Profile cover photo
Profile photo
Producent Luster SZKŁO-LUX
About
Posts

Post has attachment
Kolejnym obszarem naszych usług jest oprawa. Oprawiamy nie tylko obrazy, ale też fotografie, lustra czy papirusy. Chętnie pomożemy wybrać wam odpowiednią ramę, taką, która podkreśli piękno pamiątki rodzinnej czy niedawno zrobionej fotografii. Do oprawy używamy szkła antyrefleksyjnego lub tradycyjnego. Więcej na ten temat na: http://szklolux-lubin.pl/pl/oprawa-obraz%C3%B3w.
Photo

Post has attachment
Dystrybuujemy też szkło płaskie czołowych producentów, takich jak: AGC, Guardian, Pilkington, Sain-Gobain, Huta Szkła Jaroszowiec. W naszej ofercie znajdziecie szkło bezbarwne (float) o grubość od 2 do 15 mm, szkło barwione - brąz, grafit seledyn i niebieskie, szkło ornamentowe, szkło piaskowane, szkło refleksyjne, szkło weneckie, szkło zbrojone i wiele innych. Więcej informacji na http://szklolux-lubin.pl/pl/szk%C5%82o.
Photo

Post has attachment
Ważnym obszarem naszych usług jest produkcja luster. Tworzymy lustra na wymiar, ale w naszej ofercie znajdziecie też lustra o standardowych wymiarach. Proponujemy lustra łazienkowe podświetlane, lustra wyposażone w półki, lustra łazienkowe LED, lustra pokojowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj: http://szklolux-lubin.pl/pl/oferta. Do usłyszenia!
Photo

Post has attachment
Witamy serdecznie na oficjalnym profilu Google+ zakładu szklarskiego SZKŁO-LUX. Zajmujemy się produkcją luster, dystrybucją szkła płaskiego, między innymi szkła ornamentowego czy zbrojonego. Świadczymy również usługę oprawiania obrazów. Więcej informacji o nas i naszym zakładzie, znajdziecie na naszej stronie: http://szklolux-lubin.pl/pl/. Do usłyszenia!
Photo
Wait while more posts are being loaded