Profile cover photo
Profile photo
Xero Flor Pl Sp. z o.o
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Produkcja zielonych dachów oraz trawników w rolce to nasza specjalność! Od 1996 roku zmieniamy miejską, chłodną przestrzeń w zieloną i przyjazną. Tworzymy wyjątkowe dachy, dostarczamy trawniki do ogrodów prywatnych, a także firmowych. Od lat działamy na terenie całej Polski. Z naszymi dotychczasowymi realizacjami możecie zapoznać się na naszej stronie: https://www.xeroflor.pl/trawniki-rolowane/trawniki-rolki-galeria-zdjec/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
System zielonego dachu składa się z trzech warstw. Jedną z nich jest warstwa drenażowo-filtracyjna. To właśnie ona zwiększa właściwości izolacyjne dachu, umożliwia przewietrzenie korzeni roślin, odprowadza wodę. Więcej informacji o tej i innych warstwach znajdziecie na naszej stronie: http://www.xeroflor.pl/zielone-dachy/system-zielonych-dachow/. Życzymy miłej lektury!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piękny, zielony trawnik przez cały rok? To możliwe! Proponujemy estetyczne trawnik w rolce. Prezentują się doskonale i mają mnóstwo zalet: wiążą trujące gazy, pozytywnie wpływają na regulację mikroklimatyczną temperatury, a nawet tłumią hałas. To nie koniec, więcej przeczytacie na: http://www.xeroflor.pl/trawniki-rolowane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zalety systemów zielonych dachów Xero Flor? Na pierwszym miejscu wymienić możemy estetykę i ekologię, to oczywiście nie koniec. Owe systemy sprawdzają się na każdym rodzaju dachu, nawet na konstrukcjach lekkich. Zapewniają też doskonałą izolację i odprowadzają nadmiar wody. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.xeroflor.pl/zielone-dachy/system-zielonych-dachow/
Add a comment...

Post has attachment
Montaż systemów dachów zielonych pozwala na wiele możliwości obróbki krawędzi dachu. Na stronie Xero Flor, prezentujemy różne sposoby obróbki, m. in. krawędzi dachu o profilu miedzianym, aluminiowym, z rynną i wiele innych, optymalnych dla danego typu rozwiązań: http://www.xeroflor.pl/podstrona-zielone-dachy-50-3-tekst.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odpowiedni dobór gatunku trawy do jej przeznaczenia, a także warunków panujących w miejscu przyszłego trawnika, to kluczowy aspekt. Szczegółowe informacje, dotyczące poszczególnych gatunków oferowanych przez nas trawników rolowanych, z pewnością pomogą Państwu w optymalnym doborze produktu: http://www.xeroflor.pl/podstrona-trawniki-rolowane-2-1-tekst.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby mogli Państwo bliżej zapoznać się z oferowanymi przez naszą firmę systemami dachów zielonych, postanowiliśmy wzbogacić naszą stronę internetową o przykładowe rozwiązania techniczne, jakie stosujemy w tychże systemach. Przygotowaliśmy 4 różne warianty, które znajdują się pod adresem: http://www.xeroflor.pl/podstrona-zielone-dachy-52-3-tekst.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli są Państwo ciekawi, jak prezentują się nasze trawniki rolowane oraz realizacje dachów zielonych, zapraszamy do naszej galerii zdjęć, bogato ilustrującej nasze wybrane realizacje. Materiał fotograficzny czeka na Państwa na naszej stronie internetowej: http://www.xeroflor.pl/podstrona-o-firmie-58-6-galeria.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla wszystkich z Państwa zainteresowanych ofertą naszej firmy, przygotowaliśmy szczegółowy katalog, zawierający wszystkie najważniejsze zagadnienia i informacje z zakresu naszej oferty. Dane techniczne, techniki układania rolowanych trawników, porady dotyczące ich pielęgnacji, a także szerokie omówienie zielonych dachów Xero Flor, znajdą Państwo na stronie: http://www.xeroflor.pl/do-pobrania.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy mają państwo pytania dotyczące naszej działalności? Zachęcamy do kontaktu! Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi i w razie potrzeby pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Wszelkie dane teleadresowe firmy Xero Flor znajdują się pod adresem: http://www.xeroflor.pl/kontakt.php.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded