Profile cover photo
Profile photo
Sales Plus
http://www.salesplus.com.tr/
http://www.salesplus.com.tr/
About
Posts

Post has attachment
Saha Satış Otomasyonu Nedir? Neden Kullanılır?

Sales Plus, verinin gücünden faydalanarak saha ekibi, merkez ve bayiler arasındaki etkileşim hızını ve verimliliği arttıran bir android saha satış otomasyonudur. Peki, saha satış operasyonlarının kontrolünü sağlamada işletmenize büyük fayda sağlayacak olan Sales Plus saha satış otomasyonu ile işletmeniz başka ne gibi faydalar elde edecek? Sorunun cevabını alt başlıklar halinde yazımızda bulabilirsiniz.

Sales Plus ile Zaman Kontrolü Sizde Olacak

Bir mobil saha satış otomasyonu olan Sales Plus sayesinde merkez, bayi ve saha satış elemanları arasında iletişimi güçlendirir ve zaman kaybı olmadan işlerinizi düzenli olarak tamamlayabilmenizi sağlar. Nitekim Sales Plus’ta bir sonraki adımınızı atmayı kolaylaştıracak birçok anlık veri sunulmaktadır. Bunlar arasında saha satış elemanlarınızın müşteri ziyaretleri ve tahsilat bilgileri de yer almaktadır. Böylelikle sahip olduğunuz bu gibi veriler sayesinde yönetici olarak günlük planlamalarınızı daha rahat yapabilir ve onları hem zamanında hem de uygun olarak uygulayabilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetiminde Öne Geçin

Sales Plus sayesinde saha satış ekibinize anlık ilettiğiniz veriler doğrultusunda saha satış elemanlarınız müşterileriniz ile daha doğru stratejiler geliştirerek iletişime geçer. Müşteri ile ilgili geçmiş ziyaretler, hesap dökümleri ve benzeri verileri de istediği zaman görüntüleyebilir. Böylelikle müşterilerinizle ilişkilerinizi daha sağlam temeller üzerinde geliştirebilirsiniz. Böylelikle bu avantajı satış konusunda olumlu olarak da kullanabilirsiniz.

Ekibiniz İle Daha Etkin Çalışma Ortamı Yakalayın

Android saha satış otomasyonu için gerekli olan tüm özelliklere sahip olan Sales Plus ile yalnızca müşterileriniz ile değil, ekip içi iletişim ağınız da güçlenir. Sales Plus üzerinden tüm saha satış ekibiniz kimin nerede olduğunu anlık olarak görebilir ve bu doğrultuda birbirleriyle iletişime geçebilirler. Bu özellikten yönetici olarak sizler de faydalanabilirsiniz. Sales Plus’ta sunulan bu özelliklerin haricinde hatırlatıcı not alma, anlık mesajlaşma ve duyuru yapma gibi sunulan diğer birçok özellikten de faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem ofisteki çalışanlar hem de saha içindeki çalışanlar arasında daha etkili ve sağlıklı iletişim ortamı yakalanabilir.

Hem Saha Ekibinin Hem de Yöneticinin İşini Kolaylaştırır

Sales Plus’ın değindiğimiz özellikleri sayesinde saha ekibinizin kazanacağı başlıca avantajlar şu şekildedir:
Hem müşteri hem ürün ile ilgili detaylara anlık ulaşım,
ERP aktarım sayesnde sipariş oluşturma sürecini hızlandırma,
Online onay kolaylığı,
Özel siparişlerin girilebilmesi,
Merkez ve diğer saha satış çalışanlarıyla anlık iletişim.

Sales Plus’ın yöneticinize kazandırdıklarını ise şu şekilde özetleyebiliriz:

Ekibi yönetme ve kontrol etme konusunda daha kolay ilerleyebilmesi,
Şirketin satış performansını yükseltmede Sales Plus ile iyi bir yardımcı kazanması,
Saha satış ekibinin olduğu gibi kendisinin de zaman konusunda tasarruf etmesi ve diğer işlerini halletme konusunda elinin rahatlaması,
Saha satış sürecinin takibinin kolaylaşması.

Sales Plus Android Saha Satış Otomasyonu Kimler İçin Uygundur?

Özellikle sektöründe birden fazla müşteriye hizmet veren, büyümekte olan ya da halihazırda büyük olup saha satış ekibine sahip olan şirketler için mobil saha satış otomasyonu kullanmak önem kazandı. Nitekim şirket büyüdükçe, yani bir bakıma müşterileri arttıkça çalışanlar ve müşteriler arasındaki iletişim zorlaşır. İşte bu noktada da Sales Plus’ın sunduğu benzersiz özellikler sayesinde firmanızda yönetici olarak tüm kontrolü elinize almanız ve daha başarılı stratejiler geliştirmeniz kolaylaşır. Sales Plus ile saha satış ekinizi daha kolay yönetir ve daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Öte yandan Sales Plus programını kullanmak için herhangi bir sektör sınırlaması bulunmamaktadır.
Add a comment...

Post has attachment
Mobil Saha Satış Sistemiyle Sahayı Doğru ve Planlı Yönetin

Saha satış sistemleri, merkez ile sahayı bir araya getirebilmenizi sağlayan mobil bir yazılım çözümüdür. Müşteriye değer katmak ve satış odaklı ilerleyen saha satışında plasiyer yönetiminin yanı sıra gerçekleşecek olan ziyaret, satış ve finansal süreçleri de bir düzen içerisinde yürütmek gereklidir. Merkez ile saha arasında bir köprü niteliği taşıyan saha satış sistemleri teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesi ile birlikte ulaşılabilirlik düzeyini arttırdı. Özellikle iş yükünün fazla olduğu ve belirli bir düzenin oluşturulması gereken saha çalışmalarında sektör fark etmeksizin saha satış sistemlerine geçiş sağlanmalıdır.

Sales PLUS Mobil Saha Satış Sisteminin Firmanıza Kazandırdıkları

Sales PLUS mobil saha satış sistemi, zamandan tasarruf sağlarken çalışmaların belirli bir düzen içerisinde yürütülmesini sağlar. Saha satış yöneticilerinin işleyişi kolaylaştırması ve sahada yaşanılan sorunları en aza indirgeyerek operasyonları en iyi şekilde ilerletmek için saha satış yönetimi programından faydalanmalıdır. Sıcak satış anlık olarak fatura kesim işlemi gerçekleşirken soğuk satışta sipariş alabilmek önceliklidir.

SALES PLUS ile Neler Yapılabilir?

Saha satışında sıcak satış veya soğuk satış fark etmeksizin farklı satış yöntemlerine uyum sağlayan SALES PLUS gelişmiş özellikleri ile yönetici ve temsilcilerin işleyişini denetler. Saha satış yönetim sistemi SALES PLUS’ açılış ekranını sizler ile paylaşarak programın kapsamını daha net bir şekilde gösterelim;

Ürün Özellikleri ve Stok Bilgilerinde Anlık Güncelleme

Logo muhasebe programı ile tam uyumlu olan Sales Plus anlık olarak senkronize olarak yapılan tüm satışları ve işlemleri aynı anda görüntüleyebilmenizi sağlar. Farklı lokasyonlardaki saha satış temsilcilerinin yaptığı ürün satışları işlem sonunda yönetici onayından geçtikten sonra stoktan düşer. Merkez tarafından değişen ürün özelliklerini sahadaki temsilciler yaptıkları güncellemeler ile direkt olarak görebilir.

LOGO ile Tam Uyumlu!

Satış ile muhasebe çalışmalarını birlikte yürütebilmenin eşsiz rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Sahada yapılan satışları anlık olarak ERP aktarımı yapabilmek iş yükünü hafifleten en önemli özelliklerden bir tanesidir.

Finans departmanının saha satış bakiyesi hakkında bilgilendirilirken sahadaki temsilci ise ürünlerin aktarımını ve güncelliğini sağlayarak stok kontrollerini sağlayabilir.

Plasiyerlerin Kontrolü Daha Kolay

Saha satış yöneticilerinin satış sırasında takipte en zorlandığı noktalardan bir tanesi de plasiyerlerin takibidir. Satış performansının ölçümlenmesi, verimliliğin arttırılması için yöneticinin direktiflerine ihtiyaç duyulur. Mobil saha satış sisteminiz SALES PLUS ile artık çok kolay. Tüm plasiyerlerin anlık konum takibini yapar, ziyaret raporları ve satış raporları başta olmak üzere yapılan çalışmaları program üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Tüm İşlemler Takip Edilebilir ve Kontrol Altında!

Veriler yol haritanızı belirler! Saha satışında strateji geliştirmek, verimliliği arttırmak ve kontrolü elden bırakmamak için çalışmaların analiz edilmesi gereklidir. Satış, sipariş, ziyaret, finans gibi farklı departmanlardaki işleyişi SALES PLUS raporları ile kontrol altına alabilirsiniz. Mobil saha satış sisteminde kullanabileceğiniz raporların ekran görüntüsü şöyledir;Her Sektöre Uyumlu Mobil Saha Satış Programı

Mobil saha satış programının esnek ve gelişmiş özellikleri sayesinde her sektörde rahatlıkla kullanılabilir bir yazılımdır. Kolay kullanımı ve anlaşılabilir olmasından dolayı kısa sürede saha personeli ve merkez tarafından kullanılmaya başlanır. Gıda, sanayi, ilaç ve medikal, moda ve giyim sektörlerinde yaygın olarak kullanılan saha satış programı her sektöre uyum sağlar.

Sahayı Şimdi Mobil Saha Satış Sistemine Taşıyın!

Mobil saha satış sistemini kullanmak ve sahada dijitalleşmek için ilk adımı SALES PLUS ile atın. Müşteri yönetimi, ekip yönetimi, ürün ve stok yönetimi başta olmak üzere tüm saha süreçlerinde ihtiyaç duyduklarınızı saha satış sisteminde topladık. Siz de hemen şimdi 0(212) 871 40 50 telefon numarasından bize ulaşarak sahanızı dijitalleştirin!

Saha Satış Programı
Saha Satış Programı
salesplus.com.tr
Add a comment...

Post has attachment
Saha Ekip Yönetiminde, Mobil Saha Satış Otomasyonu ile Kontrol Sizde !

Markanızı saha satışında yücelten ve firmanızın büyümesinde etkin rol oynayan saha satış ekiplerinizi nasıl yönetiyorsunuz? Eski düzen ajanda ile bayileri gezmenin devri çoktan kapandı. Dijital çözümleri bünyesine katan firmalar bu dönüşüm ile birlikte saha satışını her yerden ulaşılabilir hale getirdi. Plasiyerin konumu ve yaptığı işlem fark etmeksizin yürüttüğü tüm işlemleri ilgili olan saha satış yöneticisi ve temsilcisi ile paylaşabilir. Mobil saha satış programı tercih ederek, dijital dönüşüme ayak uyduran firma yöneticileri merkezden sahaya inen temsilcisini rahatlıkla takip edebilmektedir. Özellikle bayi / müşteri sayısı fazla olan markalar bu anlamda iş yükünü hafifletecektir. Dilerseniz “Geniş Bayi Ağına Sahip Firmalar için Saha Ekip Yönetimi” blog yazımızdan müşteri sayısı fazla olan bayiler için hazırladığımız ipuçlarını inceleyebilirsiniz.

Saha ekip yönetiminde satış stratejilerinizi uygulayabileceğiniz, planlama ve organizasyonlarınızı yönetebileceğiniz mobil saha satış programınız SALES PLUS’ın sağladığı faydaları daha yakından inceleyelim.

Saha Satış Temsilcisine Sağladığı Faydalar

Merkezden uzak ve lokasyonu sürekli olarak değişkenlik gösteren saha satış temsilcisinin en büyük ihtiyacı veriye ulaşımdır. Müşteri görüşmesini satışa dönüştürmeyi ve memnuniyeti sağlaması için veri havuzuna erişim sağlamalıdır. Gerektiği durumlarda önceki görüşme notları diğer plasiyerlerden edinmelidir. SALES PLUS bu noktada saha satış temsilcisini tam donanımlı hale getirmektedir.

Tüm Bilgiler Tablette

Gideceğiniz müşteri ve görüşme detayları tabletinde,
Müşterinize ulaşmak için adres aramanıza gerek kalmadan adres bilgileri ve yol tarifi tabletinizde,

Müşteriye ürün sunumu sırasında ürün özellikleri, stok bilgisi vb. tüm veriler tabletinizde,

Siparişlerinizi saniyeler içinde oluşturabilir ve merkezle anlık paylaşabilirsiniz,
Sipariş detaylarını müşterinize pdf formatında gönderebilirsiniz.
Müşterinize özel kampanya oluşturarak ıskonto yapabilirsiniz.
Ve daha fazlasını SALES PLUS ile tabletinizde oplayarak saha satış temsilcilerinin işlerini hafiflettik.

Saha Satış Yöneticisine Sağladığı Faydalar

Sahaya inene personellerinizi daima kontrol altında tutmanız için ortak bilgi paylaşım alanları oluşturun. Markanıza değer katan ve sizin için çalışan saha satış temsilcilerinizin işlerini kontrol etmek ve verimliliklerini arttırmak için ihtiyacınız olacak tüm bilgilere mobil saha satış otomasyonunuz SALES PLUS üzerinden ulaşmanızı sağlıyoruz. Böylelikle sahada kolaylaşacak işleriniz şöyledir;

Görev oluşturarak plasiyerlerinizin iş planlarını ve iş detaylarını aktarabilirsiniz
Ziyaret planı oluşturarak görüşülmesi gereken müşteriyi belirlediğiniz plasiyer ile paylaşabilirsiniz.

Plasiyerlerinizin bulunduğu konumu anlık olarak görebilirsiniz.
Onay mekanizması sayesinde onaylanması gereken işleri takip edebilirsiniz.
Sipariş, satış, ziyaret ve genel raporlar gibi detaylı raporlardan sahadaki tüm işleyişi izleyebilirsiniz.

Ve daha fazlasını SALES PLUS ile tabletinizde toplayarak saha satış yöneticilerinin işlerini hafiflettik.

Saha satış yönetiminize mobil çözümler üreten SALES PLUS saha satış otomasyonu ile sizde markanızın gücüne güç katabilirsiniz. Bayilerinizi ve satış temsilcilerinizi yönetmek için 0212 871 40 50 numaradan bizi arayın ve sizde verilerinizi dijitale taşıyın!
Saha Satış Programı
Saha Satış Programı
salesplus.com.tr
Add a comment...

Post has attachment
Sales Plus ile Sahada Yapılan Tüm İşlemler Yönetici Onayında!


Sahayı ne kadar etkin yönetiyorsunuz? Saha satış müdürü olarak bölgenizde bulunan satış temsilcilerini kontrol edebiliyor ve verimli bir şekilde yönetebiliyor olmanız gereklidir. Sizin yönetici olarak var olan durumdan maksimum verimi almak için zaman yönetimini iyi bir şekilde kurgulamanız ön görülür. Sahada yönetici ve temsilcinin yapılacak işlemleri dijitalleştirmesi ve anlık ulaşılabilir hale getirmesi için saha satış programı kullanılmaktadır. Çağın getirmiş olduğu yenilikleri takip ederek kolaylaştırıcı fikirleri sahaya taşımanız için en büyük yardımcınız Sales Plus olacaktır. Güçlü bir yazılım alt yapısına sahip olan Sales Plus mobil saha satış programı yöneticinin sahadaki tüm süreçlerde aktif olarak rol almasını sağlar.

Sahada işleyen süreçlerde merkezin etkileşim halinde olması gereklidir. Merkez ile sahadaki bilgi akışı sağlanarak yöneticinin aşamalardan haberdar olması işleyişi daha verimli ve sistematik hale getirecektir. Saha satış yöneticisinin sahadaki bu sistemi oturtabilmesi ve yapılan işlem değişikliklerini lokasyon fark etmeksizin takip edebilmesi için mobil saha satış otomasyonu için programa ihtiyaç duymaktadır. Saha satışı yapan her sektörde ihtiyaç ve istekler farklı olsa da ortak ilerleyen noktalar bulunmaktadır. Sales Plus saha ekip yönetimi uygulamasının esnek ve kapsamlı bir yapıya sahip olmasından dolayı her sektöre uyum sağlayarak işlemler yürütülmektedir. Sales Plus ile saha yönetimini gerçekleştirecek olan saha satış müdürü yapılacak işlemlerden hangilerinin onay mekanizmasından geçeceğini yönetici parametre ayarlarından belirleyebilir. Sales Plus yönetici parametreleri içeriğine bakacak olursak;

Müşteriler
Ürünler
Sipariş
Ziyaret
Tahsilat
Kampanya
Raporlar

Gibi ana başlıkların altında ilgili başlıkta yapılacak işlemlerin onay mekanizmasında olacağını veya olmayacağını belirleyebilirsiniz. Örneğin müşteriler alanından seçeceğiniz müşteri parametrelerinde yeni müşteri kayıt edildiği zaman yönetici onayından geçsin mi yoksa geçmesin mi bunun kararını siz vereceksiniz. Aynı mantıktan ilerlersek yeni bir sipariş oluşturulduğu zaman bu sipariş yönetici onayından geçtikten sonra hazırlama, dağıtım ve tahsilat aşamalarına geçsin istiyorsanız Sipariş> Yeni Sipariş Onay Gerektirsin seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Yönetici paneliniz üzerinden saha çalışmalarını özelleştirerek tüm işlemlerin sizin onayınızdan geçmesini sağlayabilirsiniz. Sales Plus ile sahada yapılan çalışmalar sizin onayınızdan geçsin!


Saha Satış Programı
Saha Satış Programı
salesplus.com.tr
Add a comment...

Post has attachment
Saha Satış Programında Müşteri Yönetimi ile Yapabilecekleriniz


Saha satış yöneticisi olarak müşteriniz ve plasiyeriniz arasındaki iş akışını kontrol edebiliyor musunuz? Özellikle bayi sayısının fazla olduğu firmalarda bu kontrolün sağlanması için daha fazla mesai harcanması gereklidir. Saha satış yönetiminde kontrol alt yapısının oluşturulmadığı sürece firmanızın sahadaki temsilcisinin iş yönetimi gerçekleşmez ve istenilen verim maalesef ki elde edilemez. Sahada müşteriniz ile yapmış olduğu görüşmelerle firmanızın müşteri portföyünde prestijinizi sağlamak ve kalitenizi ortaya koymak için saha ekip yöneticisi olarak sizlerin tüm süreçleri organize etmesi ve takip etmesi gereklidir. Saha ekip yönetiminde daha az mesaiyle daha fazla verim elde edebilmeniz ve müşterileriniz ile plasiyerlerinizin yönetimini etkileşimli olarak sürdürebilmeniz için sahadaki en büyük yardımcınız SALES PLUS saha satış otomasyonudur.

Sales Plus Logo Saha Satış Programı Müşteri Yönetiminde Sizlere Sağladığı Kolaylıklar;

Farklı lokasyonlarda bulunan bayilerinizi ve plasiyerlerinizi yönetmek için geleneksel çözümleri bir kenara bırakarak saha süreçlerindeki yolunuza dijital çağın getirdiği yeni nesil mobil saha satış programıyla devam edin. Saha satış programı Sales Plus ile müşteri yönetiminde yapabileceklerinizin bir kısmına birlikte bakalım;
Müşterinize özel saha satış temsilcilerini belirleyebilir ve saha satış temsilcisi bazlı yönlendirmeler yapabilirsiniz.


İlgili müşterinize özel yeni aktivite, yeni görev ve ziyaret planı oluşturarak saha satış temsilcinizi yönlendirebilirsiniz.


Oluşturduğunuz ziyaret planında müşteri temsilcinizi bilgilendirmek amaçlı ziyaret sebebinde sipariş, pazar araştırması, rutin ziyaret ve tahsilat gibi ziyaret sebebi belirtebilirsiniz.


Tüm müşterilere yapılacak olan planlı ziyaretleri tek bir noktadan görebilir ve bu verileri gerçekleşme durumuna, müşteri lokasyonuna ve satış temsilcisine göre filtreleyerek gelecek, geçmiş ve iptal edilen tüm ziyaretlerin verilerini analiz edebilirsiniz.


Müşteri parametreleri belirleyerek ilgili bayinizin önem derecesini (A, B, C gibi) kategorize edebilir, ziyaret sıklığını ve ziyaret günlerini belirleyebilirsiniz.


Bayinizle yapılmış olan tüm ziyaret, finansal, sipariş ve kampanya gibi genel durum raporlarını görüntüleyerek müşteri bazlı raporları analiz edebilirsiniz.
Müşterileriniz olan bayilerinizin satış ve firma bilgileri başta olmak üzere yapılan tüm işlemleri saha satış programı üzerinden erişim sağlayabilmeniz ileriye dönük strateji oluşturmanızda size yol gösterici olacaktır. Saha satış yönetiminde satış temsilcilerinizi yönlendirmenizde ve müşterilerinizin risk analizlerini yaparak çalışmaları kurgulamanızda SALES PLUS saha satış programı en büyük yardımcınız olacaktır. Saha satış programınız Logo muhasebe yazılımı ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Logo ile uyumlu olması sayesinde veri aktarımını ve ürün etkileşimlerini sağlayabilirsiniz.


Saha Satış Programı
Saha Satış Programı
salesplus.com.tr
Add a comment...

Post has attachment

SALES PLUS’IN TAHSİLAT SÜREÇLERİNİN ONLİNE TAKİBİ İLE FİRMANIZA KAZANDIRDIKLARI

Saha satışını gerçekleştiren plasiyerleriniz tahsilat işlemlerini nasıl kontrol ediyor? Peki ya siz saha satış yöneticisi olarak geçmiş ve gelecek tahsilat verilerine ne kadar hâkimsiniz? İlk olarak saha satışında kullanılan mobil teknolojilerden bahsetmek isteriz. Mobil saha satış programı sayesinde tüm saha satışını online platformlara taşıdığımız zamana veri akışını rahatlıkla kontrol etmekteyiz. Bayilerin farklı lokasyonlarda olduğunu düşündüğümüz zaman tüm saha ekiplerini mobil saha satış programıyla bir araya getirmek bize bir hayli kolaylık sağladığını görmekteyiz. Saha için kullandığımız mobil saha satış programları plasiyer ve yönetici başta olmak üzere tüm şirket birimlerinin iş yükünü hafifletmektedir. Mobil saha satış programlarını tercih ederken de saha satış ekiplerinin işini ne kadar kolaylaştıracağına ve sektörünüze ne kadar uygun olduğuna dikkat etmemiz gerekiyor.

Sahada Tahsilat Süreçleri

Satışı gerçekleşen ürünlerin ödemesi alındı mı? Bu ay Ahmet bey ne kadar satış yaptı ve ne kadar ürünün tahsilatı yapıldı? Bu yıl yapılması gereken tahsilatların bakiyesi ne kadar? Saha satışında tahsilat süreçleri takip edilmediği zaman yapılan satışlardan istediğiniz sonucu elde etmeniz çok da mümkün olmayacaktır. Kontrollü ve sistematik bir şekilde ilerlettiğiniz sürece yapılan ve yapılacak olan tüm tahsilatlardan haberdar olabilirsiniz. Android saha satış programını kullanan firmalar bayilerinin tahsilatlarını online olarak takip ederek müşteri bazlı satış raporlarına ulaşabiliyor. Açık hesap durumlarını, risk analizlerini, çek senet durumlarını ve yapılan satışların bakiyesini online olarak takip edebilirsiniz. Onay bekleyen tahsilatların bakiyesini, tahsilatı yapılacak satışların bakiyesi gibi tüm tahsilatlara SALES PLUS üzerinden ulaşabiliyor olmak ve bu verilere istediğini yerden ulaşmanız her an sahada olmanıza yarar.

SALES PLUS android saha satış programının sanal pos özelliğiyle kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen bayileriniz için ekstra pos taşımanıza gerek yoktur. Saha satışını tamamen online platforma taşımanızda sanal pos özelliği de plasiyerlerin iş yükünü azaltacaktır. Ayrıca android saha satış programının logo muhasebe yazılımı ile tam uyumlu olmasıyla satışı gerçekleşen ve tahsilatı yapılan ürünler anlık olarak muhasebe departmanıyla da ilişkilendirilir. Muhasebe ve saha arasındaki tahsilat noktasındaki süreçlerini de böylelikle kontrol altına almış olursunuz.

SALES PLUS’ ı kullanan referanslarımız saha satışında tahsilat süreçlerini logo saha satış programı üzerinden takip ederek kazandılar. Borç ve alacak durumlarını online takip ederek tüm tahsilat ve saha süreçlerine hakim oldular. Sizde saha satışında kazanan olmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız SALES PLUS ile tanışmanın vakti gelmiş demektir.Add a comment...

Post has attachment
Sales Plus'ın Raporlama Özelliğiyle Firmanıza Kazandırdıkları

Saha satış ve pazarlama stratejilerinizde istediğiniz hedeflere ulaşabiliyor musunuz? Plasiyerlerinizin yapmış olduğu satış ve müşteri ziyaretleri başta olmak üzere yürütülen çalışmaları kontrol altında tutmanız gereklidir. SALES PLUS saha satış yöneticilerine kontrol ve düzen noktasında birçok katkı sağlamaktadır. Saha satış yöneticilerinin yapılan satış ve görüşmelerden anlık olarak haberdar olmasını sağlayarak firmanın tüm çalışanlarını saha satış programı üzerinde toplayabilirsiniz. Mevcut durumun kontrolü, ileriye dönük hedeflerin stratejisinin belirlenmesi ve yapılacak eylemlerin yol haritasının çıkarılması gereklidir. Geçmiş ve gelecek performans analizi yapılarak saha satışında izlenilecek stratejiler belirleyebilirsiniz.

Sales Plus Detaylı raporlarda bizlere sunulanlar;

Mobil saha satış otomasyonu üzerinden yapılan işlemlerin raporlarını ayrı ayrı görüntüleyerek ileriye dönük planlamaları ve stratejilerinizi belirleyebilirsiniz. SALES PLUS logo saha satış otomasyonu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz genel raporlar, finans raporları, satış raporları, sipariş raporları, stok raporları ve ziyaret raporlarıyla firmanın tüm süreçlerine hakim olabilirsiniz. Logo saha satış otomasyonu üzerinden sunulan raporları 3 boyutlu olarak görüntülemeniz verileri daha iyi analiz etmenizi sağlayacaktır.

Sipariş raporlarında tüm firmaların tarih filtrelemesi yaparak vermiş olduğu siparişleri firma ve net sipariş tutarı bazında görüntüleyebilirsiniz. Firmaların sipariş durumlarını ve sipariş tutarlarını tek bir rapor üzerinden grafiksel öğeler ile destekleyerek kontrol etmeniz plasiyerlerinizi daha iyi yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Logo saha servis yazılımında finans raporlarında ulaşım sağlayacağınız borç alacak durumları, müşteri risk durumları, vade ve tarihe göre borç yaşlandırma durumlarını inceleyebilirsiniz. Bayilerinize yapmış olduğunuz satışlarda kapanmamış borçları görüntüleyerek maliyet hesaplamalarını gerçekleştirebilirsiniz.
Saha satış yöneticisinin saha süreçlerindeki tüm işlemleri müşteri bazlı ayrılmış olarak tek bir doküman üzerinden incelemesi zaman kazandırmaktadır. Saha satışında rakiplerinizden sıyrılarak müşterilerinizi memnun etmeniz gereklidir. SALES PLUS Logo uyumlu saha satış programı üzerinden detaylı raporlamalara erişim sağlayarak özel çözümler geliştirebilirsiniz. Sahadaki en büyük yardımcınız SALES PLUS ile kazanan siz olun!
Saha Satış Programı
Saha Satış Programı
salesplus.com.tr
Add a comment...

Post has attachment
Sales Plus'ın Çoklu Firma Desteği ve Basit CRM Özelliğiyle Firmanıza Kazandırdıkları

Saha satış yöneticileri ürün veya hizmet verdiği firmaları neden etkin bir şekilde yönetmelidir? Saha ekip yönetimini ve müşteri yönetimi kontrol altına alınmadığı zaman ortaya çıkacak ilk sorun süreçteki kopmalardan meydana gelen müşteri memnuniyetsizliğidir. Saha satışında sizlerin rakiplerden sıyrılmanızı sağlayacak ve potansiyel müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak için çözümler üretmeniz gereklidir. Özellikle bayi ağının geniş olduğu firmaların tüm müşteri verilerini kontrol altına alması ciddi zaman ve maliyet kayıplarına yol açmaktadır. Saha ekip yöneticilerinin müşterilerini etkin bir şekilde kontrol altına alabilmesi için saha satış programı geliştirilmiştir. Saha satış süreçlerinin tamamını içine alan mobil saha satış programında tüm saha satışında tüm aşamalar kontrol edilebilir. Mobil saha satış programında gelişmiş özellikleri ve her sektöre uyumlu yapısıyla ön plana çıkan SALES PLUS, çoklu firma desteği ve basit CRM özelliğiyle müşteri yönetiminde de sizlerin sahada yardımcısı olmaya devam ediyor.

Potansiyel müşterilerin etkin bir şekilde yönetilmesi

Merkezden yönetimi güçlendirmek ve nerede olursanız olun müşterilerinizi ve saha ekibinizi kontrol altına almak için iş süreçlerinizi SALES PLUS saha satış otomasyonuna taşıyabilirsiniz. X firması ile yapılan ziyaretleri, satışları, tahsilatları ve diğer işlemleri yönetici olarak ne kadar zamanda kontrol edebilirsiniz? Potansiyel müşterilerinizi arttırmak ve var olan müşterilerin memnuniyetini sağlamanız için mobil saha satış programı üzerinden tüm verileri dijital platform üzerinden kontrol edebilirsiniz. Tüm verilerin sanal dünyaya taşınması tüm birimlerin bilgiye ulaşabilir olmasını sağlayarak sahaya hakimiyeti arttırmaktadır.

Özellikle saha satışında bayi ağını sürekli olarak genişleten ve yönetimsel anlamda sıkıntı yaşayan firmaların android saha satış otomasyonu kullanması ilk olarak zamandan tasarruf sağlarken ileriye dönük potansiyel müşterilerini arttırmaktadır. Basit CRM özelliği sayesinde müşteri iletişim bilgilerini saha satış yazılımı üzerinden kontrol edebilir ve ulaşmak istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Sahada iş akışını kolaylaştırmak için geliştirilen saha satış yazılımıyla çoklu firmalarınızı etkin bir şekilde yönetebilir ve müşteri verilerine anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Firmalara özel çözümler üretmenizi ve müşterilerinizi kontrol altına almanızı sağlayan SALES PLUS logo saha satış programıyla sahada kazanan siz olun!
Saha Satış Programı
Saha Satış Programı
salesplus.com.tr
Add a comment...

Post has attachment
Saha Satışında Kaybettikleriniz

Saha satış yöneticisi olarak saha satışında neler kaybettiğinizin farkında mısınız? Saha satış süreçlerinizi kolaylaştırmak, yaşadığınız zaman ve maliyet kayıplarını önlemeniz için geliştirilen saha satış programını kullanmanız gereklidir. Saha için geliştirilen saha satış programları plasiyer yönetimi başta olmak üzere farklı departmanlardaki çalışmalarınızı yürütmenizde en büyük yardımcınız olacaktadır. Tablet üzerinden tüm çalışmalardan haberdar olmanızı sağlayan saha satış programı ile sizde sahadaki bilgi akışından haberdar olabilirsiniz.

Satış ekibi istediğiniz performansı göstermiyor mu?

Saha satış yöneticisi olarak sizlerin tüm ekipten haberdar olması gerekmez mi? Plasiyerlere hakim olmanız demek daha doğru yönlendirmeler ve iş dağılımı yapmanızda size yardımcı olacaktır. Saha satış otomasyonu olmadan bu süreçlerde etkin rol almanız pek de söz konusu değildir. Plasiyerlerin yaptığı çalışmalardan sizin bilginiz yoksa bir sonraki işi nasıl planlayacaksınız? Bu noktada saha satış otomasyonu üzerindeki güncel veri akışı size yol gösterici olacaktır.

Ürün Sevkiyat Zamanlamasını Kontrol Edin!

Bugün hangi üründen ne kadar sipariş girişi yapıldı? Hangi ürünün stokları tükendi? Stoklarda tükenen ürünlerin üretimi ne zaman yapılacak? Saha satışında zamanında teslim edilmeyen ürünler müşterilerin çalışmayı durdurmasındaki birincil etkendir. Sipariş süreçlerine ve stok bilgisinden haberdar olmayan plasiyerleriniz stoğu tükenmiş olan ürünün satışı yaparak hemen teslim edileceğini müşteriye belirtebilir. Buda beraberinde ürünün yetişmemesi ve firmanın mağdur olması demektir. Mobil saha satış otomasyonu kullanmayan saha ekiplerin sıklıkla karşılaştığı bir sorundur. Mobil saha satış programı olmadan anlık veriyi alamayan plasiyer stokta olmayan ürünün satışını yaparak firmanızı prestij ve müşteri kaybına uğratabilir. Mobil saha satış programıyla sizde ürün stok bilgisine ulaşarak sevkiyatları zamanında gerçekleştirin.

Potansiyel Müşterilerinizi Kaybetmeyin!

Müşterileriniz çalışmalarınızdan memnun mu? Potansiyel müşterilerinizin geçmiş sipariş ve görüşme kayıtlarına göz atıp gelecek çalışmaların planlamasını yapmalısınız. Müşteri risk analizleri yapılmadan ilerletilen sipariş süreçlerinde ileriye dönük sorunlar ortaya çıkacaktır. Potansiyel müşterilerinizi daha etkin yönetebilmeniz için saha satış yazılımı üzerinden kontroller yapmalısınız. Yapılmayan kontroller müşteri kayıplarına uğratarak maliyet yönünden firmanızı zarara uğratacaktır.

Yeni nesil logo ile tam uyumlu SALES PLUS ile saha satışında kaybettiklerinizi geri kazanın. Sizde saha satışınızı kontrol altına almak ve satışlarınızı arttırmak için SALES PLUS’ı kullanabilirsiniz. Logo saha satış programı her sektöre uyarlanabilir bir yapıya sahiptir. Saha satış programı hakkında bilgi almak için 444 8 123 danışma hattımızı arayabilirsiniz.
Saha Satış Programı
Saha Satış Programı
salesplus.com.tr
Add a comment...

Post has attachment
Saha Satış Görüşmelerinde İletişimi Güçlendirin ve Satışları Arttırın

Saha satış temsilciniz satış yapamıyor mu? Satışlardan istediğiniz verimi alamıyor musunuz? Satış oranlarının düşüşünden dolayı duyduğunuz şikâyetler için sizlere çözüm önerimiz var. Saha görüşmelerinin olumlu sonuçlanması için sizlerin de saha satış temsilcilerine gerekli imkânları sunmanız gereklidir. Saha satışın getirdiği şartlardan dolayı ekip içi iletişimde eksiklikler meydana gelmektedir. Bu eksiklikleri gidermek ve saha satış temsilcileri arasındaki iletişimi güçlendirmek için saha satış programından yararlanabilirsiniz. Saha satış programı saha ekip içi iletişime katkı sağlarken merkezinde tüm veri akışına hâkim olmasını sağlamaktadır.

Saha Ekibinin İletişim Gücü

Saha ekipleri gün içerisinde kendi bölgelerinde birden fazla müşteriyi ziyaret etmektedir. Ürün veya hizmet tanıtımını yapan plasiyer satış oranlarını arttırmayı hedefler. Bir müşteriye birden fazla saha satış temsilcisi görüşme yapabilir. Bundan dolayı daha önceki görüşme notlarının bir noktada toplanması gereklidir. Başka bir saha satış temsilcisi görüşme içeriğine ulaşarak detayları inceleyebilir. SALES PLUS saha satış otomasyonu kullanan saha satış temsilcileriniz tüm görüşme notlarını, kayıtlarını ve ön görülerini kayıt altına alarak bir sonraki plasiyerin görmesini sağlayabilir. Böylelikle her plasiyer görüşme öncesi müşteri görüşmelerini incelerek daha donanımlı görüşmeler yapabilir. Gerekli bilgiye sahip olup saha ekibinin çalışmalarından haberdar olan temsilci müşteriyi ikna etme noktasında daha başarılı olacaktır.

SALES PLUS logo uyumlu mobil saha satış programı saha ekibinin iletişimini güçlendirirken aynı zamanda merkezi de beslemektedir. Merkezin onay mekanizmasından geçen işlemler doğrultusunda saha satışı gerçekleşir. Sahada yapılan tüm işlemlerden eş zamanlı olarak merkez ve tüm birimlerin haberdar olması koordineli bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Saha satışı yapan her sektöre uygun esnek ve donanımlı bir yapıya sahip olan SALES PLUS logo saha satış programıyla saha satış ekibinin ve tüm birimlerin iletişimini güçlendirerek satışlarınızı arttırabilirsiniz. Satışlarınızı arttıracak saha satış programı hakkında bilgi almak için 444 8 123 ücretsiz danışma hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.Saha Satış Programı
Saha Satış Programı
salesplus.com.tr
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded