Profile cover photo
Profile photo
Michael Skweres (Hiki)
1,530 followers -
Google Top Contributor. OVH Konsultant Customer Advocate.
Google Top Contributor. OVH Konsultant Customer Advocate.

1,530 followers
About
Michael's posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Coś dla +maciej węcławiak :) Zdjęcie nieszczególnie zachęca, ale co tam. Jest szybko, jest prosto, jest do piwka na wieczór czy film i o to chodzi :) Można dodać, ze to taka przekąska z cyklu #niemożnaspieprzyć więc coś idealnego biorąc pod uwagę moje umiejętności kulinarne.


Post has attachment
"Wielki Kahuna" daje dupy na każdym kroku. Nie miał z czego płacić dzieciakom, ale kasował niezłe sumy. Nie wiedział o zbiórce, ale.. czemu nie, bo kto wie.. no nie? Może się uda i wypali i grosz spłynie. A tępy naród (przepraszam - jego część) łyka tego pajaca. Biedna bidula, trzeba pomóc. Ciekawe czy Pan Kijowski tak samo by Wam moi drodzy od zbiórek i zamykania gęby pospieszył z pomocą w razie wu. Swoje dzieci ma w pompie, więc wnioskuję, że.. hmm.. no nie bardzo.

ps. podtrzymuję, że polityka mnie nie obchodzi, ale człowiek w tematach politycznych obecny, broniony i jak się okazuje objęty zrzutkami jak dziecko, którego nie stać na operację, zlewający własne dzieci jest na świeczniku. No nie mogę nie skomentować.


Post has attachment
Na suszi gdy suszi.. Skoro już zaczęliśmy z nie do końca polskimi daniami, to pociągnijmy temat z przekąską dobrą na wieczorową porę. Takie podrabiane sushi czyli.. naleśniki ryżowe.

Post has attachment
No dobrze, gwoli ścisłości, rodzimy przepis to do końca nie jest, ale dobry kurczak nie jest zły, a ten wygląda chrupiąco.. na chrup


Post has attachment
Wreszcie coś na wieczór, coś do filmu, coś na oglądanie meczu piłki plażowej czy ot tak z łakomstwa..


Post has attachment
No dobra.. skoro przyszło do deseru, to.. jestem facetem i nazwa była chwytliwa :D Tęczowe cycki :D


Post has attachment
Wchodzi główne danie, którego bohaterem jest.. kurczak


Post has attachment
Wklejam tylko dlatego, że na Twitterze była jakaś mini drama dot. tego, że jeśli ktoś nie lubia pizzy z ananasem, to jest plebs. Ja nie lubiam.. prosty ze mnie człowiek i już. Czy taka sałatka by mi przypasowała? Nie wiem.


Post has attachment
..a po drodze.. sałatka

ps. nie, Winiary mi nie płacą za te linki. Określiłem jako temat przewodni jogurt i dali radę :)

Wait while more posts are being loaded