Profile cover photo
Profile photo
Mój Dom Nieruchomości
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego nasze biuro nieruchomości Mój Dom znajdujące się w Szczecinie i Stargardzie pragnie złożyć wszystkim Państwu najserdeczniejsze życzenia – aby te Święta były rodzinne, beztroskie i pełne magii, a zbliżający się Nowy Rok okazał się lepszym od obecnego. Wszystkiego Najlepszego! http://www.mojdom-nieruchomosci.pl.
Photo

Post has attachment
W tym miejscu http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/oferta-nieruchomosci,142060,oferta-sprzedazy-domu-w-warzymice-o-powierzchni-0m2-za-cene-0.html znajdziecie Państwo jedną z godnych polecenia ofert, mianowicie segment domu w Warzymicach o powierzchni 105 m2. Składa się z 4 pokoi, łazienki i WC, a jego cena to 599 tys. zł. Zachęcamy do oglądania!

Post has attachment
Szukacie Państwo dla siebie nowego domu? Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą - http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/oferta-nieruchomosci,142118,oferta-sprzedazy-domu-w-mierzyn-o-powierzchni-0m2-za-cene-0.html. Prezentujemy tu piętro szeregowca z oddzielnym wejściem o powierzchni nieco ponad 80 m2. Przynależy do niego pokaźny taras (8,25 m2) oraz dwa miejsca parkingowe. Na parterze dostępny jest apartament z czterema pokojami. Zakończenie inwestycji szacuje się na październik 2018 roku. A to wszystko w Mierzynie :)
Photo

Post has attachment
Chcecie Państwo poznać wstępny koszt zakupu nieruchomości przy współpracy z naszym biurem Mój Dom? Zajrzyjcie tutaj - http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/kalkulator.html. Podajcie wszelkie dane, a zobaczycie, jaką kwotę powinniście przygotować decydując się na kupno własnego „M”. Zapraszamy! :)
Photo

Post has attachment
Drodzy Państwo, nasze biuro nieruchomości Mój Dom od wielu lat działa w branży... nieruchomości :) Znając wszystkie arkana tego rynku jesteśmy w stanie pomóc Państwu sprzedać, wynająć, bądź kupić dowolną nieruchomość na terenie Szczecina, Stargardu i okolic. Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/sprzedaj.html.
Photo

Post has attachment
Marzy się Państwu spore i przestrzenne mieszkanie w Szczecinie? Nieruchomością wartą obejrzenia jest to 63-metrowe mieszkanie - http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/oferta-nieruchomosci,140991,oferta-sprzedazy-mieszkania-w-szczecin-o-powierzchni-0m2-za-cene-0.html. Ma 3 pokoje, duży balkon, znajduje się na III piętrze w ocieplonym budynku. W mieszkaniu zastaniecie Państwo nietypowy układ, bowiem było ono przebudowywane według indywidualnego projektu poprzednich właścicieli. Zachęcamy!
Photo

Post has attachment
Gorąco polecamy 63-metrowe mieszkanie na sprzedaż na trzecim piętrze niskiego budynku wielorodzinnego blisko centrum Stargardu. Posiada trzy przestronne pokoje, kuchnię z jadalnią, dwa korytarze, łazienkę z wanną oraz toaletę. Czynsz to tylko 450 zł z gazem, ogrzewaniem i ciepłą miejską wodą! Do mieszkania przynależy piwnica i… duży balkon z widokiem na okolicę! Koniecznie obejrzyjcie Państwo tę ofertę http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/oferta-nieruchomosci,141413,oferta-sprzedazy-mieszkania-w-stargard-o-powierzchni-0m2-za-cene-0.html.
Photo

Post has attachment
Właśnie jesteśmy w trakcie budowania nowych, energooszczędnych bliźniaków w Grzędzicach - http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/oferta-nieruchomosci,140890,oferta-sprzedazy-mieszkania-w-szczecin-o-powierzchni-0m2-za-cene-266000.html. Pojedynczy segment ma 85,07 m2, które to mogą być dopasowane do Państwa oczekiwań! Wewnątrz mogą być np. dwie lub trzy sypianie, salon z otwartą kuchnią, bądź kuchnią zamkniętą. Więcej informacji znajdziecie Państwo w linku powyżej. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Mój Dom to biuro nieruchomości działające w Stargardzie i Szczecinie, które oprócz pomocy w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości podejmuje się także budowy domów i mieszkań, ich remontów, aranżacji i wykańczania wnętrz oraz terenów zielonych. Zachęcamy do współpracy z naszymi architektami i specjalistami od remontów http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/material,o-firmie,197.html!
Photo

Post has attachment
Z pomocą naszego biura nieruchomości Mój Dom będziecie Państwo pewni, że zakup, sprzedaż czy wynajem nieruchomości przebiegnie w bezpieczny i prawidłowy sposób. Służymy Państwu wsparciem we wszystkich formalnościach. Nasi agenci posiadają odpowiednią wiedzę, dzięki której możecie im zaufać. Zapraszamy do współpracy http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/material,o-firmie,197.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded