Profile cover photo
Profile photo
F.H.U. Proeko Plus
About
Posts

Post has attachment
Polecamy Państwu zapoznanie się z zakładką „Akcesoria”, w której prezentujemy szereg akcesoriów wzbogacających funkcjonalność odkurzacza Rainbow. Jeszcze więcej przydatnych końcówek, skuteczne preparaty czyszczące oraz seria oryginalnych zapachów czeka na Państwa na stronie: http://www.odkurzaczrainbow.pl/czesci-do-odkurzaczy/zapachy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najnowszy model naszego odkurzacza – Rainbow e2, został wyposażony w wiele ułatwiających pracę funkcji i akcesoriów. Szczotka antystatyczna, końcówka pompująca, odświeżacz, przybornik, ssawki szczelinowe – to wszystko opisaliśmy dokładnie pod adresem: http://www.odkurzaczrainbow.pl/najnowszy-model-odkurzacza-rainbow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesny silnik Hurricane stanowi serce całego układu. Jego niezwykła moc poradzi sobie z każdym brudem, dzięki czemu sprzątanie stanie się łatwe i przyjemne. Więcej o konstrukcji odkurzacza Rainbow dowiedzą się Państwo ze strony: http://www.odkurzaczrainbow.pl/zasada-dzialania-odkurzacza-rainbow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z ważniejszych elementów konstrukcji odkurzacza Rainbow jest dwustopniowa filtracja, dzięki której zanieczyszczenia usuwane są niemal w 100%. 99,997% zatrzymywanych jest przez filtrację wodną, natomiast najmniejsze drobiny brudu wychwytuje filtr HEPA: http://www.odkurzaczrainbow.pl/zasada-dzialania-odkurzacza-rainbow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Asthma & Allergy Foundation of America potwierdziła, iż odkurzacz Rainbow to najlepszy wybór również dla alergików. Potwierdza to przyznany produktowi certyfikat „asthma & allergy friendly”, co mogą Państwo sprawdzić na naszej stronie internetowej: http://www.odkurzaczrainbow.pl/certyfikat/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako wyłączny dystrybutor odkurzaczów Raibow jesteśmy pewni, iż stanowi on najlepszy wybór spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku. Państwo również mogą się o tym przekonać, zamawiając prezentację naszego odkurzacza wodnego: http://www.odkurzaczrainbow.pl/zamow-prezentacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zasada działania, tak jak w przyrodzie – opiera się na czyszczących właściwościach wody. Przekłada się to nie tylko na niezwykle skuteczne czyszczenie wszelkich powierzchni z brudu, lecz także uwalnia powietrze w sprzątanym pomieszczeniu od pyłu i kurzu: http://www.odkurzaczrainbow.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki licznym dodatkom, dedykowanym odkurzaczowi wodnemu Rainbow, sprzątanie stanie się jeszcze wygodniejsze i dokładniejsze. Wyposażone w dodatkowy zbiornik, wyjątkowo długi wąż lub zestaw „Rexafoamer” urządzenie zamieni się w prawdziwego pogromcę brudu: http://www.odkurzaczrainbow.pl/czesci-do-odkurzaczy/dodatkowe-czesci-odkurzaczy-rainbow/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proeko+, jako autoryzowany dystrybutor odkurzaczy Rainbow, swoim Klientom zapewnia także profesjonalny serwis oferowanych urządzeń, oparty wyłącznie na bogatym zapleczu oryginalnych podzespołów i części wymiennych oraz specjalistycznej wiedzy technicznej wykwalifikowanych pracowników naszej firmy: http://www.odkurzaczrainbow.pl/serwis-odkurzaczy-rainbow/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za sukcesem odkurzacza Rainbow stoi długa historia, sięgająca 1936 roku, czyli początków działalności amerykańskiej firmy Rexair o ogólnoświatowym zasięgu. Mimo upływu lat, zasada działania odkurzacza Rainbow okazała się strzałem w dziesiątkę i nie uległa większym modyfikacjom: http://www.odkurzaczrainbow.pl/o-firmie/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded