Profile cover photo
Profile photo
Обзор рынка недвижимости от Krysha.ua
1,034 followers -
Поисковая система по недвижимости
Поисковая система по недвижимости

1,034 followers
About
Posts

Post has attachment
Квартир-студій на ринку більшає

Одна з тенденцій вітчизняного ринку нерухомості - девелопери пропонують більше квартир-студій невеликої площі у новобудовах.

Це означає, что більше людей можуть купити сучасно житло за прийнятною ціною.

Квартири-студії у новобудовах Києва та області:


http://kiev.krysha.ua/kupit-kvartiri-novostroyka-kiev.html?mode=fs&l=%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%2C+%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C&currency=UAH
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Купуйте квартиру без обтяжень!

Квартири з обтяженнями коштують дешевше, але ціна за це - високі ризики. Іноді квартиру з обтяженнями можна купити, ставши об'єктом шахраїв.

Як уникнути купівлі квартири з обтяженнями?
http://blog.krysha.ua/obtyazhennya-yakih-varto-unikati-pokuptsyam-kvartir/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ринок нерухомості напередодні Нового року: ажіотажу немає.

В цьому році активізації попиту наприкінці року не спостерігається. Ринок завмер в режимі очикування через коливання доллару та пронозів щодо подальшого зниженні цін на житло.

При цьому житло, що виставляється за адекватними цінами, продається швидко, як в економ-, та і в бізнес-класі. Це, перш за все, 1- та 2-кімнатні квартири у гарному стані.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Передпродажна оренда: чи воно того варте?

Сьогодні квартири продаються дуже довго, особливо на вторинному ринку. Навіть якщо продавець пропонує адекватну ціну, період пошуку покупця може затягнутися на місяці. Звідси виникає спокуса: доки квартира не знайшла покупця, здавати її в оренду. Адже житло все одно простоює, а так за нього можна отримати гроші. Якщо квартира гарна, то за півроку набігає значна сума. Наскільки це розумно та вигідно – здавати житло, виставлене на продаж?
http://blog.krysha.ua/peredprodazhna-orenda-chi-varto/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Українці активно купують нерухомість за кордоном

Купівля нерухомості за кордоном вже не є екзотикою для українців. Інтерес до неї активно зростає з 2014 р.

Ще рік назад основним мотивом купівлі житла за кордоном було бажання зверегти кошти (особливо відкладені в валюті) або вкласти їх з метою. отримання прибутку.

Сьогодні все частіше купують для себе: для власного проживання та відпочинку.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У листопаді 2015 р. об'єм коштів, що були витрачені на оренду елитної нерухомості (від 2,5 тис. долл. США на місяць) склав 36 тис. 500 долл., що на 36% вище, ніж у жовтні.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
В сегменті елітної нерухомості найбільшим попитом користується житло, що здається вперше. Інші критерії вибору квартири: високий рівень безпеки, наявність парковки, сучасний ремонт.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Експерти прогнозують подальше зниження цін на нерухомість у 2016 р.

На думку експертів, у 2016 р. ціни на житло будут знижуватися на 3-5% щомісяця (у долларовому еквіваленті). Пов'язана ця тенденція з низьким попитом на житло. Той, хто хоче продати, буде пропонувати дисконт. Продавці, які можуть почекати, відкладуть продаж до кращих часів.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
5 серйозних помилок в інтер’єрі

Звичайно, можна уявити, як жінка живе в інтер’єрі хай-тек або в лофті. Та все ж нам здається, що якби лофт облаштовувала жінка, його холодність і мінімалізм були б пом’якшені. Індустріальні стилі в чистому вигляді жіночу душу не гріють. А ось чарівні, ніжні шеббі-шик або прованс резонуватимуть з чоловічим поглядом на життя.
http://blog.krysha.ua/5-seryoznih-pomilok-v-inter-yeri/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Найгарніші перспективи на первинному ринку нерухомості - у житла комфорт-класу. У найближчі 2-3 роки велику долю покупців в цьому сегменті складатимуть ті, хто планував купівлю житла у бізнес-класі.

Пропозиції на первинному ринку України:
http://krysha.ua/kupit-kvartiri-novostroyka-ukraina.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded