Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Kiedy majątek jest dziedziczony przez kilka osób, często dochodzi do sporów. Jeżeli osoba ustawowo uprawniona do dziedziczenia nie została uwzględniona w testamencie, należy jej się zachowek. Do jego spłaty zobowiązani są spadkobiercy, z reguły niechętni do wypłaty, aby odzyskać swoją część spadku, warto sięgnąć po pomoc naszej kancelarii prawnej: http://www.kancelariagliwice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się rozwiązywaniem sporów na drodze sądowej oraz za pomocą przedsądowych negocjacji i mediacji! W zawodzie prawnika skuteczność działania zależy od posiadanej wiedzy. Przepisy prawne zmieniają się, a ich zrozumienie i zastosowanie w praktyce wymaga odpowiedniego wykształcenia oraz stałego samokształcenia. Adwokaci gliwickiej kancelarii prawnej: http://www.kancelariagliwice.pl/ to specjaliści w swoich dziedzinach, pozostający na bieżąco z najnowszymi informacjami w branży.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprawy spadkowe przeważnie są skomplikowane i wymagają długofalowej współpracy z prawnikiem! W najprostszych sytuacjach nabycie spadku odbywa się na 2 sposoby: uzyskanie aktu poświadczenia dziedziczenia u notariusza lub uzyskanie postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku na drodze postępowania sądowego. Adwokat z kancelarii: http://www.kancelariagliwice.pl/ wyjaśni klientowi przebieg postępowania i udzieli wszelkich informacji dotyczących dokumentów, potrzebnych podczas dochodzenia prawa do części spadku.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prawo rodzinne dotyczy spraw, w których na pierwszy plan wysuwają się emocje oraz kwestie pozasądowe. Obowiązek alimentacyjny polega na dostarczeniu środków utrzymania i wychowania. Wysokość alimentów zależy od usprawiedliwionych i realnych potrzeb dziecka oraz od możliwości zarobkowych rodzica, ponoszącego opłaty. Jak je udokumentować? O profesjonalną pomoc warto zwrócić się do adwokatów z naszej kancelarii: http://www.kancelariagliwice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozwody należą do najtrudniejszych spraw sądowych! Dlatego dla naszych adwokatów priorytetem jest udzielenie Klientowi wsparcia w przebiegu postępowania poprzez dokładne przygotowanie merytoryczne i psychiczne do kolejnych rozpraw. Kiedy wyrok ma decydować o winie, a małżonkowie posiadają małoletnie dzieci i mają zamiar walczyć o prawo do ich wychowania, planują występować o alimenty oraz walczą o majątek, wsparcie doświadczonego adwokata z kancelarii: : http://www.kancelariagliwice.pl/ bywa nieocenione.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ilość zapisów prawnych oraz towarzyszące im nieścisłości sprawiają, że wiele osób w chwili napotkania problemów natury prawnej – związanych np. z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej – nie jest w stanie rozwiązać ich samodzielnie. Wówczas warto skorzystać z usług kancelarii adwokackiej: http://www.kancelariagliwice.pl/. Nasi adwokaci z powodzeniem udzielają ustnych porad prawnych, pomagają w sporządzaniu pisemnych opinii prawnych, w prowadzeniu negocjacji, reprezentowaniu Klienta w sądzie czy kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza gliwicka Kancelaria Adwokacka pomaga w skutecznej windykacji należności! Jeśli nie dysponują Państwo wystarczającą ilością czasu, by osobiście zająć się ściąganiem długów w postępowaniu polubownym lub  egzekucyjnym – zachęcamy do kontaktu z kancelarią: http://www.kancelariagliwice.pl/. Rozwiązanie to ze względu na skuteczność i szybkość zakończenia procesu windykacji jest popularne wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy również obsługę prawną osobom prywatnym oraz Klientom instytucjonalnym i organizacjom non-profit.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Adwokat jest prawnikiem, który udziela pomocy prawnej klientom. Zakres jego obowiązków obejmuje sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie projektów aktów prawnych oraz występowanie w imieniu swoich klientów przed sądami i urzędami. Zawód ten wykonywany jest w Polsce na podstawie ustawy "Prawo o adwokaturze". Nasza gliwicka kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, o czym przeczytacie Państwo na stronie: http://www.kancelariagliwice.pl/specjalizacje.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obsługa prawna firm wiąże się m.in. z zastępstwem procesowym  w charakterze pełnomocnika lub obrońcy! Nasi adwokaci z powodzeniem zajmują się przywróceniem do pracy, zadośćuczynieniem czy uzyskaniem odszkodowania w związku z niezgodnym prawnie rozwiązaniem stosunku pracy. Nasze usługi kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych: http://www.kancelariagliwice.pl/ obejmują również negocjowanie umów czy sporządzanie opinii z zakresu prawa pracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Porady prawne mogą odnosić się do różnych kwestii obejmujących sprawy cywilne czy karne! Osoby prawne i fizyczne znacznie częściej zwracają się do prawników z w sprawach związanych z rozwodami, podatkami czy realizacją działalności gospodarczej. Porada prawna zazwyczaj dotyczy konkretnego przypadku – nasi adwokaci: http://www.kancelariagliwice.pl/ na podstawie przesłanek prawnych oraz przekazanych danych sprawy indywidualnej, przedstawiają Klientowi pełny sposób działania.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded