Profile cover photo
Profile photo
Beauty Lux
About
Beauty Lux's posts

Drenaż to zabieg, który wykorzystywany jest jako profilaktyka dla schorzeń układu limfatycznego. Najczęściej ma on za zadanie wspomóc i oczyścić gospodarkę wodną a w szczególności gdy pojawią się obrzęki. Co więcej, obecnie bardzo często wykorzystuje się drenaż limfatyczny po zastosowaniu zabiegów chirurgi plastycznej jak również medycyny estetycznej.

Masaż jest fizjoterapeutycznym zabiegiem odkształcającym tkanki w sposób sprężysty. To tak zwany zespół ruchów wykonywanych przez masażystę wywierających ucisk w określonym tempie z zastosowaniem odpowiednio dobranej siły w zależności od przebiegu mięśni, naczyń krwionośnych oraz limfatycznych, tkanek w kierunku od obwodu do serca. Zabieg ten powinien zostać wykonany w sposób rytmiczny.

Post has attachment
Wizaż – makijaż artystyczny podkreślający czyjąś urodę lub tuszujący niedoskonałości. Wizaż to również kreowanie całego wizerunku, dobór fryzury, stylizacja ubioru.
Wizaż jako makijaż artystyczny często łączony jest z dziedziną kosmetologii. U podstaw profesjonalnie przeprowadzonego makijażu leży właściwa pielęgnacja twarzy, umiejętność rozróżniania typów skóry, dobór właściwych preparatów oraz kosmetyków.

×454.jpg

Pomalowanie rzęs nie jest wcale sprawą łatwą. Powinno ci zależeć na tym, by większość maskary zgromadzić u nasady rzęs, a nie na ich końcach, ponieważ zapobiega to osypywaniu się maskary i „efektowi pandy”. Jest to jednak bardzo trudne przy użyciu jedynie szczoteczki od tuszu do rzęs.
Wait while more posts are being loaded