Profile cover photo
Profile photo
Tautvydas Ptakauskas
15 followers
15 followers
About
Posts

Post has attachment
Šių dienų interneto sprendimai gerokai pasikeitę: svetainių dizainas interaktyvėja, valdymas paprastėja, tačiau viena esminė problema, ko gero, liko: tiek anksčiau, tiek dabar interneto svetainės kuriamos be aiškaus tikslo ir be aiškios investicinės grąžos suvokimo. Ar Jūsų svetainė gali atnešti Jums ir Jūsų verslui naudos, koks turėtų būtų jos vaidmuo ir kaip išmatuoti jos darbo efektyvumą? #digitalmarketing #web
Add a comment...

Post has attachment
Per laiką, kai rinkodara tampa vis labiau svarbesnė nei kada anksčiau verslo įmonės turi pereiti prie sistemingos rinkodaros valdymo, kuris užtikrintų kokybiškus pardavimus ir paslaugų informacijos pristatymo srautus.
Add a comment...

Post has attachment
Dažnai girdimas atsakymas į klausimus, kaip padidinti efektyvumą ir pagerinti kokybę statybose – BIM (statinio informacinis modeliavimas). Deja, ši technologija į Lietuvą kelią skinasi sunkiai, o kalbos apie jos efektyvumą lieka tik kalbomis.
Add a comment...

Post has attachment
Šiandien istoriniame pastate įkurti A+ klasės biurai, o pastato valdymo sistemai pasirinkti būtent JUNG sprendimai. „Pirklių klubo“ įrengimas mūsų kompanijai tapo išskirtiniu projektu, įrodančių mūsų, kaip rinkos lyderių, kompetencijas ir inovatyvumą.
Add a comment...

Post has attachment
Energinio naudingumo tikslas – ne tik sutaupyti, bet siekti šiluminio komforto ir oro kokybės užtikrinimo įmanomai mažesnėmis energinėmis sąnaudomis. Šio uždavinio sprendimas pramoniniuose pastatuose nėra paprastas. Ką siūlo pramoniniams pastatams šios srities lyderis, kompanija – UPONOR?
Add a comment...

Post has attachment
Inžinerinių sistemų projektavimas Lietuvoje vis dar pakankamai žemame lygmenyje. Techninių projektų rengimo kokybei neteikiama daug dėmesio, o patys projektai darbo projekto metu yra pakankamai daug perdaromi. Šią situaciją rinkoje nusprendė pakeisti kompanija 4D projektai, kurios vadovas Marius Pliuskys ryžosi pakelti projektų kokybę užsakovams nedidinant rinkos kainos.
Add a comment...

Post has attachment
Apie BIM ir projektavimą BIM aplinkoje yra girdėję tikriausiai visi projektuotojai. Tačiau BIM projektai Lietuvoje vis dar netapo kasdienybe. Akmens vatos gamintoja kompanija ROCKWOOL, skatindama šios srities pažangą, pirmoji iš tokios produkcijos tiekėjų architektams ir projektuotojams pasiūlė naudotis skaitmeniniais gaminių bei konstrukcijų sprendimais Revit ir IFC formatu.
Add a comment...

Post has attachment
Kaune esančioje Nemuno saloje, „Žalgirio“ arenos pašonėje, iškils daugiafunkcinis vandens sporto centras, kuris po savo stogu talpins ne tik olimpinio dydžio baseiną, bet ir SPA zoną.
Add a comment...

Post has attachment
Praktiškai kiekvienas statybos verslas turi susikūręs savo internetinę svetainę, kuri vaidina didesnį ar mažesnį vaidmenį įmonės gyvenime. Kyla klausimas: ar Jūsų svetainė gali atnešti Jums ir Jūsų verslui naudos, koks turėtų būtų jos vaidmuo ir kaip išmatuoti jos darbo efektyvumą? #CMGbaltic
Add a comment...

Post has attachment
Paprastumas, greitis, funkcionalumas ir patikimumas – šiuos svarbiausius reikalavimus šiuolaikinei programinei įrangai kelia kiekvienas kūrėjas-modeliuotojas, dirbantis 3D aplinkoje. Bene geriausiai profesionalų ir mėgėjų lūkesčius šiandien gali išpildyti programa „SketchUp“.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded