Profile cover photo
Profile photo
Azstudio.com.pl
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie radiotelefonów znajdują się również radiotelefony przewoźne. Posiadamy modele takich firm jak Motorola, Hytera, Kenwood, Vertex, Radmor, Intek czy E-tech. Oferowane przez nas radiotelefony wyróżnia niezawodność systemów, szeroki zakres pasm pracy oraz wysoka jakość dźwięku. Polecamy - https://www.azstudio.com.pl/radiotelefony-profesjonalne-przewozne-bazowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Państwa mały, przenośny radiotelefon CB z możliwością szybkiej adaptacji w samochodzie? W takim razie polecamy model CB Radio Alan 42 Multi firmy Midland. Sprzęt ten umożliwia łatwą zmianę zakresu częstotliwości na jeden z kilku europejskich standardów CB. Radiotelefon posiada wielofunkcyjny, podświetlany wyświetlacz, który pokazuje informacje o parametrach pracy urządzenia. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj - https://www.azstudio.com.pl/cb.radio.radiotelefon.alan42.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę radiotelefonów i krótkofalówek kierujemy zarówno do małych firm budowlanych, jak i dużych przedsiębiorstw. Zaopatrujemy w sprzęt również służby takie jak policja, straż pożarna, pogotowie i inne jednostki ratownicze. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie z pewnością znajdą Państwo odpowiedni produkt. Zapraszamy do współpracy - https://www.azstudio.com.pl/RADIOTELEFON.PROFESJONALNY.KROTKOFALOWKA.radio.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Radiotelefon cyfrowy Hytera PD355LF nie wymaga licencji i posiada świetne parametry. Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z otwartym standardem cyfrowej łączności radiowej Digital Mobile Radio. Radiotelefon ten sprawdzi się w takich branżach jak: gastronomia, hotelarstwo czy handel. Polecamy - https://www.azstudio.com.pl/HYT.HYTERA.PD355.FL.radiotelefon.krotkofalowka.dPMR446.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy naszym Klientom profesjonalne systemy łączności radiowej, wykorzystywane w różnych dziedzinach życia publicznego. Asortyment obejmuje także krótkofalówki PMR z możliwością pracy bez zezwoleń. Posiadamy krótkofalówki policyjne, na narty, a nawet modele dziecięce. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej - https://www.azstudio.com.pl/radiotelefony.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma HYTERA należy do największych producentów sprzętu radiokomunikacyjnego na świecie. Radiotelefony i krótkofalówki tej marki wyróżniają się dobrą jakością materiałów i posiadają bardzo dobre parametry techniczne. Radiotelefony Hytera pracują w systemie analogowym i cyfrowym DMR. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą radiotelefonów Hytera w naszym sklepie - https://www.azstudio.com.pl/radiotelefony/1/default/1/f_producer_35/1.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Radiotelefon cyfrowy Motorola XT660D działa w paśmie, które nie wymaga zezwoleń. Sprzęt ten jest wytrzymały i odporny na wodę, wstrząsy, piasek oraz zmienną temperaturę. Urządzenie posiada możliwość nagrywania i odtwarzania połączeń do 15 minut. Radiotelefon jest prosty w obsłudze i zapewnia wysoką jakość połączeń. Towar wysyłamy w 24 godziny - https://www.azstudio.com.pl/Motorola.XT660d.dPMR446.
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Cię najlepsze akumulatory do radiotelefonów? Sprawdź naszą ofertę w tym zakresie. Dysponujemy akumulatorami do wielu popularnych marek, takich jak: Motorola, Kenwood, Hytera, Intek czy Vertex. Jeśli masz problem z wyborem lub potrzebujesz fachowej porady, zachęcamy do kontaktu - https://www.azstudio.com.pl/AKUMULATOR.LADOWARKA.RADIOTELEFON.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Radiotelefon HYT POWER446 jest teraz dostępny w nowej niższej cenie. Dzięki wysokiej wodoszczelności i pyłoszczelności sprawdzi się w takich miejscach jak place budowy, zakłady przemysłowe oraz wszędzie tam, gdzie jest duża wilgotność i spore zapylenie. Niewielkie rozmiary i duża wytrzymałość to kolejne jego atuty, polecamy - https://www.azstudio.com.pl/HYT.446POWER.PMR.RADIOTELEFON.KROTKOFALOWKA.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cyfrowy radiotelefon Hytera PD505LF sprawdzi się w każdych warunkach, a akumulator gwarantuje około 16 godzin intensywnej pracy. Co istotne, używanie tego radiotelefonu nie wymaga posiadania licencji. Wyróżnia go również solidna budowa i bogaty zestaw funkcji. Szczegóły na naszej stronie internetowej - https://www.azstudio.com.pl/HYTERA.PD505.FL.radiotelefon.krotkofalowka.dPMR446.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded