Profile cover photo
Profile photo
Patchwork Warsaw Hostel
21 followers
21 followers
About
Posts

Post has attachment
Studiujesz zaocznie w stolicy? Z pewnością co zjazd borykasz się z tym samym problemem - znalezieniem przytulnego noclegu w dobrej lokalizacji i oczywiście w rozsądnej cenie...
Co powiesz na wyjątkowy hostel w samym centrum Warszawy, blisko dworca i biblioteki? Czekamy na Ciebie! Pokój możesz zabukować online :)
https://tiny.pl/g3ncf
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli pogoda pokrzyżowała Ci plany albo doskwiera Ci jesienna chandra, koniecznie zajrzyj do naszego Patch Baru! Serwujemy bardzo szeroki wybór polskich piw kraftowych, zimne szoty i autorskie drinki. Kiedy w pokojach wszyscy smacznie śpią, w piwnicy wrze od rozmów, muzyki i tańca. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić!
To nie wszystko, co dzieje się w naszym Patch Barze. Kliknij w link i przeczytaj, co jeszcze może się tam zdarzyć: https://bit.ly/2Pgwtor ;)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wierzymy, że atmosferę każdego miejsca tworzą ludzie. Nasz zespół to pasjonaci! Kochamy podróżować, zdobywać nowe doświadczenia i poznawać ciekawych ludzi. 😊
Chociaż różnimy się między sobą, stanowimy zgrany zespół. Poznaj nas i nasze pasje:
https://bit.ly/2FdvHnn
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy planujecie przyjechać do Warszawy, o wielu kwestiach możecie nie myśleć i organizować je na miejscu. Nocleg jednak warto zarezerwować z wyprzedzeniem, by nie mieć kłopotów i nie błądzić po nocy po mieście w poszukiwaniu wolnych miejsc. Patchwork Hostel to najlepsze miejsce, gdzie możecie tanio i dobrze się wyspać! ;)
Zobaczcie, jakie pokoje możemy Wam zaoferować:
https://bit.ly/2FbtHfv
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded