Profile cover photo
Profile photo
Arkadia s.c. Centrum ogrodzeń. Bramy garażowe, ogrodzenia
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeżeli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas produktami, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Szczecinie: http://www.centrumogrodzen.pl/. Mogą Państwo obejrzeć u nas ekspozycję, dzięki której przekonacie się jak na żywo prezentują się nasze ogrodzenia. Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu w podjęciu decyzji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Któż z nas nie lubi produktów uniwersalnych? Cenimy je zwłaszcza za funkcjonalność w każdych okolicznościach. Takie właśnie są też nasze uniwersalne furtki. Proste, ale i solidne konstrukcje z możliwością prawego, jak i lewego otwierania. Znajdą zastosowanie zarówno w ogrodzeniach przemysłowych, jak i posesjach prywatnych. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów: http://www.centrumogrodzen.pl/wp/przykladowa-strona/bramy-wjazdowe-przemyslowe/#uniwersalna.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo nowoczesnych ogrodzeń posesyjnych? Sugerujemy zapoznać się z ofertą Centrum Ogrodzeń Arkadia ze Szczecina: http://www.centrumogrodzen.pl/wp/. Posiadamy bogaty wybór różnorodnych rozwiązań, w tym ogrodzenia stalowe, łupane, siatki zgrzewane, plecione czy panele kratowe. Zapewniamy pomoc w wyborze, a także fachowy montaż w dogodnym dla Państwa terminie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wraz z wiosną nadeszły wiosenne promocje! Czy zapoznali się już Państwo z wszystkimi naszymi produktami dostępnymi w okazyjnych cenach? Oferujemy między innymi słupki ogrodzeniowe, siatkę zgrzewaną czy pustaki z płukanego betonu. Zachęcamy do zakupów: http://www.centrumogrodzen.pl/wp/promocje/. Informujemy, że promocja obowiązuje do odwołania lub do wyprzedania stanów magazynowych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bramy garażowe, które cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów są bramy uchylne. Ich zaletą jest niewątpliwie dobry stosunek jakości do ceny. Ponadto mogą Państwo zdecydować się na praktyczne dodatki w postaci przeszkleń, kratek wentylacyjnych czy drzwi wejściowych w skrzydle bramy. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się każdej z oferowanych przez nas serii bram uchylnych: http://www.centrumogrodzen.pl/wp/przykladowa-strona/bramy-uchylne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzą Państwo o inteligentnej automatyce domowej? Świetnie się składa, ponieważ mamy Państwu do zaoferowania również inteligentne technologie, dzięki którym możliwa jest kontrola oraz zarządzanie dostępem do Waszej prywatnej posesji lub firmy niezależnie od tego, w jaki miejscu się znajdujecie. Koniecznie zapoznajcie się z wszystkimi systemami inteligentnego domu: http://www.centrumogrodzen.pl/wp/przykladowa-strona/inteligentny-dom/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie posiadamy także propozycje ogrodzeń nietypowych. W tym dostępne są również konstrukcje przeznaczone do indywidualnego wypełnienia zarówno w układzie poziomym, jak i pionowym. Warto zwrócić uwagę także na system Patron, który wyróżnia się mozaikową konstrukcją wykonaną z dwóch warstw blachy. Wszystkie nasze nietypowe propozycje znajdą Państwo na stronie: http://www.centrumogrodzen.pl/wp/katalog/p4858/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród wielu rodzajów proponowanych przez nas ogrodzeń posesyjnych znajdują się m.in. panele kratowe: http://www.centrumogrodzen.pl/wp/przykladowa-strona/panele-kratowe/. To świetna opcja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie solidne, eleganckie i jednocześnie minimalistyczne rozwiązania. Doskonale sprawdzą się zarówno w roli ogrodzeń obiektów przemysłowych, jak i osiedli zamkniętych. Oferujemy panele ogrodzeniowe 2D lub 3D.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, która dba o jakość swoich usług. Oferujemy nie tylko szeroki wybór systemów ogrodzeniowych czy bram garażowych, ale też kompleksowe wsparcie naszych Klientów w zakresie montażu ogrodzeń oraz serwisu. Zapraszamy do współpracy: http://www.centrumogrodzen.pl/wp/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Centrum Ogrodzeń Arkadia znajdziecie również osprzęt do produkcji ogrodzeń. Elementy kute, wózki i szyny do bram przesuwnych, różnego rodzaju prowadnice czy akcesoria ogrodzeniowe, a także wiele innych elementów. W celu zapoznania się z kompletną ofertą odsyłamy Państwa na stronę: https://goo.gl/eBmVW4.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded