Profile cover photo
Profile photo
Uruchomienia.Eu Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Inwestorzy muszą pamiętać o dostosowywaniu instalacji i systemów bezpieczeństwa do wciąż zmieniających się przepisów prawa. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Skorzystaj z naszej pomocy, sprawnie doprowadzimy do pozytywnego odbioru obiektu przez służby zewnętrzne. Zapraszamy - https://uruchomienia.eu/modernizacje-przepisy-prawa.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli dany system bezpieczeństwa został uszkodzony lub chcą Państwo wykonać jego przegląd kontrolny, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy usługi serwisowe systemów sygnalizacji pożaru, systemów gaszenia gazem, telewizji dozorowych i wielu innych. https://uruchomienia.eu/serwis-gwarancyjny-pogwarancyjny.html

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się projektowaniem i montażem systemów instalacji przeciwpożarowych. W systemach tych zastosowano różne ciekawe rozwiązania, jak np. środek gaśniczy w postaci skondensowanego aerozolu firmy Alltec. Instalacje gaszenia aerozolem są bardzo skuteczne i zapobiegają ponownemu wznieceniu się pożaru. Polecamy - https://uruchomienia.eu/instalacje-gaszenia-aerozolem-alltec.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się również w projektowaniu systemów teletechnicznych. Oferujemy wykonanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie systemów sygnalizacji pożaru (SSP), telewizji dozorowych CCTV, detekcji gazów niebezpiecznych i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą - https://uruchomienia.eu/projektowanie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług doradczych. Doradzamy Inwestorom oraz Generalnym Wykonawcom w przygotowaniu wstępnej koncepcji, optymalizacji istniejącej. Zajmujemy się także oraz wykonaniem audytów istniejących rozwiązań. Zapraszamy - http://uruchomienia.eu/doradztwo.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny różnego typu systemów bezpieczeństwa. Przeprowadzamy konserwacje m.in. instalacji gaszenia gazem lub aerozolami, jak również systemów zasysających oraz liniowych systemów wykrywania pożaru. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług - http://uruchomienia.eu/serwis-gwarancyjny-pogwarancyjny.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta instalacji i systemów bezpieczeństwa budynków, zachęcamy do kontaktu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi. Można się z nami skontaktować telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak również za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod tym linkiem - http://uruchomienia.eu/kontakt.html. Zachęcamy do zadawania pytań!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Normy i przepisy w naszym kraju często się zmieniają, co powoduje, że inwestorzy muszą dostosowywać instalacje i systemy bezpieczeństwa do nowych wymogów. Najczęściej dotyczy to takich elementów jak wydzielone klatki schodowe z systemami zapewniającymi odprowadzanie dymu czy wydzielenia pożarowe drzwiami. Nasza firma oferuje swoje usługi zakresie modernizacji instalacji - http://uruchomienia.eu/modernizacje-przepisy-prawa.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji technicznych oraz ich montażu. Zapewniamy także usługi konserwacji, modernizacji oraz serwisowania instalacji. W pracy korzystamy z nowoczesnych urządzeń i rozwiązań. Oferujemy również profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do współpracy - http://uruchomienia.eu/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded