Profile cover photo
Profile photo
Restauracja Stodoła 47
1 follower
1 follower
About
Restauracja Stodoła 47's posts

Post has attachment
Czy cenisz sobie kulturę piwa i lubisz kultywować jej tradycję z pełnym zaangażowaniem? Jako Restauracja Stodoła 47 pomożemy w tym Tobie! Odwiedź nas i skosztuj wybornego piwa, które przetrzymujemy w beczce. Szczegóły na stronie internetowej: http://stodola47.pl/menu/. 
Photo

Post has attachment
Jako Restauracja Stodoła 47 doskonale wpisaliśmy się w obecnie odradzający się nurt kuchni staropolskiej. Jest ona bliska naszym sercom – a także – sercom naszych Klientów! Pozostaje wybrać zatem najbardziej smakowitą pozycję w menu i udać się do nas! Nasze menu znajdziesz na stronie internetowej: http://stodola47.pl/menu/.
Photo

Post has attachment
W restauracji Stodoła 47 znajdzie się coś dla wszystkich – niezależnie od preferencji dietetycznych i kulinarnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich głodomorów, którzy potrzebują energii po zwiedzaniu Krakowa. Z pełną ofertą można zapoznać się odwiedzając naszą stronę internetową: http://stodola47.pl/menu/.
Photo

Post has attachment
Czy już sama ilość miejsc do zwiedzenia dostępnych w Krakowie sprawia, że kiszki grają Wam marsza? Możecie być spokojni – gdy wyrwiecie się już z wiru zwiedzania w Restauracji Stodoła 47 czeka na Was pyszny i wysokoenergetyczny posiłek. Więcej informacji odnośnie naszego menu znajdziecie na stronie internetowej: http://stodola47.pl/menu/.
Photo

Post has attachment
Jesteście spragnieni staropolskich smaków? Zaspokoimy to pragnienie w chwili gdy odwiedzicie Restaurację Stodoła 47. Niepowtarzalny klimat i rozkosze podniebienia gwarantowane! Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej: http://stodola47.pl/. 
Photo

Post has attachment
Masz juz dosyć puszek, butelek i starych pokali? Jako Stodoła 47 mamy dla Ciebie coś specjalnego! Piwo z beczki zaserwowane w Stylowej Restauracji Stodoła 47 pomoże Wam odprężyć się po całym dniu zwiedzania! Szczegóły na stronie internetowej: http://stodola47.pl/menu/. 
Photo

Post has attachment
Kuchnia staropolska przeżywa obecnie swoisty renesans. Mięsiwa, sałatki i piwo z beczki zadowolą podniebienie każdego łasucha! Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej restauracji! Nasze menu znajdziesz na stronie internetowej: http://stodola47.pl/menu/.
Photo

Post has attachment
Niezależnie od preferencji kulinarnych każdy znajdzie cos dla siebie w Restauracji Stodoła 47. Nasze menu zawiera zarówno solidne i kaloryczne posiłki, tak samo jak lekkie i dietetyczne. Wybór należy o Was! Z pełną ofertą można zapoznać się odwiedzając naszą stronę internetową: http://stodola47.pl/menu/.
Photo

Post has attachment
Posiłki z Restauracji Stodoła 47 dadzą Państwu energię ca cały dzień zwiedzania! Kraków ma turystycznie bardzo wiele do zaoferowania – będziecie zatem potrzebować wiele kalorii! Więcej informacji odnośnie naszego menu znajdziecie na stronie internetowej: http://stodola47.pl/menu/.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzania naszej restauracji wszystkie osoby spragnione staropolskich smaków. Zaznacie tu niepowtarzalnego klimatu, a także wspaniałych doznań dla podniebienia. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej: http://stodola47.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded