Profile cover photo
Profile photo
Trans-Byd sp.j. Wójcik Pezacki. Przewozy osobowe. Transport ciężarowy
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Jednym z filarów naszej działalności jest transport towarowy. Jesteśmy w stanie przewieźć od 1kg do 24 ton materiałów. Nasza flota pojazdów spełnia wszystkie wymagane normy emisji spalin. Dodatkowo posiadamy ubezpieczenie na przewożony ładunek. Gwarantujemy, że każdy powierzony nam do przewozu towar, zostanie dostarczony terminowo w docelowe miejsce. Zapraszamy: http://transbyd.pl/transport-towarowy/.

Photo

Post has attachment
Szanowni Państwo! Oferujemy wynajem busów, które są w stanie przetransportować nawet do 50 osób. Dbamy o to, by wszystkie nasze pojazdy miały regularnie przeprowadzany przegląd techniczny. Nasi kierowcy, to doświadczeni pracownicy, dzięki którym podróż przebiega spokojnie, szybko i bezpiecznie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty: http://transbyd.pl/transport/.
Photo

Post has attachment
Firma Trans-Byd świadczy usługi w obszarze transportu krajowego i międzynarodowego. Docieramy na tereny takich państw, jak m.in. Hiszpania, Belgia czy Dania. Zapraszamy do współpracy!
Photo

Post has attachment
Profesjonalna firma transportowa posiada stosowne uprawnienia i regularnie serwisowaną flotę pojazdów. Zapewniamy terminowość oraz ubezpieczenie powierzonego towaru. Sprawdźcie zdobyte przez nas certyfikaty: http://transbyd.pl/licencje/.
Photo

Post has attachment
Nasza flota pojazdów obejmuje samochody ciężarowe przystosowane do przewozu towarów o wadze do 24 ton. Dbamy o środowisko i korzystamy z systemu GPS, który pozwala na bieżące monitorowanie postępów w realizacji zleceń. Bliższe informacje na temat transportu towarowego, zamieszczamy pod adresem: http://transbyd.pl/transport-towarowy/.

Post has attachment
Trans-Byd jest certyfikowanym przewoźnikiem, który zapewnia organizację przejazdów na lotniska, szkolenia, imprezy firmowe, a także na wycieczki szkolne i na pielgrzymki. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów: http://transbyd.pl/transport/.
Photo

Firma przewozowa Trans-Byd świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców, instytucji oraz klientów indywidualnych. Naszą specjalnością od wielu lat pozostaje transport ciężarowy oraz przewóz osób. Więcej o nas na stronie: http://transbyd.pl/.

Post has attachment
Zapewniamy sprawny przewóz osób na terenie Polski i innych krajów Europy pojazdami marki Mercedes z luksusowym wyposażeniem. Nasze autokary sprawdzają się w turystyce międzynarodowej oraz w czasie wyjazdów na imprezy integracyjne i różnego typu uroczystości. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące warunków współpracy: http://transbyd.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Trans-Byd posiada certyfikaty, które uprawniają nas do wykonywania kursów międzynarodowych. Docieramy na tereny takich państw, jak m.in. Wielka Brytania, Dania, Francja, Austria, Belgia, Holandia i Niemcy. Gwarantujemy ubezpieczenie osób oraz powierzanych ładunków: http://transbyd.pl/.

Post has attachment
Nasza firma zapewnia przewóz osób nowoczesnymi, bogato wyposażonymi autokarami oraz minibusami. Pojazdy, którymi dysponujemy są przystosowane do transportu grup do 6, 8, 20,23,33 oraz 50 osób. Obsługujemy transfery na lotniska, przewozy pracownicze, wycieczki szkolne oraz pielgrzymki: http://transbyd.pl/transport/.
Photo
Wait while more posts are being loaded