Profile cover photo
Profile photo
Nelinka.sk-Detská obuv a detské oblečenie
6 followers -
Od Nelinky pre detičky
Od Nelinky pre detičky

6 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
NELINKA opäť prináša niečo nové na toto leto. Samozrejme bude toho omnoho viac. Aktuality vždy nájdete na našom profile na facebooku https://www.Facebook.com/nelinka.sk/ alebo konkrétnejšie aj s cenami a veľkosťami v našom obchodíku www.nelinka.sk.
A nezabudnite najjednoduchší spôsob ako mať prehľad o novom tovare v obchodíku NELINKA je ak lajknete našu stránku alebo našu fanpage na Facebook. Získate tým všetky informácie z prvej ruky a hlavne sa dozviete včas o našich AKCIÁCH.

#Nitra #detskeoblecenie #obleceniepredeti
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-05-17
21 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Rozširujeme ponuku o letnú kolekciu detskej obuvi presný sortiment veľkosti a ceny si pozrite na http://www.nelinka.sk/nelinka/eshop/25-1-DETSKA-KOZENA-OBUV

#detskaobuv #obuvpredeti #detskakozenaobuv
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2.5.16
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Detské oblečenie - oblečenie pre deti
Detské pyžamá, teplákové súpravy, mikiny, šaty na leto, šiltovky všetko s motívmi z rozprávok ktoré deti tak milujú. Máša a medveď, mimoni, ľadové kráľlovstvo a mnoho iného.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-04-27
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Detské papučky skvelé ako prezuvky do školy alebo škôlky. Rôzne vzory a strihy v obchodíku Nelinka. kuk sem http://www.nelinka.sk/nelinka/eshop/17-1-DETSKE-PAPUCKY

#detskepapucky #papuckypredeti #prezuvkypredeti #detskeprezuvky #prezuvkydoskoly #prezuvkydoskolky
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-04-27
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Detské tričká mimoni a ľadové kráľovstvo v Obchodíku nelinka
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-04-26
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
Detské gumáky - gumáky pre deti 
Dnes sme doplnili veľkostný sortiment našich detských  gumáčikov rýchlo sa míňajú :) . Presné čísla nájdete v našom e-shope.
http://www.nelinka.sk/nelinka/eshop/26-1-DETSKE-GUMAKY
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-16
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nelinka - detský obchodík s oblečením a obuvou
S radosťou všetkým oznamujeme, ale predovšetkým Nitrančanom, že doposiaľ internetový obchodík Nelinka otvoril už aj svoju prvú kamennú predajňu.
Uvádzaciu ZĽAVU 50 centov do konca APRÍLA ponúkame na každú položku nákupu pre našich návštevníkov v predajni (alebo v e-shope pri osobnom odbere). Stačí sa preukázať kupónom s kódom  F7G66Q.
Tí, ktorí nás už poznajú z internetu vedia, že v našej ponuke nájdete licenčné oblečenie s obľúbenými motívmi ako sú Mimoni, Máša a medveď, Angry Birds, Ľadové kráľovstvo, Spiderman, Ninja korytnačky, Macko Pú, Mickey a Minnie, Hello Kitty, Cars, Planes, Chuggington, Šmolkovia, Polly Pocket, Princess, Monster High.
Na čo sa však špecializujeme sú papučky, plátenky a balerínky od renomovaného poľského výrobcu Renbut. Sú navrhnuté v spolupráci s ortopédmi a tým zabezpečujú zdravý vývoj detského chodidla. Okrem toho nájdete aj kvalitné detské zateplené gumáčiky s vyberateľnou vložkou a postupne plánujeme rozširovať aj ponuku detskej koženej obuvi.
Predajničku nájdete hneď za Kauflandom, je čiastočne viditeľná aj od štrkového ihriska pri Familycentre. Pre tých, ktorí by si neboli istí, stačí si pozrieť mapu na našom e-shope/Kontaktujte nás alebo priamo na google mapách, keď si dáte hľadať NELINKA.  
A to NAJDÔLEŽITEJŠIE nakoniec !!!!
Informácie Vám a Vašim priateľom môžu ušetriť peniažky  a preto pokiaľ Vás táto informácia zaujala, neváhajte zdieľať, lebo táto ponuka platí len do konca APRÍLA.
Pre tých z Vás, ktorí radi lajkujete, neváhajte navštíviť našu fanpage na facebooku, google+ alebo našu stránku www.nelinka.sk. Tým si zabezpečíte nepretržité informácie o aktuálnych ponukách tovaru a ZĽAVÁCH, ktoré pre Vás aj do budúcna pripravujeme. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-04-25
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded