Profile cover photo
Profile photo
Simedgroup Сімедгруп
14 followers -
http://smg.if.ua/
http://smg.if.ua/

14 followers
About
Posts

Post has attachment
🌈 Доброго ранку, друзі! 🤔 А чи знали ви?
Американські психологи дослідили здатність людини передчувати небезпеку. Виявилося, що стрес пригнічує раціональне сприйняття і зумовлює відчуття тривоги.
Дослідження проводили фахівці з Техаського університету, Нью-Йоркського університету та Університету Макгілла.
Експеримент відбувався наступним чином. Фахівці підключили респондентів до пристрою відтворення звуків і при кожному особливому тоні слідував слабкий удар струму. Після цього респондентів розділили на дві групи. Першу групу відправили на відпочинок, а другу – піддали тій самій процедурі.
Таким чином, було виявилено, що тривалий вплив негативних емоцій зумовлює стійке передчуття небезпеки, навіть якщо її насправді немає. Отож, тривале перебування в стресовому стані збільшує ризик розладів і змушує схожі відчуття ідентифікувати як сигнали небезпеки.
Результати дослідження були опубліковані у виданні The Hindustan Times.
☀️ Позитиву вам на цілий день!
З ранковими новинами для Вас, 🏥 "Сімедгруп"
www.smg.if.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
☀️ Доброго ранку!
🤔 А чи знали ви, що вчені визначили, чому люди швидко сивіють? Передчасна сивина моментально додає до нашого віку років п'ять-десять, ось тому жінки так турбуються, виявивши у себе ці перші ознаки наближення старості. Втім, поява сивого волосся часто не має нічого спільного зі старінням: рання сивина буває пов'язана зі спадковістю, способом життя, стресами, навіть етнічною приналежністю. Як виявилося, ще одна причина ранніх сивого волосся - це нестача вітаміну В12. За словами професора Стенфордського університету доктора Алана Гріна, дефіцит вітаміну B12 може привести до посивіння навіть у дітей! Цей вітамін відіграє провідну роль в підтримці природної пігментації волосся і зростанні нових здорових волосків. Дефіцит споживання вітаміну В12 (а його добова норма дорівнює 3 мкг для дорослої людини) призводить до численних проблем: падає рівень гемоглобіну в крові, відчуваються втома, запаморочення, м'язова слабкість, оніміння кінцівок. Якщо в організм досить довгий час не надходить цей вітамін, може розвинутися анемія. Крім цих неприємних наслідків, можливе і раніше посивіння.
Де знайти вітамін В12?
В організмі людини цей вітамін не синтезується. Найбільше уваги заслуговують такі продукти харчування, що містять вітамін В12, як яловича і теляча печінка, нирки, жовтки яєць, сухе молоко (тільки нежирне), сардини, оселедець, лосось, устриці, краби. Трохи менше вітаміну В12 в м'ясі (яловичина, свинина, курка), морепродуктах, кисломолочних продуктах і твердому сирі.
👍🏻 Бережіть себе та гарного дня,
Вам бажає
🏥 "Сімедгруп"
www.smg.if.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Доброго вечора, друзі!
А чи знали ви, що таке ішемічний інсульт? Ішемічний інсульт - це порушення мозкового кровообігу гострого типу, що виникає через недостатність надходження до певної ділянки мозку крові або до повного припинення цього процесу, крім того, при ньому відбувається пошкодження тканини мозку в комплексі з його функціями. Ішемічний інсульт, симптоми якого, так само як і саме захворювання, найбільш часто відзначаються в числі найпоширеніших видів цереброваскулярних захворювань, є причиною подальшої інвалідності і нерідко летального результату. Переважна частина симптоматики при ішемічному інсульті полягає в мовних порушеннях, а також чутливих і рухових порушеннях. Крім цього, відбитися протягом процесу може і на зорі (по одній зі сторін). Рухові порушення виявляються в незручності рухів і в їх слабкості, зосереджується з одного боку тіла. Слабкість в кінцівках також може розвинутися і в двосторонньому вигляді. Додатково відзначаються порушення ковтання і координації. Читайте повну статтю на нашому сайті, перейшовши за посиланням: https://smg.if.ua/index.php/все-про-неврологію/item/306-ішемічний-інсульт-симптоми-і-лікування
Photo
Add a comment...

Post has attachment
☀️ Доброго ранку, друзі!
Співробітники Бейлорського університету, США, розповіли про зростаючу в своїх масштабах кіберхондрію - відхилення, яке вони назвали новою хворобою сучасних людей. Помітним симптомом цієї недуги стає постійне прагнення до пошуку хворобливих ознак в інтернеті. Дослідники заявили про те, що велика кількість людей в наші дні витрачають вільний час на пошуки ознак нібито властивих їм захворювань в мережі і ставлять з їх допомогою собі діагнози. Переглядаючи безліч сумнівних сайтів і самостійно у себе щось діагностуючи, такі індивіди нервують ще сильніше - саме так проявляється кіберхондрія, відзначили експерти. Може здатися, що таким хобі захоплені звичайні іпохондрики. Але вчені стверджують: люди, стурбовані знахідкою у себе недугів за допомогою інтернету, виходять за рамки іпохондрії. Жертви кіберхондрії починають хвилюватися про суму, яка буде потрібна на їх лікування, про свою непрацездатність, про втрату роботи, - і в результаті зазнають набагато більшого стресу. Більш того, при вивченні медичної літератури в мережі такі люди в силу своєї некомпетентності схильні виявляти у себе відразу кілька захворювань, ознаки яких вони «бачать». Фахівці відзначають безглуздість дій, пов'язаних зі спробами ставити собі діагнози, користуючись відомостями з віртуального простору, адже велика частина інформації, розміщеної в Інтернеті, є сумнівною, а не науковою. У той же час вони констатують, що кіберхондрія останнім часом набула масштабів справжньої епідемії.
Тому, пам'ятайте, що діагнози ставить лікар, а самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.
З цікавими новинами,
Ваш "Сімедгруп"
www.smg.if.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
А чи знали Ви, що таке коронарографія і як проходить це дослідження в КЛДЦ "Сімедгруп"? Коронарографія - дослідження коронарних артерій із застосуванням катетерів. Лікар вводить тонкий катетер в артерію на руці або в паху і просуває його у напрямку до серця в коронарні артерії. Щоб контролювати просування катетера, лікар, вводячи цей інструмент, використовує рентгеноскопію (безперервну рентгенологічну зйомку). Кінчик катетера встановлюють відповідно розташуванню гирла досліджуваної артерії. Контрастну речовину, яку може бути використано при рентгенологічному дослідженні, вводять через катетер в коронарні артерії - і на екрані відеосистеми з'являється зображення артерій. Рентгенологічна зйомка забезпечує чіткі зображення камер серця і коронарних артерій. Так виявляється коронарна хвороба: пошкоджені коронарні артерії виглядають звуженими і часто мають неправильну будову. При коронарній хворобі (ішемічна хвороба серця) катетер можна використовувати в лікувальних цілях. У місці звуження судини роздувають балон, відновлюючи нормальну прохідність судини. Ця процедура називається черезшкірна транслюмінальна коронарна ангіопластика. Читати далі все про коронарну ангіографію (коронарографію): https://smg.if.ua/index.php/діагностика-серця/item/207-коронарна-ангіографія,-коронарографія
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🤔 А чи знаєте ви, які перші стмптоми апендициту?
До них належать:
1. Біль в животі. Слід знати, що боліти може не лише справа, а в будь-якій точці живота, без конкретної локалізації. Особливість болю при апендициті полягає в тому, що він не проходить з часом, а, навпаки, наростає і під кінець концентрується-таки у правій частині живота. Буває, що червоподібний відросток у людини загнутий назад, тоді боліти буде в області попереку.
2. Нудота та блювання. Людина буде регулярно блювати: раз чи два на годину. Бажання блювати може зберігатися і тоді, коли хворий нічого не їв.
3. Діарея. Вона може відбуватися через накопичення у кишківнику рідини під час запалення апендиксу.
4. Сухий язик. Язик хворого буде дуже сухим і покритим густим білим нальотом. Цей симптом слід розглядати як ознаку апендициту лишу в сукупності з іншими симптомами, адже він є ознакою цілого ряду хвороб.
5. Положення людини. Досвідчений лікар визначає запалення апендиксу по вимушеному положенню людини, найчастіше на правому боці. Коли хворий намагається змінити це положення, його біль посилюється.
6. Сильний біль у животі під час сміху, кашлю, чхання.
7. Підвищення температури тіла. Цей симптом спостерігається не завжди, проте у більшості хворих піднімається температура до 37,5-38°С.
Лікарі застерігають: в домашніх умовах особам без підготовки не можна пульпувати зону апендициту з метою діагностики запального процесу. Справа в тому, що під час необережних натискань в районі апендиксу можна його прорвати, що призведе до перитоніту, гній розтечеться по черевній порожнині та людина може померти.
Найбільш певно діагностувати апендицит можна лише за допомогою аналізу крові: при запаленому апендиксі у крові підвищуються лейкоцити та ШОЕ. Якщо ці показники йдуть у сукупності з переліченими симптомами, лікар відправляє хворого на операцію.
Якщо є найменші підозри на апендицит, варто терміново викликати швидку допомогу. Адже, якщо апендикс розірветься, лікувати людину буде набагато важче.
Шануйте своє здоров'я та будьте до себе уважні!
З корисною інформацією,
🏥"Сімедгруп"
www.smg.if.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
☀️Доброго ранку! А чи знали ви, чому так важливо робити 🤸‍♀️ ранкову зарядку? Вчені не перестають доводити, що легка активність зранку покращує здоров’я та допомагає зарядити енергією на весь день.
Вчені довели, що навіть 10-хвилинна гімнастика зранку здатна поліпшити кровообіг. Це впливає на зовнішній вигляд та навіть на працездатність, адже кров краще циркулює мозком.
Також зарядка поліпшує концентрацію уваги і прискорює розумові процеси.
Ранкова зарядка дуже корисна для здоров’я загалом. Виконуючи нескладні вправи вранці, ви зміцните свою серцево-судинну систему, підвищите імунітет, поліпшите координацію рухів, вбережете свій хребет.
Вправи зранку допоможуть впоратися зі стресом, який часто стає причиною поганого настрою та навіть депресії. Окрім того вчені довели, що ті, хто регулярно виконує зарядку зранку менше страждають від безсоння та у них краща якість сну.
👍🏻 Бадьорого дня,
🏥 бажає Вам "Сімедгруп"
www.smg.if.ua
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🤔 А чи знали Ви, що таке полікістоз нирок? Полікістозом нирок в медичній термінології прийнято називати видозміни нормальної тканини нирки у вигляді новоутворень множинних порожнин (кіст), заповнених рідиною.
Це захворювання успадковується і не залежить від статевої приналежності. Виною тому є генетичні порушення, які можуть проявитися як у новонародженого, так і до 45-65 років. Полікістоз нирок - завжди двостороння патологія. Читайте далі, перейшовши за посиланням: https://smg.if.ua/index.php/все-про-урологію/item/293-що-таке-полікістоз-нирок
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Друзі, не проґавте 🍒🍓ягідний сезон!
Цікаво, що всі ягоди практично однакові за своїм хімічним складом. В них є вітаміни, мінерали, клітковина, але їх кількість невелика. Розглядати ягоди, наприклад, як важливе джерело заліза або вітамінів групи В можна лише як частину, що входить у наш раціон. Одними ягодами не можна забезпечити всю потребу в цих компонентах їжі.
Ягоди важливі в нашому харчуванні, це джерело аскорбінової кислоти, біофлавіноїдів і клітковини. Наприклад, 100 г будь-яких ягід можуть забезпечити 1/3 добової потреби в аскорбінці і 1/10 частина в клітковині. Аскорбінова кислота допомагає в роботі серцево-судинної системи, зміцнює судини, бере участь у синтезі колагену, покращує стан наших суглобів і шкіри. Антиоксиданти допомагають прибрати з організму важкі метали і протистояти онкологічним захворюванням. А клітковина з пектинами відповідають за роботу нашого кишківника.
Тому в ягідний сезон просто необхідно вживати різні ягоди, оздоровлюючи організм. Зараз розпал сезону ягід. Тому, рекомендуємо регулярно вживати їх у їжу. Краще в сирому вигляді. Так вони принесуть більше користі. І саме зараз можна приготуватися до зими: краще заморожувати ці цінні дари природи, а не тільки закривати їх з цукром. Взимку щодня додавайте в каші, домашній сир невелику порцію ягід.
Чим темніші ягоди, тим вони солодші, до того ж в темно-червоних сортах багато антоціанів — потужних антиоксидантів, які захищають наш організм від хвороб.
Ягоди містять багато пектинів, які знижують рівень шкідливого холестерину в крові.
Бережіть себе та будьте здорові!
З корисною інформацією,
Ваш "Сімедгруп"
www.smg.if.ua
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded