Profile cover photo
Profile photo
SkandPol Eksport
About
Posts

Post has attachment
Jeśli potrzebujesz materiały budowlane w przystępnych cenach zgłoś się do naszej firmy już dziś. Zajmujemy się sprzedażą od wielu lat. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą, doradzą oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej http://skandpol.eu/. Zapraszamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment

Nasza firma Skandpol istnieje na rynku już od dłuższego czasu. Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą materiałów budowlanych w kraju, jak i również za granicą. Solidnie dobieramy materiały by mogły one posłużyć na lata. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Serdecznie zapraszamy http://skandpol.eu/.
Photo

Post has attachment
Szukasz materiałów budowlanych najwyższej jakości? Rewelacyjnie trafiłeś! Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Nasza firma SkandPol działa w branży już od dłuższego czasu. Nasze oferty są skierowane dla firm, jak i również klientów indywidualnych. Mamy możliwość dostawy prosto na budowę. Dużo więcej informacji jest na naszej witrynie internetowej http://skandpol.eu/. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
SkandPol to firma z materiałami budowlanymi najwyższej jakości. Zaufało nam już mnóstwo klientów, którzy nadal chętnie podejmują z nami współpracę. Cieszymy się dużą popularnością na rynku i pragniemy nadal się dla was rozwijać. O naszych materiałach przeczytacie na stronie internetowej http://skandpol.eu/. Nasi pracownicy chętnie udzielą wszystkich niezbędnych wskazówek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Najlepsze materiały budowlane tylko u nas – koniecznie sprawdź to! Współpracujemy z klientem indywidualnym, jak i również biznesowym. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny. Nie zwlekaj tylko skontaktuj się z naszą firmą już dziś. Gwarantujemy satysfakcje z współpracy. Więcej informacji jest na stronie http://skandpol.eu/. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Każdy większy projekt budowlany, nie może zostać zrealizowany bez użycia przy tym stali zbrojeniowej. To właśnie ten produkt jest jednym z najczęściej dostarczanych przez naszą firmę. Oferujemy nie tylko pręty żebrowane, ale również siatki zgrzewane czy belki dwuteowe. Pełną ofertę znajdziecie tutaj: http://skandpol.eu/portfolio-item/stal/
Photo

Post has attachment
Dachówki ceramiczne, należą do najbardziej trwałych rozwiązań z zakresu pokryć dachowych. W budownictwie istnieje bogata tradycja związana z ich zastosowaniem, wskutek czego wiemy że wytrzymują one nawet kilkaset lat. Nasza firma zajmuje się dostarczaniem naszym klientom tego materiału, bez względu na to czy zamieszkują oni tereny Skandynawii czy Polski. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami: http://skandpol.eu/portfolio-item/pokrycia-dachowe/
Photo

Post has attachment
Posiadacie w ofercie Waszej firmy wysokojakościowe materiały budowlane w dobrej cenie? Jesteście zainteresowani exportem tych produktów do Norwegii, lub innych krajów skandynawskich? Skontaktujcie się z nami: http://skandpol.eu/kontakt/. Jesteśmy firmą otwartą na nowe propozycje i szybko reagującą na zmieniające się potrzeby naszych klientów.
Photo

Post has attachment
Czy wiedzieliście że nasza firma zajmuje się nie tylko dostarczaniem materiałów budowlanych do klientów rozsianych na terenie całej unii europejskiej, ale również pośredniczeniem pomiędzy nimi, a firmami wykonawczym? Przez wiele lat istnienia na rynku artykułów budowlanych mieliśmy okazję współpracować z wieloma cennymi partnerami, dzięki czemu możemy wskazać Wam najlepszych podwykonawców. Jeśli właśnie stanęliście przed takim wyborem, to zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy: http://skandpol.eu/kontakt/
Photo

Czy macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące budownictwa? Czy wybór niezbędnych artykułów budzi wątpliwości? Służymy nie tylko profesjonalną poradą, ale i oferujemy szereg produktów budowlanych. Nasza pełna oferta dostępna jest na stronie: http://skandpol.eu/pl/.
Wait while more posts are being loaded