Profile cover photo
Profile photo
Intensywnie Kreatywna
683 followers -
Intensywnie Kreatywna
Intensywnie Kreatywna

683 followers
About
Intensywnie's posts

Post has attachment
LUTY - ROBIMY SWETER BOKIEM
Luty to na stronie IK miesiąc dziergania swetra od rękawa do rękawa. 

Post has attachment
ZWARIOWANY OTULACZ
Gdyby ktoś miał ochotę na Zwariowany Otulacz dziergany po skosie, to właśnie zaczynamy. Wszystkie wpisy związane ze Styczniem Po Skosie znajdziecie tutaj.

Post has attachment
WSZYSTKIEGO ŚWIĄTECZNEGO
Tradycyjnie składamy Wam świąteczne życzenia. Rodzinnych i radosnych Świat Bożego Narodzenia dla tych, którzy obchodzą je tradycyjnie. Świętego spokoju i mnóstwa czasu na odpoczynek dla tych, którzy traktują ten czas jak dłuższy weekend. Cieszcie się tymi d...

Post has attachment
TKANE WŁASNORĘCZNIE
Coraz częściej na stronie IK pojawiają się rzeczy tkane - szale, koce, otulacze . Zajrzyjcie. Może coś Was zachwyci. Część z tych rzeczy trafia do Kram-IKu, gdzie można je kupić .

Post has attachment
ARCHANIOŁ
Może ktoś ma ochotę na Archanioła? Otulacz jednomotkowy - wzór znajdziecie na stronie IK

Post has attachment
PODSUMOWANIA KSIĄŻKOWE
Jak co miesiąc na stronie IK podsumowanie książkowego miesiąc - czerwiec był wyjątkowo bogaty w lektury! Pozostałe podsumowania i inne wpisy o książkach, również dziewiarskich znajdziecie tutaj .

Post has attachment
PRZYGOTOWANIA DO WIELKIEGO ŻAKARDU
Powoli szykujemy się do wielkiego szaleństwa - swetra inspirowanego techniką Fair Isle. Szczegóły na stronie - zapraszam.

Post has attachment
SKOŃCZYŁYŚMY ASYMETRYCZNE RAZEMROBIENIE
Maderia projektu zespołu z Berroco była dla nas bazą. U mnie zyskała rękawy. Oto Asymetryczny - cały kurs znajdziecie na stronie:

Post has attachment
MÓJ ZIMOWY ZAMKOWY
Kolejne Razemrobienie za nami i oto efekt - mój Zimowy Zamkowy. Wizualnie inspirowany projektem Rity C. Taylor Lurleen . Technicznie podeszłyśmy do sprawy nieco inaczej. Cały turorial na stronie IK .

Post has attachment
A MY DALEJ W ORENBURGU
Orenburskie szaleństwo nas nie opuszcza! Tworzymy szale i kocyki, czerpiąc z tej pięknej tradycji. Na stronie pojawił się właśnie kolejny wpis z kursu orenburskiego dziergania.
Wait while more posts are being loaded