Profile cover photo
Profile photo
baseny ogrodowe
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
http://www.baseny-ogrodowe-warszawa.pl/p1492,basen-ogrodowy-stelazowy-okragly-366-x-122-cm-zestaw-bestway-56420-7w1.html

Szukasz zestawu na lato, który spełni wszystkie Twoje wymagania? Chcesz, by przed Twoim domem stanšł basen, ale nie chcesz martwić się cišgłš wymianš wody? Bestway stworzył ten zestaw specjalnie dla Ciebie!

Basen stelażowy o wymiarach 366 x 122 cm wykonany jest z mocnego, trójwarstwowego PVC. Dzięki wyjštkowej konstrukcji można go napełnić aż w 90 procentach i pomieœci 10 250 litrów.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.baseny-ogrodowe-warszawa.pl/p1277,basen-ogrodowy-stelazowy-prostokatny-732-x-366-x-132-intex-28362-7w1.html

Do produkcji prostokątnego basenu Intex o wymiarach 732 x 366 x 132 cm wykorzystano solidne, trójwarstwowe PVC. O jakości jego wykonania świadczy także zastosowanie metalowego stelaża, dzięki któremu zbiornik pozostanie nieruchomy nawet, gdy korzystać będzie z niego więcej osób. Przy pomocy instrukcji nagranej na płytę DVD, basen będzie gotowy do użytku zaledwie w godzinę. Wówczas przy dobrej pogodzie, skorzystasz z jego zalet przez kolejne kilka miesięcy. Konstrukcja zbiornika pozwala na wypełnienie go wodą aż w 90 %, co przy sporych gabarytach zapewnia wystarczająco dużo miejsca zarówno do aktywniej zabawy na świeżym powietrzu, jak i przyjemnego relaksu w gronie najbliższych osób.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.baseny-ogrodowe-warszawa.pl/p1455,basen-ogrodowy-stelazowy-okragly-305-x-76-bestway-56408-7w1.html


Wybierając idealny basen ogrodowy, warto korzystać z gotowych zestawów fabrycznych, oferujących poza zbiornikiem praktyczne akcesoria. Propozycja firmy Bestway z pewnością spełni twoje oczekiwania – zarówno co do jakości wykonania, jak i funkcjonalności.

Basen ogrodowy o wymiarach 305 x 76 cm wykonano z 3-warstwowego, wytrzymałego PVC. Metalowy stelaż utrzymuje zbiornik w jednakowej pozycji nawet, gdy korzysta z niego więcej niż jedna osoba. Rozstawienie zbiornika ułatwi ci zamieszczona na płycie DVD instrukcja.

Nie zapomnij o korzystaniu z dołączonych produktów. Założona pokrywa zapobiega dostawaniu się do wody wszelkich zanieczyszczeń. Dodatkowo o stałe oczyszczanie zadba pompa filtrująca z pasującym wkładem typu I. Mata pod basen izolując dno od podłoża pomaga w utrzymaniu optymalnej temperatury wody. Pamiętaj o regularnym stosowaniu chemii basenowej. Tabletki multifunkcyjne, działające m.in. bakterio- i globobójczo należy dozować jedynie przy pomocy załączonego pływaka. Wrzucenie ich bezpośrednio do basenu grozi jego odbarwieniem.
Add a comment...

Basen staje się coraz bardziej popularnym sprzętem, powszechnie widzianym w przydomowych ogrodach. Nic dziwnego, skoro każdy może zapewnić sobie możliwość letniej, orzeźwiającej kąpieli, a dodatkowo nie obciążyć zbytnio portfela. Zbiornik Bestway o wymiarach 366 x 76 cm powstał z połączenia 3-warstwowego PVC rozstawionego na metalowym stelażu. Wypełniony w 90 % swojej objętości staje się fantastycznym miejscem do energicznej zabawy twoich maluchów oraz kojącego relaksu dla ciebie.

http://www.baseny-ogrodowe-warszawa.pl/p2038,basen-ogrodowy-stelazowy-okragly-366-x-76-bestway-56416-7w1.html
Add a comment...

Post has attachment
Lato w pełni, więc przyszła pora na szukanie przyjemnego ochłodzenia. Basen ogrodowy to produkt, z którego nie można być niezadowolonym. Czas poświęcony na montaż zaowocuje nieograniczonym dostępem do wakacyjnych kąpieli w gronie bliskich osób. Zbiornik Bestway o wymiarach 457 x 122 cm wykonano z trójwarstwowego PVC. Dodatkowo metalowy stelaż gwarantuje, że pozostanie on w jednakowej pozycji nawet, gdy korzysta z niego jednocześnie kilka osób.


http://www.baseny-ogrodowe-warszawa.pl/p2003,basen-ogrodowy-stelazowy-okragly-457-x-122-56100-56438-17w1.html
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded