Profile cover photo
Profile photo
parvan decor
About
Posts

Post has attachment
پارکت ، کفپوش شیک در دکوراسیون منزل
پارکت از پرطرفدارترین کفپوش های منزل که برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود. استفاده از پارکت فضای شما را لوکس و زیبا می کند. شاید از قیمت بالایی برخوردار باشد اما نسبت به زیبایی و حسی طبیعی که به خانه می بخشد ارزش هزینه کردن دارد.
#پارکت #دکوراسیون  
Add a comment...

Post has attachment
تغییر دکوراسیون اتاق کودک با هزینه اندک
کمبود فضای منزل و اتاق از معزلات امروزه جامعه است و این موضوع در شهرهای بزرگ که قیمت زمین و خانه گران است به بیشتر دیده می شود. کمبود فضا از مشکلات آپارتمان نشینی است که والدین سعی می کنند با کمترین فضا بهترین امکانات را برای فرزندان خود ارائه دهند تا علاوه بر زیبایی، کودکان بتوانند آرامش پایداری را در آن تجربه کنند. در این مقاله شما را برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک با هزینه اندک راهنمایی می کنیم.
#دکوراسیون #اتاق  
Add a comment...

Post has attachment
ترکیب رنگی مناسب برای دکوراسیون منزل شما
شاید شماهم از آن دسته از کسانی باشید که در انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای دکوراسیون منزل خود تردید دارید. پیشنهادات این نوشته را از دست ندهید. ترکیب رنگی مناسب برای دکوراسیون منزل شما در روحیه شما نیز می تواند تاثیر گذار باشد. پس اگر به دنبال ترکیب رنگی آرامش بخشی هستید این مقاله را دنبال کنید.
#ترکیب_رنگی #دکوراسیون
Add a comment...

Post has attachment
#روانشناسی رنگها درباره #معماری خانه
«ارزش یک تصویر بیش از هزار کلمه است». غالبا این متن این مفهوم را به شما می رساند که ارتباط تصویری از چه ارزش و کارایی برخوردار است. شاید شما از آن دسته از افراد باشید که نمی دانند بیشترین دریافت ما از محیط پیرامونمان توسط بینایی ما است و مغز ما علاقه زیادی به تجزیه‌ و تحلیل اطلاعات به‌ صورت تصویری دارد به همین دلیل اگر پیام انتقالی ما از طریق تصویر صورت گیرد اثر و ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.
ادامه مطلب لینک زیر:
Add a comment...

Post has attachment
#دکوراسیون #کاغذدیواری
مواردی که موقع خرید کاغذ دیواری پذیرایی باید رعایت شود
کاغذ دیواری همیشه یکی از ابزار تغییر دکوراسیون بوده و بعنوان تکمیل کننده دکوراسیون منزل می باشد. کاغذدیواری که در پذیرایی منزل استفاده می شود، چون شخصیت خانه شما مقابل غریبه را نشان می شود باید طوری طراحی شود که بهترین باشد. پیش تر از این معرفی انواع کاغذ دیواری مناسب منزل شما  را یادآور شدیم. امروز مواردی که موقع خرید کاغذ دیواری پذیرایی باید رعایت شود را برای شما لیست کرده ایم:
Add a comment...

Post has attachment
پرطرفدارترین مدها در سال 2017
برزو بودن را همه ی ما دوست داریم و بدمان نمی آید با مد روز پیش برویم. دکوراسیون داخلی نیز از این موضوع پیروی می کند و هر ساله ترکیب های جدیدی برای آن تعریف می شود. به همین بهانه امروز پرطرفدارترین مدها در سال 2017 را به شما معرفی می کنیم.
Add a comment...

Post has attachment
رنگ سبز بعنوان رنگ سال 2017 انتخاب شد
# رنگ_سال_2017   # رنگ_سال
چه اونایی که دوست دارند به روز باشند و چه اونایی که تمایل به آپدیت بودن نیستند دوست دارند رنگ سال 2017 را بدونند. این رنگ هر سال توسط مؤسسه رنگ پانتون اندکی قبل از شروع سال میلادی جدید معرفی می شود. رنگ سبز شماره ۰۳۴۳-۱۵ که ترکیبی از زرد-سبز است و نمایش روزهای اول بهار را دارد.
Add a comment...

Post has attachment
ایده هایی برای دکوراسیون خانه های بدون پنجره
شاید از نظر شماهم طراحی دکوراسیون خانه های بدون پنجره کار بسیار سختی باشد اما می توان با چندین راه حل آسان این سختی را تبدیل به فرصتی کرد که منزل شما را منحصر به فرد نشان دهد. ایده هایی برای دکوراسیون خانه های بدون پنجره زیاد هست فقط کافیست یادآوری شوند.
Add a comment...

Post has attachment
چه کفپوشی مناسب اتاق خواب است؟
کفپوش مناسب در زیبایی دکوراسیون شما تاثیر زیادی دارد اما انتخاب یک کفپوش مناسب برای فضای شما مهتر است. کفپوش می تواند سرامیک، موکت، فرش و یا پارکت باشد. در این مقاله می پردازیم به موضوع انتخاب کفپوش مناسب برای اتاق خواب.ادامه مطلب:
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded