Profile cover photo
Profile photo
Araç Detay
About
Posts

Post has attachment
Ford Ranger, her yere gidebilen ve her işi yapabilen bir pick-up araç olarak saygınlık kazandı. Yeni Ranger bir dizi tasarım, güç, fonksiyonellik ve teknoloji geliştirmesi ile bu saygınlığı artırmaya hazırlanıyor.

#ford #ranger #fordranger #ford2019
Add a comment...

Post has attachment
Ford ailesinin hafif ticarisi olarak geçen Courier, ticaret konusunda en çok tercih edilen hafif ticaridir. Parça kullanımı ve geniş sanayisi sayesinde parça konusunda sorun yaşatmıyor. Son zamanlarda Ford bütün araçlarında kasa yenilerken Courieride unutmadı. İç ve dış donanımı sayesinde ticaret yapanlara güven ve konfor sunuyor.

#ford #ford2019 #fordtourneo #fordtourneocourier
Add a comment...

Post has attachment
Hyundai H-100 hem minibüs hemde kamyonet ile bir çok ticari işte rahatlıkla kullanılabilen bir araçtır. Hyundai ailesinin ticari sınıfı olan H-100‘e trafikte sıkça rastlayabiliriz. Parça fiyatları, parça bulunması ve sanayisi oldukça geniş olduğu için alıcılar sorun olduğunda sıkıntısız parça bulabiliyorlar.

#hyundai #h100 #hyundaih100 #kamyonet
Add a comment...

Post has attachment
Honda Civic Type-R spor araç tutkunlarının hayali araç. Honda denilince akla gelen ilk Civic ve motor performansıdır. Yenilenen Type-R artık daha spor ve hız için ideal hale gelmiş durumda. İngilitere’de üretilen Type-R gerek performansı gerek özellikleri sayesinde alıcılarını kendine bir kez daha aşık etmeyi başarıyor.

#honda #civic #hondacivic #typer #civictyper #civictypergt #hondacivictyper
Add a comment...

Post has attachment
Otomobil dünyasın’da teknolojiler hızla ilerlerken artık bütün firmalar kendine has elektrikli motor modelini tanıtıyor. Bazı firmalar satışa çıkartırken bazı firmalar dizel motora entegre ederek satıyor. Bazı firmalar ise yapım aşamasında olduğu modelleri duyuruyor. Porsche de Taycan‘ı duyurduğu gibi.

#porsche #taycan #porschetaycan
Add a comment...

Post has attachment
İstanbul Rolls Royce Motor Cars, 20 Haziran akşam saatlerinde Kuruçeşme’de organize ettiği bir etkinlik ile bu ihtişamlı modelin tanıtımını gerçekleştirdi. Rolls-Royce Motor Cars Doğu Avrupa Kurumsal İlişkiler Direktörü Frank Tiemann ve Rolls-Royce Motor Cars İstanbul Marka Müdürü Hilal Aysal tarafından yapılan toplantıda alınan kararlar katılımcılarla paylaşıldı.

#rollsroyce #rollsroycemotor #rollsroycemotorcars #rollsroycewraithblackbadge
Add a comment...

Post has attachment
Günümüz teknolojisi ilerledikçe artık mazot ve benzin, yerini elektriğe bırakıyor. Hem ekonomik hem performanslı ve teknolojik olan elektrik motorlara Audi‘nin üyesi E-tron GT oldu.

#audi #e-tron #e-trongt #etron #etrongt #audietron #audietrongt
Add a comment...

Post has attachment
Mercedes-Benz Yeni C-Serisi, sportif çizgileri, sürekli dört tekerden çekiş sistemi 4 MATIC ve EQ-Boost desteğine sahip 184 beygir gücündeki 1.6 4 silindirli benzinli motoruyla c class bir sürüş deneyimi sunuyor.

#mercedes #amg #mercedesamg #mercedesbenz #mercedesc180
Add a comment...

Post has attachment
Kia ailesinin SUV sınıfı olan Soul, 2008 yılından bu yana üretilen kompakt crossover modelidir. Araç ilk kez 2008 Paris Otomobil Fuarın’da tanıtılmıştır.

#kia #soul #kiasoul #kia2019 #soul2019 #kiasoul2019
Add a comment...

Post has attachment
Suzuki Jimny sağlam dinamik SUV duruşu ile engel tanımayan bir yapıya sahip. Dağlık alanlarda zorlanmadan tam bir safari yapacağınız bir SUV sizleri bekliyor.

#suzuki #jimny #suzukijimny #suzuki2018 #suzuki2019
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded