصر حاضر
اکثر افراد ، سازمان ها ، شرکت ها در داخل کشور ضرورت داشتن یک وب سایت را درک کرده اند اما آیا هر وب سایتی جوابگوی نیازهای مخاطبانشان هست و استانداردهای اولیه و اصلی طراحی وب در آنها رعایت شده است؟ در دنیای تکنولوژی امروز داشتن یک وب سایت امریست لازم و ضروری . طراحی اختصاصی و در واقع ساخت و ایجاد یک وب سایت استاندارد و مطابق با نیازهای مخاطبان ٬ مراحل بسیاری را شامل می شود که هر یک از این مراحل به صورت موازی از اهمیت ویژه ای برخور دارند. به بیان ساده تر مراحل ایجاد و طراحی یک وب سایت به صورت حلقه های زنجیر به یکدیگر متصل هستند و ضعف و یا نبود یک حلقه می تواند بر روی کیفیت یک سایت تاثیر زیادی داشته باشد . تمام مراحل ایجاد یک وب سایت باید به صورت برنامه ریزی شده ، هدفمند و گام به گام پیش رود تا در نهایت به نتیجه ای مطلوب برسد.
Add a comment...

Post has attachment
سئو چیست؟
اگر شما در فضای اینترنت فعالیت داشته باشید یا به موضوعات مرتبط با آن علاقه مند باشید، همانند این جملات را زیاد شنیده‌اید:

شما باید روی سئوی سایت خود سرمایه گذاری کنید.
سئو چیست؟
سئو چیست؟
tashilgostar.com
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded