Profile cover photo
Profile photo
Partia e Gjelbër
10 followers
10 followers
About
Partia e Gjelbër's posts

Post has shared content

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
Këshilltarët e Gjelbër mblidhen në Vien të Austrisë. Partia e Gjelbër përfaqësohet në këtë takim nga këshilltari i Bashkisë së Elbasanit Indrit Abdiaj. Në këtë takim marrin pjesë Eurodeputëtë të Gjelbër nga Europa Lindore dhe Austria si dhe antarë të…

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded